Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Bluetooth
#1

Защо нашите телефони си остават най тъпите и осакатени? Купих си елементарен смарт часовник, китайче, няма значение, с единствената цел когато се сдвой с телефона да се сверява автоматично. Е с всички марки телефони се свързва, а с нашите "пръчки" и господ не може до го свърже. Някой може ли да каже къде е заровено кучето и дали не е настъпило времето да скъсаме с марката Huawei Bu

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Последните актуализации подобряват съвместимостта с такива джаджи (B620, примерно). Пробвай да актуализираш версията на софтуера, дано да стане. Трябва и да имаш Huawei Wear приложението.
Цитирай
#3

Кой модел е часовника?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

Часовника е Lemfo LF 19. Блуту го открива но като му дам да се сдвои мисли, мисли и след малко ми излиза съобщение: не може да се сдвои с XWatch. А с всички други телефони се свързва без проблем. Нашите тъпи телефони е проблема. И не само с блуту имат кусури, малка батерия с което постоянно трябва да се съобразяваш да не излезеш от вкъщи с по малък заряд от поне 80%, нямат OTG функция което е много важно, сложи ли ми два слота ама единият или със сим или с сд карта, е мерси, камерата я разположили в единия ъгъл като че ли почти няма да я използваш, изобщо е голяма минавка с тия пръчки. А иначе цените им като за айфон средна хубост. Това е моето мнение за тоя телефон, не задължавам никого с него но не виждам кой с какво може да ме разобеди че това не са реални факти.

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#5

(2018-01-20, 08:32:47)themechanic написа:  Часовника е Lemfo LF 19. Блуту го открива но като му дам да се сдвои мисли, мисли и след малко ми излиза съобщение: не може да се сдвои с XWatch. А с всички други телефони се свързва без проблем. Нашите тъпи телефони е проблема. И не само с блуту имат кусури, малка батерия с което постоянно трябва да се съобразяваш да не излезеш от вкъщи с по малък заряд от поне 80%, нямат OTG функция което е много важно, сложи ли ми два слота ама единият или със сим или с сд карта, е мерси, камерата я разположили в единия ъгъл като че ли почти няма да я използваш, изобщо е голяма минавка с тия пръчки. А иначе цените им като за айфон средна хубост. Това е моето мнение за тоя телефон, не задължавам никого с него но не виждам кой с какво може да ме разобеди че това не са реални факти.

Ти като го купува нали знаеше за всички тези неща,и камерата я видя къде е,защо го купи а сега ругаеш?Телефона си е много,много хубав за парите.Друго са претенциите...

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#6

Бре егати хуавелофила!!!
Да знаех за двата слота, пардом единия, и за всичките скрити недостатъци които търговците прикриват, това му се казва пълна измама...

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#7

Напротив,дори харесвам много по-вече друга марка,но всичко е до джоба...и до акъла.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#8

Има клипчета в нета как се слагат 2 карти и карта с памет едновременно.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#9

Главния проблем на колегата е свързването на блутута с умните гривни.Потвърждавам го.Имах гривна на Xiomi MiBand2-свърза се и работеше,но при опит за ъпдейт на фърмуерът й,връзката се разпадаше непрекъснато.Ъпдейтвах я със Сонито на един колега.Сега имам MyKronoz ZeFit 3-не мога да я използвам преди да я ъпдейтна-да,ама с нашите телефони не става.Вкъщи има 3 бр.такива-един дву симов и два едносимови,купувани по различно време0ами не ще и не ще.Явно има проблем някъде.
Иначе пък държи без проблем връзка с блутута на колата и едни ментак слушалки Бийтс на щерката.
Цитирай
#10

При мен е същата работа - с телефони и прехвърляне на файлове няма никакъв проблем, с тонколонка с блутут също, но с разни джаджи с които трябва обратна връзка е или много трудно, или невъзможно. 
Имам Mi Bdnd2 и 5-6 месеца, макар и трудно, се свързваше и комуникираше с нея, но откакто излезе ъпдейта на фърмуера на гривната нещо се бъгна и от три месеца няма свързване. 
Пробвах с друг телефон и си се свързва, значи проблема си е в моя телевизор.  Sad 
С дистанционното на селфи стика се свързва след 15тия опит.  Undecided

Huawei P8 Lite 6.0/B638
Цитирай
#11

(2018-01-22, 17:02:30)Боби61 написа:  При мен е същата работа - с телефони и прехвърляне на файлове няма никакъв проблем, с тонколонка с блутут също, но с разни джаджи с които трябва обратна връзка е или много трудно, или невъзможно. 
Имам Mi Bdnd2 и 5-6 месеца, макар и трудно, се свързваше и комуникираше с нея, но откакто излезе ъпдейта на фърмуера на гривната нещо се бъгна и от три месеца няма свързване. 
Пробвах с друг телефон и си се свързва, значи проблема си е в моя телевизор.  Sad 
С дистанционното на селфи стика се свързва след 15тия опит.  Undecided

Проблема беше решен след като актуализирах до В630! 
Яно е било нещо от последната актуализация В614.

Huawei P8 Lite 6.0/B638
Цитирай
#12

2 години имах p8 lite и нито веднъж не можах да го свържа с OBDII буквата на колата.
Всички диагностики ги правих с таблет Asus Nexus 7 2013
Въпреки това мисля, че е страхотен телефон за парите си
Единствен сериозен минус беше слабата батерия
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)