Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой с LG V20 за споделяне на мнения?

https://forum.xda-developers.com/v20/the...e-t3637449
Утре ще ги пробвам и ще споделя мнение.

https://dropfile.to/LjohfLC
Пробвайте модовете на собствен риск.
rootlinux_stereo_high_impedance_FIX_Louder_MAX_2
Страшен саунд на 50 % дак.
Цитирай
Аксесоари

(2018-01-17, 20:16:13)desielenkova написа:  DAC ми е само до 75.така и не разбрах как да стане до 100% .в XDA пише за някакво модове ама не искам още да ровичкам из мозъка на 990дс-та.
Някой да е имал същия казус?

Всички сме на 75%. Ако искаш по-силен звук (около 2 пъти) купи си слушашлки с висок импеданс над 50 ома. Може да се излъже и с 3.5 мм преходник или удължител за слушалки, но аз така повредих едни Xiaomi Piston 3 слушалки . Дясната слушашка гръмна. Гръмнах също и 2 десни колони на домашната уредба като го свръзвах с AUX и увеличих звука над 50% Усилвателя е доста силен.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Ба*и почти празна Джак,Гънс и този саунд!!!

Джакът е празен.За всички фенове:
https://www.youtube.com/watch?v=wdhITxyENSc
Цитирай

Здравейте,
Не мога да подкарам from speech to text функцията във Телеграм,Вайбър и Сигнал месинджърите си.
Някой с подобен проблем?
Благодаря.

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай

Със стоковата клавиатура ли си? Задържаш бутона за настройки на клавиатурата на самата клавиатура и натискаш микрофончето. Имай предвид, че българския го няма като офлайн разпознаване и трябва да имаш включен интернет.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2018-01-24, 12:18:08)vargala81 написа:  Със стоковата клавиатура ли си? Задържаш бутона за настройки на клавиатурата на самата клавиатура и натискаш микрофончето. Имай предвид, че българския го няма като офлайн разпознаване и трябва да имаш включен интернет.

КАКВО ПИЕШ?
СТАНА!!!!
ХВАЛА ТЕБЕ!!!!

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай

Здравейте,
Ще преподписвам и ще мина към "тъмната страна" с един С9+.
LG V20 не можах да го побългаря,имаше инструкции,но само приложенията се побългариха,без менютата.Ще го оставя на жената, а тя не е много в час с ингелизкия и ще и е трудно. Помощ,ако обичате!
USC996 е телефонът,ако има значение.
Цитирай

Вероятно в самия телефон няма въобще български, а не е орязан само в настройките за избор на език.
Единствения начин е 1×1 да се заменят всички стокови приложения от V20, който поддържа български. Ръчно и да им се оправят правата. Но е рисковано и може да се брикне. Ако имаш Recovery и си направиш backup, тогава няма опасност.
Трябва да се заменят освен приложенията и framework и lge.res или нещо подобно беше, забравил съм. Ако ти се занимава, мога да извадя всички системни приложения и да ти ги дам.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Благодаря,но прекалено сложно е.Жената ще свикне с английския,телефон е не е колаSmile)
Цитирай

Намерил съм на изгодна цена,но без гаранция интернационалната версия LG H990DS.В случай на необходимост към кой сериозен сервиз в Пловдив или София мога да се обърна?Примерно в случай на повреда на някой от сим слотовете,изгорели пиксели и т.н.Под сериозен разбирам да обезпечава оригинални части и компетентна работа.
Цитирай

Мисля, че Мост Компютърс са официален сервиз за LG. Ако нещо стане ще търсите тях.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Да "Мост Компютърс" са един от официалните представители и сервиз на LG за България.Ние сме/фирма/ дилъри на "Мост" и работим с тях от дълги години.Можеш да бъдеш спокоен с тях.Но само една подробност,ще ти спомена,че извън гаранционният сервиз ще ти излезе доста солено...което нормално.Цените на оригналните части от официален представител ,не са като да ги поръчащ примерно от "Алито".

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай

При положение,че го взема за 550 лв. пак е добре мисля пред вид преимуществата му пред новите флагмани с цена над 1000 лв.Отделно от това смятам четирицифрените суми на мобилни апарати за откровено изхвърляне.И пак имам едно близо до към 500 лв.,с които да покрия евентуално някакъв дефект.Надявам се разбира такъв да не се случи Smile
Само стъклото на камерите малко ме притеснява-дават го,че лесно се чупи.Иначе модела покрива изцяло нуждата ми от мултимедийно мобилно устройство и в близките години .Така като гледам само някакъв значителен ъпгрейд на ОС изискващ нов хардуеър би ме накарал да закупя след него ново устройство.
Цитирай

А защо не го вземеш чисто нов с гаранция? Дуал сим версията е 730лв.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Къде е това?
В Мост няма да стане.Проверих-тази модификация не присъства в листа им с доставка на оригинални части.
Цитирай

Ето от тук обаче се чака доставка и не е двусимовия вариант - https://brosbg.com/lg-v20-gsm-2444

Иначе от същия сайт взех преди 3 месеца двусимовия за 730лв. Сега обаче го няма. Може да се обадиш и да направиш запитване дали ще имат наличност.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Не,държа на двусимовия.В Емаг го открих-все още имат бройки за по 839 лв.
Цитирай

(2018-03-14, 11:25:56)ganchev написа:  Ето от тук обаче се чака доставка и не е двусимовия вариант - https://brosbg.com/lg-v20-gsm-2444

Иначе от същия сайт взех преди 3 месеца двусимовия за 730лв. Сега обаче го няма. Може да се обадиш и да направиш запитване дали ще имат наличност.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

аз също по Коледа си поръчах двусимовия от брос.бг-изричното ми желание да бъде неразпечатан апарат беше уважено;апарата дойде за седмица след поръчка през сайта и платен на куриера;гаранционната карта беше предварително попълнена.
засега съм доволен-исках gsm-a ми да има инфраред порт,да е със сменяема батерия и да е флагман.
има  доста писано във xda ,скоро ще има и ОРЕО но няма да бързам да го слагам 
поздрави

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай

Емаг работят с техни магазини партньори и се съмнявам, че това е пак Брос. Но пробвай и дано да го имат там.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

В гет бг го има двусимовия на 699 лв. https://www.get.bg/lg-gsm-h990-v20-dual-...karti.html

Опс. Не видях, че е изчерпан.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Вече е изчерпан.
Цитирай

(2018-03-14, 12:53:56)vargala81 написа:  В гет бг го има двусимовия на 699 лв. https://www.get.bg/lg-gsm-h990-v20-dual-...karti.html

Опс. Не видях, че е изчерпан.

В ОЛХ има интересни предложения виж и там Smile

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай

Не знам дали е съвпадение ,но сега вече след близо 12 часа откакто забелязах модела не се предлага в Емаг.Другото лошо е,че като продукт,който никога не е предлаган официално липсва извънгаранционно обслужване.
Цитирай

Обади се в Брос. Мисля, че може да ти го доставят. Така ще имаш и две години гаранция.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Само за коментар към по-горните постове.Взех си нова батерия/оригинална?-държи се добре/,долно и горно капаче и резервно стъклото за задната камера от aliexpress.Всичко под 30 $ общо с безплатна доставка.
Имам проблем с календара.За 2+ дни имах много малко ползване на телефона: 50 ч. включен,40 мин.разговори,дисплей 1 ч.,почти без мобилни данни и календарът ми беше изял повече батерия от дисплея,примерно / 200 mah към 180 mah/.Остатъчна батерия 25 %.Спрял съм всички синхронизации на календара,трябва ми само да видя определена дата кога е.
Идеи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)