Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Така пише и в сайта им, че оператор ще се свърже и ще я изпратят с куриер.
Само дето май ти трябва да звъннеш на 123 и да продиктуваш номера на касовата бележка.
Поне така ми каза консултантката им. Това е малко объркващо, но...
Навремето май е имало липси/кражби и затова са въвели такава практика.
Иначе отзивите за JBL колонката са че е трепач.

Аз съм на изчакванка в момента.
Имат някакъв проблем с изписването на телефона.
Над 2ч минаха, а още не са ми звъннали
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-01-25, 12:35:02)solo5 написа:  Така пише и в сайта им, че оператор ще се свърже и ще я изпратят с куриер.
Само дето май ти трябва да звъннеш на 123 и да продиктуваш номера на касовата бележка.
Поне така ми каза консултантката им. Това е малко объркващо, но...
Навремето май е имало липси/кражби и затова са въвели такава практика.
Иначе отзивите за JBL колонката са че е трепач.

Аз съм на изчакванка в момента.
Имат някакъв проблем с изписването на телефона.
Над 2ч минаха, а още не са ми звъннали

Като се прибера към 15.00 ще се обадя, да погледна какво става.Иначе да колонката е добра + телефона на цена 3-4 пъти по-ниска е....
Поздрави!

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай
#28

Само колонката е 75-80$
Телефонът излиза бонус към колонката
Цитирай
#29

Това е супер цена за ( флагман) на 1.5 г., но да не забравяме факта,че те обвързват с договор за 2 години + цената колкото и да е изгодна. И накрая, какво става? Като си направиш сметката?
Договор да речем от 24лв. за 24м. +194лв. (телефон)
.. Ти излиза на парите да си го поръчаш от някой от нашите интернет сайтове.
П.П: Поне за мен - две годишен договор не ми е по вкуса. А и нови телефони излизат през месец.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#30

Аз и без това трябваше да преподписвам.
Подписах план, който ме устройва и няма да ме ограничава през следващите 2 години.
Телефонът ще ми излезе 136,50лв

Колкото до поръчката от интернет магазин, този телефон е м/у 600лв и 800лв, без JBL колонка
На мен услугата за 24м + апарата са ми под 800лв. Не може да става дума за някакво сравнение
Цитирай
#31

Не се стремя за най-новото, масово потребителите(не визирам теб или някой друг, просто наблюдения) си взимат най-новото и скъпото за да се фукат, а освен, че ползват 10% от капацитета му, не знаят и половината му функции.Има хора който разбират и си го ползват на 100% но са много малко на фона на другите потребители.
До сега говорих със 123, от там първо ми казаха няма такова нещо за тонколонката, след като казах, че на сайта го пише и го провери, чаках 15мин на телефона, после ми вика, че не били те отговорни за колонките, ами техни колеги. Помолих я да провери за какво става въпрос, след още 10мин. ми каза, че в края на месеца правят отчет на продажбите, и ако имало налични ги пращали до средата на другия месец.
Т.Е. ако си го взел януари, в началото на февруари решават дали има наличност и ти се обаждат за доставка и до 15 февруари трябва да е при тебе, но ако имало наличност.
Зададох въпроса, в сайта не пише че е до изчерпване на наличностите, което значи, че всеки телефон си идва със подаръка и някой който отговаря за това е направил лява ръка десен джоб, при което жената каза, ако до 7-8 не ми се обадят пак да званя.
Поздрави!

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай
#32

В сайта пише, че всеки закупил такъв телефон получава JBL колонка.
Няма наличности, няма нищо.
Ей, направо побяснявам като се говоря с някой отнесен, който не знае какво прави там.
Цитирай
#33

(2018-01-25, 15:43:40)solo5 написа:  В сайта пише, че всеки закупил такъв телефон получава JBL колонка.
Няма наличности, няма нищо.
Ей, направо побяснявам като се говоря с някой отнесен, който не знае какво прави там.

Дам аз затова се ядосах накрая и казах, че всеки трябва да получи, ако не някой е крал нещо.Ще видим, може и ти да звъннеш да видиш каква версия ще кажат, аз съм се убедил че 10 пъти да звънна 10 различни неща ще чуя.
Поздрави!

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай
#34

Консултантката каза, че само да оправят нещата с изписването на моята бройка
И ще звънне, за да ми съдейства с поръчването и

Най-накрая и аз съм се уредих с Moto Z.
Голяма сага беше. В 10:30ч бях в офиса на Виваком.
Имаше проблем с изписването на бройката.
Чак към 17:30ч оправиха нещата и си я получих.

Консултантката звъня на няколко номера относно JBL колонката.
Общо взето кашата е пълна при тях.
Едни казват това било промоция, която вече не била активна
Други, че било томбола, която щяла да се тегли на 02.02.2018г
Обаче аз в сайта им виждам това:

[Изображение: dlLBcuu.jpg]

[Изображение: laPXesi.jpg]
Цитирай
#35

(2018-01-25, 16:30:38)solo5 написа:  Консултантката каза, че само да оправят нещата с изписването на моята бройка
И ще звънне, за да ми съдейства с поръчването и

Най-накрая и аз съм се уредих с Moto Z.
Голяма сага беше. В 10:30ч бях в офиса на Виваком.
Имаше проблем с изписването на бройката.
Чак към 17:30ч оправиха нещата и си я получих.

Консултантката звъня на няколко номера относно JBL колонката.
Общо взето кашата е пълна при тях.
Едни казват това било промоция, която вече не била активна
Други, че било томбола, която щяла да се тегли на 02.02.2018г
Обаче аз в сайта им виждам това:

[Изображение: dlLBcuu.jpg]

[Изображение: laPXesi.jpg]

Дам, аз затова утре ще мина през офис да видя, и пак мисля да се обадя на 123 до сега 3 версии имаме.

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай
#36

Аз съм направил принт скрин на екрана на компа,
ако случайно решат да променят нещо
Съветвам те и ти да си направиш.
Цитирай
#37

(2018-01-25, 18:52:03)solo5 написа:  Аз съм направил принт скрин на екрана на компа,
ако случайно решат да променят нещо
Съветвам те и ти да си направиш.

Аз направо ще ида да чуя какво ще кажат, после ще покажа снимките и така.

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай
#38

Пиши после тук какво е развитието.
Като цяло се подготви да ти кажат, че не зависи от тях.
Но ги накарай те да се свържат с кол центъра, че имат друг номер и няма да чакаш 20-30 минути свързване
Цитирай
#39

(2018-01-25, 21:26:47)solo5 написа:  Пиши после тук какво е развитието.
Като цяло се подготви да ти кажат, че не зависи от тях.
Но ги накарай те да се свържат с кол центъра, че имат друг номер и няма да чакаш 20-30 минути свързване
Бях до офиса днес, от там жената ми показа компютъра на който пишеше, че промоцията е била валидна до 28.02.2017г. , от там зададох въпроса защо като влизат да обновяват цените на апаратите не са махнали това с колонката и тя млъкна и така.Довечера ако ми се забавлява ще се обадя пак на оператор да чуя още една версия.
Поздрави!

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай
#40

Общо взето какво пише на техните компютри не ме интересува.
На страницата си пишеше, че е подарък за всеки закупил Moto Z, без други условия.

Днес звъннах на 123. Общо взето разговорът беше нещо като:
- Добър ден!
- Добър ден!
- С какво мога да ви помогна (или нещо такова)
Аз обясних, че съм активирал троен пакет при тях и идвам от конкурентни доставчици (Мтел и Булсат)
Както и че съм закупил Moto Z и си чакам JBL колонката, както пише в сайта им.
Като че ли искаше нещо да каже, но може би провери на страницата какво пише и каза да изчакам малко
После пак ме пита разни неща, пак ме помоли да изчакам и накрая каза, че ще ми се обади оператор до няколко дни, за да уточним адреса на доставка
Надявам се не ме отбиват само моментно, но знам ли ги. В същото време Moto Z вече официално не се продава във Виваком
и е свален от сайта им. Пак се надявам, ако не ми звъннат и ги потърся аз, да не ми се правят на 3 и 1/2, защото имам print screen на обявата.

Аз обещаното си го търся като дадено.  Tooth
Ако трябва ще пиша до Lenovo/Motorola както и до ръководството на Виваком, но колонката си я искам  Big Grin

само за инфо:
на касовата бележка пише, че Moto Z е с цена от 1049,90лв и ми правят отстъпка  от 913,43лв   Lol
Цитирай
#41

(2018-01-26, 17:20:58)solo5 написа:  Общо взето какво пише на техните компютри не ме интересува.
На страницата си пишеше, че е подарък за всеки закупил Moto Z, без други условия.

Днес звъннах на 123. Общо взето разговорът беше нещо като:
- Добър ден!
- Добър ден!
- С какво мога да ви помогна (или нещо такова)
Аз обясних, че съм активирал троен пакет при тях и идвам от конкурентни доставчици (Мтел и Булсат)
Както и че съм закупил Moto Z и си чакам JBL колонката, както пише в сайта им.
Като че ли искаше нещо да каже, но може би провери на страницата какво пише и каза да изчакам малко
После пак ме пита разни неща, пак ме помоли да изчакам и накрая каза, че ще ми се обади оператор до няколко дни, за да уточним адреса на доставка
Надявам се не ме отбиват само моментно, но знам ли ги. В същото време Moto Z вече официално не се продава във Виваком
и е свален от сайта им. Пак се надявам, ако не ми звъннат и ги потърся аз, да не ми се правят на 3 и 1/2, защото имам print screen на обявата.

Аз обещаното си го търся като дадено.  Tooth
Ако трябва ще пиша до Lenovo/Motorola както и до ръководството на Виваком, но колонката си я искам  Big Grin

само за инфо:
на касовата бележка пише, че Moto Z е с цена от 1049,90лв и ми правят отстъпка  от 913,43лв   Lol
И на моята касова така пише, аз утре ще се обадя пак да ги видя на 123 какво ще кажат сега съм зает.
Поздрави!

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай
#42

Първият ми GSM навремето беше Motorola CD930
Беше най-компактният GSM за '98г
Имаше супер яка въртяща пластмасова щипка
която се закачаше на колан. Хахаха
Цитирай
#43

Между другото нямах слушалки в кутията, а в нета гледам, че като разопаковат има.
Дали някой си ги е харесал или в зависимост от пазара окомплектовката е различна?
Сега като се замисля на екрана нямаше и предпазно фолио   Rolleyes
... USB-micro USB type C кабел също нямаше.
Купих си един на Huawei от Технополис за 14лв


Цитирай
#44

В Бг наистина няма слушалки. Предишният ми Зет Плей си дойде без тях, и съм чел, че Моторола по принцип не слагат слушалки в комплекта.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#45

И аз не вярвах някой да ги е взел

Иначе слушалките изглеждат много добре
Цитирай
#46

(2018-01-26, 17:20:58)solo5 написа:  Днес звъннах на 123. Общо взето разговорът беше нещо като:
- Добър ден!
- Добър ден!
- С какво мога да ви помогна (или нещо такова)
Аз обясних, че съм активирал троен пакет при тях и идвам от конкурентни доставчици (Мтел и Булсат)
Както и че съм закупил Moto Z и си чакам JBL колонката, както пише в сайта им.
Като че ли искаше нещо да каже, но може би провери на страницата какво пише и каза да изчакам малко
После пак ме пита разни неща, пак ме помоли да изчакам и накрая каза, че ще ми се обади оператор до няколко дни, за да уточним адреса на доставка
Надявам се не ме отбиват само моментно, но знам ли ги. В същото време Moto Z вече официално не се продава във Виваком
и е свален от сайта им. Пак се надявам, ако не ми звъннат и ги потърся аз, да не ми се правят на 3 и 1/2, защото имам print screen на обявата.
Днес отново позвъних на 123 и се получи нещо очаквано.
Разговорът заби в това, кой ми е казал, че трябва при тях да питам.
Те нямали колонки при тях. Да съм питал в магазинната им мрежа
Един казва питай еди къде си, другия ти казва не, пак там питай...
Та драснах едно оплакване във VIVAONLINE, като прикачих и снимки.

Сега ще чакам отговор, да видя как ще решат казуса и дали ще подходят като голям оператор
или ще стана свидетел на селски изпълнения
Цитирай
#47

То като кабел няма и слушалки какво има?
Цитирай
#48

Телефон, зарядно, кабел, моят зет плей си дойде и с мотомод гръбче. Беше купен от Теленор. Слушалки няма за нашия регион. Никой не ги краде, просто си няма.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#49

Зарядното е монолитно, т.е кабела и зарядното са едно цяло.
В комплекта няма отделен кабел USB-micro USB тип С, както е в клипчето по-горе.
Затова се наложи да си купя. И аз имах Мото Мод гръб.
Цените на такъв гръб са 39лв на свободна продажба

Въпреки не пълната окомплектовка съм много доволен от телефона засега.
За 136лв се оказа страхотна сделка.
Цитирай
#50

Тези телефони щом са без предпазно фолио, най вероятно са били мостри (демо) бройки по техните магазини. Това обяснява и цената защо е такава. И следователно, щом няма да я предлагат в тяхната мрежа трябва да си изчистят мострите Smile Това е само едно мое предположение.

Huawei P30 Pro / Moto Z







Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)