Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GALAXY A5 /2016/ - Лични впечатления

Ето от тук - http://samsung-updates.com/region/?region=BGL

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай
Аксесоари

здравейте някой може ли да ми помогне с инсталирането на 7.0 че при мен не дойде ъпдеит?
Цитирай

Пробвай с приложението на Самсунг - Smart switch. Има ръководството в интернет как се прави, ако не се оправиш сам.
Цитирай

здравейте може ли да ми дадете линк от къде да си сваля последната българска версия на 7.0 за да я инсталирам през один че все още нямам ъпдейт аз?
Цитирай

Ето -  http://samsung-updates.com/details/10869...4CQH2.html

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай

(2017-09-20, 20:43:32)bay_vlado написа:  Ето -  http://samsung-updates.com/details/10869...4CQH2.html

Мерси колега аз свалям същия файл но като го разархивирам има само един файл ,а не както е в один да има четири файла който да заредя в програмата 
AP
BL
CP
CSC

Може ли някой да ми помогне как да се справя с инсталиране на нугата?
Цитирай

(2017-09-20, 20:43:32)bay_vlado написа:  Ето -  http://samsung-updates.com/details/10869...4CQH2.html

Защо като изтегля българският абдейт на андроид 7.0 като го инсталирам му правя ресет на телефона и като се включи е зика е на гръцки пробвах от няколко сайта да го изтегля и пак е така ако може някой да помогне благодаря предварително

Huawei p10 lite 
Цитирай

(2017-09-21, 16:24:17)Don__rado написа:  Мерси колега аз свалям същия файл но като го разархивирам има само един файл ,а не както е в один да има четири файла който да заредя в програмата 
AP
BL
CP
CSC

Може ли някой да ми помогне как да се справя с инсталиране на нугата?
Зареждаш разархивирания файл на AP и си ти.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте,току що забелязах нещо странно.В Google play в настройки и най долу Сертифициране на устройството пише,че не е сертифицирано.Жената има също А5 2016 и на нея си пише,че е сертифицирано.Какво значи това?

Samsung Galaxy S23 256gb
Цитирай

https://support.google.com/googleplay/an...evice&rd=1

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мерси,оправих се

Samsung Galaxy S23 256gb
Цитирай

От последния ъпдейт в началото на миналия месец, телефона спира да се зарежда на произволни интервали (при изключена опция за бързо зареждане). Трябва да извадя зарядното от контакта и да го включа наново за да продължи зареждането. Не е от зарядното, защото когато включа fast charging-a от опциите, телефона се зарежда докрай.
Някой друг с подобен проблем?
Цитирай

При мен беше наред после взе да се проточва,спрях му мониторинга на приложенията и сега 2 зареждания е добре.
Цитирай

А3 2016 го имах и не се оправи и го шитнах . Същия проблем на 95 спре да се зарежда след 4 часа зареждане и след 40 мин на 97 пак спре . Явно цялата А серия има някакъв сериозен проблем , защото и при 2017 пак го има .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

(2017-11-17, 20:58:25)McGee написа:  От последния ъпдейт в началото на миналия месец, телефона спира да се зарежда на произволни интервали (при изключена опция за бързо зареждане). Трябва да извадя зарядното от контакта и да го включа наново за да продължи зареждането. Не е от зарядното, защото когато включа fast charging-a от опциите, телефона се зарежда докрай.
Някой друг с подобен проблем?

И при мене е така

Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Здравейте,откакто съм с Андройд 7 Google chrome се държи много странно.Като отворя сайт от отметките се зареди за секунда,премигне и съм си в началната страница като когато съм отворил Chrome,демек я няма заредената страница.Ако заредя веднага пак от отметки се отваря сайта но на 2-ра страница,дано ме разберете знам,че звучи глупаво както съм го описал но е много досадно тала.

Samsung Galaxy S23 256gb
Цитирай

(2017-11-19, 17:23:46)toem84 написа:  Здравейте,откакто съм с Андройд 7 Google chrome се държи много странно.Като отворя сайт от отметките се зареди за секунда,премигне и съм си в началната страница като когато съм отворил Chrome,демек я няма заредената страница.Ако заредя веднага пак от отметки се отваря сайта но на 2-ра страница,дано ме разберете знам,че звучи глупаво както съм го описал но е много досадно тала.

Браузъра на Самсунг е много добър аз ползвам само него

Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

@toem84, пробвай с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай

Нищо непомага.Дори фабрични пробвах,понеже е много дразнещо

Samsung Galaxy S23 256gb
Цитирай

[Изображение: 20171202_143416.jpg]


[Изображение: 20171202_143455.jpg]

[Изображение: 20171202_143438.jpg]



Много доволно се представя това телефонче с батерията,6 часа дисплей,преди 2 дни го взех на жена ми втора употреба, ползван 1 година.Аз съм фен на LG но все пак да го похваля.Не видях тема за батерията за този модел.Не усетих да загрява а го тормозих доста време.Ъпдейтнат е до андроид 7 .Не ми хареса свръх чувствителността на тъча не знам така ли си е или има някакъв проблем,понякога като искам да преместя икона и задържа върху нея не става а влиза направо в приложението

Huawei P30 Pro
Цитирай

Екрана си е такъв, много е чувствителен. Свиква се, и аз в началото се бърках така, особено при писане.
Цитирай

Колеги на вас излиза ли ви някакво съобщение за екрана след като го отключите или докато си работите с телефона?Не мога да го прочета цялото че изчезва бързо,нещо от сорта че ще се изкл.след определено време.
Цитирай

Оттук идва съобщението. Мисля, че ако за закрити сензорите по време на отключване си мисли, че е в джоба.


Прикачени файлове Миниатюри
   

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай

Ще видя да не е зацапан сензора или да не го покрива протектора.И при теб ли има подобно съобщение? Благодаря.

P.S.Има ли начин програмата за времето да не изисква да е вкл. ГПС-а?Преди си работеше без да е включен.
Цитирай

Има. Изтрий като опция текущото местоположение, защото то се води по GPS, и добави ръчно град. От настройките може да избираш интервал на обновление, като аз препоръчвам най-краткия интервал от 1 час. После изключи GPS-а и това е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)