Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни ъпдейти за LG G6

Нямам идея.
Цитирай
Аксесоари

Update е само за Verizon оператора. До нас кога ще се стигне не зная.

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Те някои оператори си имат специфични, както виждаш през LG Bridge има наличен и не знам защо чакаш да е OTA.
Цитирай

(2018-03-15, 18:07:45)fifth_root написа:  Те някои оператори си имат специфични, както виждаш през LG Bridge има наличен и не знам защо чакаш да е OTA.


 А има ли през LG Bridge  наличен? андроид 8
Цитирай

(2018-03-15, 18:27:43)techo_87 написа:   А има ли през LG Bridge  наличен? андроид 8

Не. В някои региони го има бета версия и както винаги това очакваме без никаква ориентация от LG - кога ще го получим.
Цитирай

То така времето за поддържане си минава и после няма ъпдейти за модела
В това отношение евала на айфон днес казват има и до вечерта на всички .
Цитирай

(2018-03-15, 18:48:46)techo_87 написа:  То така времето за поддържане си минава и после няма ъпдейти за модела
В това отношение евала на айфон днес казват има и до вечерта на всички .

Казвам ви аз!Андроид Р през крив макарон...
Съдя по стария ми Г4.Излезе с LP,получи ММ и филма свърши...
Едит:Дано не съм лош пророк,ама...

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

Pеално до 2019-а дължат поддръжка, т. е. по-скоро може да не видим версията от догодина, но P да. Ще видим, може да ни изненадат поне веднъж приятно в това отношение.
Цитирай

http://www.lg.com/it/supporto/guide-solu...oid-8-oreo - да, италианска е страницата, но отдолу можете да видите следното:

[Изображение: 23027883e41ae4a8609c9c6a2676bd2c434df0f5...1cade9.jpg]

Т. е. Орео за момента е наличен за V30, докато за G6 ще бъде в първата половина на 2018-а. Значи можем "спокойно" да чакаме до юни.
Цитирай

Получих нова програма през центъра за обновявания-Quick Help.Нищо смислено и непознато,но дали не е крачка напррд към 8.Ще ни помагат да се запознаем с бисквитката ли? ?

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

Няма как да е "подготовка" - или е, или не е. Явно ще го видим към юни месец и като нищо ще е 8.0, не 8.1.
Цитирай

http://www.mobilebulgaria.com/news/42978...ни-ъпдейти
Цитирай

Четох днес за това, ама малко късно се сещат и тепърва предстои да видим. Но дано донесе очакваната промяна.
Цитирай

Нещо ново за актуализация?
Цитирай

(2018-04-12, 22:47:30)fifth_root написа:  Четох днес за това, ама малко късно се сещат и тепърва предстои да видим. Но дано донесе очакваната промяна.

То щото е много трудно да набуташ 10 калпака в една стая и да си щракат на компютрите.
Ай ще ги .....Правят се на луди....

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

Ами уви, пак стигам до извода, че колкото и да са иновативни LG, толкова не знаят какво правят. Скоро сме май месец, а не знаем 8.0 или 8.1 ще получим, кога ще го получим... До края на тази година някои ще започнат да получават 9 сигурно, други може и да излязат с него (и като нищо LG V40 няма да е от тях), а ние ще се молим догодина за последно поне това да получим, като то ще е излязъл я 9.1, я 9.2.
Цитирай

Колеги много се чудя дали пак да се излъжа с ЛГ.. викам си хайде заради камерата може, ама по никое ревю не я хвалят, защо така?
Цитирай

(2018-04-18, 15:28:08)straightup написа:  Колеги много се чудя дали пак да се излъжа с ЛГ.. викам си хайде заради камерата може, ама по никое ревю не я хвалят, защо така?

Не е точно така, но не забравяй, че са заети с платените ревюта (или ревюта с цел продажби като по-разпространени) на iPhone, Samsung, Huawei и Pixel телефоните, които никой не може да ти обясни защо са "толкова добри", като очевидно не са "уау". По-скоро изчакай да падне още малко V30 и скачай на него - по-нов хардуер, страхотна камера. Не че G6 не си заслужава и няма да те разочарова камерата, просто другият модел ще ти е по-дългосрочен, ако държиш на това. А иначе на LG маркетингът им е слаб, затова очаквай само истински ентусиасти и грамотни хора да им обръщат внимание.
Цитирай

(2018-04-18, 15:28:08)straightup написа:  Колеги много се чудя дали пак да се излъжа с ЛГ.. викам си хайде заради камерата може, ама по никое ревю не я хвалят, защо така?

Защото е така..самата истина.Ако идваш от G4 ще останеш разочарован от G6.Ако си викаш "Хайде заради камерата може" то на 99% ще останеш разочарован.Нещата са малко по-добре със Google Camera..нищо не виждано..напротив.Иначе давам позитивен глас за дизайна и цялостното усещане при работа с апарата.Супер удобен,качествена сглобка освен стъклото на камерите,което се дере от въздуха.Предната камера е FAIL..отвсякъде.
ЕДИТ:Погледни V20...снима в пъти по-добре.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Аз не бих казал, че V20 снима по-добре, а тук има качвани снимки с Google Camera и освен нереални/изпържени цветове, друго няма. Но въпрос на мнение, не влизам в спор. Имал съм и G3, и G4 и V10 и по-скоро G6 не е кой знае колко по-впечатляващ откъм камера, но като цяло е бая по-добър от тези три флагмана особено откъм проблеми/дефекти. Някак му е по-особена камерата, но не и по-лоша.
Цитирай

(2018-04-18, 16:04:00)vesoisthebest написа:  Защото е така..самата истина.Ако идваш от G4 ще останеш разочарован от G6.Ако си викаш "Хайде заради камерата може" то на 99% ще останеш разочарован.Нещата са малко по-добре със Google Camera..нищо не виждано..напротив.Иначе давам позитивен глас за дизайна и цялостното усещане при работа с апарата.Супер удобен,качествена сглобка освен стъклото на камерите,което се дере от въздуха.Предната камера е FAIL..отвсякъде.
ЕДИТ:Погледни V20...снима в пъти по-добре.

Добавям и премахването на лазерният автофокус и сензора за цветовата гама.
Като цяло,единственият недостатък на Г4 е скоростта на снимане-снима по-бавно.
Относно камерите-излагация!
Дизайн и сглобка-отлични.
Работа с телефона и батерия-на супер ниво.
Като цяло,телефона е отличен с леки забележки към камерата.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

Сензорът на G6 може да изглежда на параметри по-слаб и дори да няма Laser Autofocus, има CDAF и PDAF, които имат своите предимства, като имайте предвид, че лазерният го няма никакъв за по-далечни обекти; по-ново поколение е, което значи само по себе си нещо; OIS на G6 е по-добър (това за цветовата гама не го разбрах). Самият телефон, като такъв, е пределно ясно, че е по-добър. Просто не е това, което сме очаквали откъм камера като разлика в качеството, но да е разочарование чак... Да, по-малък е и с по-малко мегапиксели, но не означава, че не компенсира с друго или че не са достатъчни. G4 само в отношение селфи камера води.
Цитирай

Аз мисля че по добър телефон за тия пари не може да намериш ....вече ги има за 626 лв чисто нов с 2 год гаранция .
Преди да си го взема моя се колебах единствено заради по слабия процесор SD821 искаше ми се да съм с най новия SD835 тогава ...
но съм го сравнявал с 835 и разликата е смешна ... поне според мен
Цитирай

То нали знаете, че мегапикселите не са важни като цяло. Big Grin А този лазарен автофокус какво ще рече? Big Grin В един сайт за custom rom видях, че дисплея му поддържа "Color spectrum sensor" някой да знае какво е?
П.С: Дали ще е 821/835/845 разликата не е кой знае каква (според мен) и 3те процесора са чудесни.

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Разбира се, че това с процесорите е маркетингов трик. Да, 821 не беше най-новият, който можеха да използват, но да го наречеш бавен или недобър... Много е важна оптимизацията на ROM-а и особено паметта, тъй като при смартфоните много неща седят в нея. Меагпикселите също са трик, да - то има значение размер на пиксела, структура на пиксела, не само броят им, пък отделно идват цвят, наситеност, шум, светлина, сенки... И разбира се и софтуерът, който обработва изображението накрая.

Видовете автофокус - добре обяснени тук: http://technicles.com/laser-autofocus-pd...af-better/.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)