Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт за LG G4

Дам. За видеото е така. А колко кадъра е във fhd?
Цитирай
Аксесоари

(2018-04-04, 12:51:29)bodonance написа:  По скоро е това :
[Изображение: hqdefault.jpg]

Каквото и да си говорим си му мина времето ... От няколко дни съм и с P20 lite, та щом тази плюнка от ниския/средния го засрамва във всяко отношение, се сещаш какво ще е до батковците с по 3 камери ... 
Единствено ми липсва кожения гръб (макар сглобката да е безупречна), приятната извивка и IR-а (тук намерих алтернатива през 3.5 жака) ... за сметка на това получих прекрасен 5.84" екран в още по малко тяло, 3-4 ПЪТИ повече SoT от първия заряд (батерията ми явно умира ...), по добър звук в слушалките и при разговор, още по плавна работа, предимствата на двойна камера, андро 8 и т.н. ...

Та в този ред на мисли онова по прилича на G7 някак Smile

Добре, качи и покажи някои твои снимки да видим това "засрамване във всяко едно отношение"...
Просто съм любопитен Smile

(2018-04-04, 14:01:52)eksoldier написа:  Дам. За видеото е така. А колко кадъра е във fhd?

Не е само за видеото, написал съм какво получаваш и при снимките.
Както и въобще визията и всичко-камерата е на V30, на 99% ,без филмовите режими!
При FHD кадрите са от 1 до 60.
И тук получаваш новост, която между другото чак сега видях-цели 7 различни резолюции на видеото има с до 120 кадъра в секунда+ функциите HDR, "Матрица", "Cine Log" и Display LUT по време на снимане.
Тия екстри и при V10 камерата ги нямах, а за G4 даже няма да говоря  Big Grin
Цитирай

(2018-04-04, 14:01:59)greensmoke7777 написа:  Добре, качи и покажи някои твои снимки да видим това "засрамване във всяко едно отношение"...
Просто съм любопитен Smile

Любопитството и котката рпедполагам знаеш? Иначе до камерите като параметри са сходни, като изключим отвора на блендата ... В дневни условия предвид сходните сонзори засрамването идва от малко по голямата рязкост и динамичен обхват а наличието на втора камера има предимства като боке и т.н. ... Втора камера Г4 няма как да получи с никой ром, също и 3ти и 4ти микрофон няма да получи, нито DAC-a на V серията за записа в Hi res, та да не се залъгваме ...реализъм преди всико. Колкото до слаба осветеност и нощни снимки Г4 няма как да се надмине лесно, поне не и с такава плюнка и тази бленда, въпреки, че има ръчен режим (про го водят) със сходни параметри и настройки ... Ама предвид класа на Г4 в нощните снимки и тези от статив ти препоръчвам да се сбориш с батковците на моя които са му в класа ...визирам p20 и p20 pro ... на мен не ми отива, пък и знам, как снима Г4 все пак   Visslar
Предната камера на р20 lite е по добра от задната по спецификации и може би за това има толкова добро и бързо лицево разпознаване ... дават му 96 фокусни точки в дълбоина (каквото и да значи) ... има отличен HDR и също е 16МП ... Там Г4 е засрамен още на хартия ... 1.12 µm f/2.0 e т.е точно колкото е на Г4 само, дето са удвоени мегапикселите 8 срещу 16 ... Тук как мислиш ще са нещата? Аз ги знам ама все пак да те попитам  Big Grin

Останалото мисля го споменах ... отличното качество на звука при разговор на Г4 тук е още по добро, слушалките е по добре звука също, екрана е много ярък за IPS ... на 50% е колкото Г4 на 100%, а като цветове, ми идват пресилени чак ... Размер, как стои в ръка ... има си своите + и - ...на антуту ходи едни 20-30 000 точки отгоре ако има значение ... 4/64 са му паметите, като файловете се копират доста бързо, да кажем една идея по бързо ... Type-C ... Все едни ей такива нищо и никакви неща, които като ги събереш отиваш на "във всяко едно отношение" ... И накрая най важното ...стойността на телефончето е 50% от стойността на Г4 в моментите им на излизане ... лично на мен ми легна 674.10 лв ...

Снимки ще кача при първа възможност което като гледам се очертава да е след 9ти най рано ... Ангажираността ми не предразполага да ходя да снимам сравнителни кадри и т.н. 

Надявам се разбираш какво значение отдавам на думите "засрамване във всяко едно отношение" ... ежедневни нужди покрива все пак, а и си е плюнка ...
Цитирай

Едно време, кoгато взeх моето LG ми беше излязло около 600лв.Но телефончето не е лошо все още като аз смятам да го потътря поне още 1 година, за съжаление доста грее и забелязвам, че в тежки игри независимо дали съм с 6,0 или 7,0 телефона става за пържене на яйца отзад. Например когато играя PUBG винаги съм забелязал че играя само с 4те ядра все едно я играя на телефон от сорта на Nokia 3, докато съм я играл на други телефони с по-слаби процесори и играта върви по-добре като последно я играх на Lenovo K6 със SD435 и определено не лагваше толкова много колкото при G4.От към качество на звук през слушалки определено не е кой знае какво като за музика го ползвам рядко и предимно слушам от N8-цата, при която с допълнителен USB дак се чува уникално значително по-добре дори и от новите LG-та, но определено LG-то не е лошо като идея и като дизайн ми харесва доста.Дори след хард ресет и чиста инсталация имам бъгове в някой приложения на 7.0, но определено не е болка за умиране като според мен телефона се усеща по-бърз от преди.За съжаление след всичките тези проблеми с актуализации, бета версии и бъгове надали ще си взема LG отново, но определено G4 не е толкова лош за днешните стандарти.
Цитирай

Говорим за възможностите на камерата на LG G4.
Стоковата такава е с ограничени възможности.
Ето защо аз допреди да си сложа тази на V30 бях с камерата на LG V10-прекрасна камера с повече опции от тази на G4.
В момента обаче, въоръжен с тази камера на LG V30, не може да ме убедиш,че G4 отстъпвал на едва ли не всеки нов модел, сравнявайки го със стара S klass-а!

Показвам реално, на практика, какви функции имам:

1. Повече режими на снимане
2. 7 различни резолюции при снимане на видео (3 при G4 и V10)
3. 9 допълнителни филтъра, наподобяващи Cinema Mode (работят при фото и видео режим)
4. Прецизен насочващ Zoom с бутона за снимане
5. Прецизен Zoom в движение
6. HDR , работещ при режим фото (до 16 мп) и видео (до UHD 4k)
7. Странична лента с иконки на направените снимки/видеа
8. Платформата Graphy ,чрез която можем да видим примерни професионални снимки с какви настройки са и само с едно натискане на бутона имаме нужната според моментната ни ситуация и условия настройка
9. LG Cine Log за точни видеоклипове с широка динамичност и цветове
10. Display LUT за контрол на цветовете по време на снимане на видео
11. Прецизна ISO настройка (фото/видео режим)
12. Настройка на скоростта на затвора (фото/видео)
13. Функция "Снимка Пример" (работи и на видео режим)
14. Моментна снимка (работи и на видео)
15. Сходна снимка (работи и на видео )
16. Режим "Снимане на Филм", който до голяма степен компенсира липсата на Cinema Mode-след снимането видеото може да се направи на slow motion или много забързан, може да се направи и като GIF изображение, да му се промени резолюцията, да му се добавят най-различни интересни филтри, музика, рамки, теми,че даже и подпис, а на който не му стигне това, получава и програма за още по-голяма редакция в телефона с доста функции и ефекти, които сега няма да споменавам.
17. Настройка на фокуса (микрофокус) (фото/видео)
18. Настройка на баланс на белия цвят ,яркост, контраст (фото/видео)
19. Бутон, с който директно преминавам между различните режими на снимане
20. Прецизна настройка на звука при снимане на видео:
a) GAIN-с нива от -20db до +20db
b) LCF-от 0 до 150 hz
c) LMT-от 0 до -6db
21. Филтри против Вятър и Шум
22. Настройка на скоростта на кадрите при снимане-от 1 до 120 в секунда
23. Hi Fi запис на звук при видео
24. Настройка на видео битрейта
25. Промяна в реално време на стойностите в ръчния режим при движение в зависимост от ситуацията и условията заедно с цветова диаграма

За гласовите команди, таймери, решетки, светкавици, панорами и тн даже няма да ги пиша!

При G4 имаше най-вече:
1.Настройка на Iso, скорост на затвора, баланс на фокус и белия цвят (само за фото!)
2. 3 резолюции на видео без абсолютно никакви други настройки

Сам виждаш,че просто няма база за сравнение с богатата функционалност на V30!
И по този повод и с тези функции на V30 няма как да наречеш този телефон "изживял си времето", още по-малко засрамен!
Но дори и да ги няма всички тези екстри от V30 и да си е с обикновената стокова камера, пак не може да наречеш така този телефон, който може да няма IR, Android 8, тънки рамки и по-добра батерия, но определено е с една от най-добрите и качествени камери, излизали някога.
А с тези екстри от V30 става дори още по-добър!
Цитирай

(2018-04-04, 18:57:39)stanchev36 написа:  Е... надали ще си взема LG отново...

Гоше този виц да ти напомня нещо?
Иванчо се прибира в къщи разплакан и казва на баща си, че в училище чул нови думи, но не ги разбрал: "по принцип" и "де факто". Баща му почнал да ги разяснява, вика по-малката му сестра и я пита:
- Ако един мъж ти даде 500 DM ще легнеш ли с него?
- Ами ще легна бе, тате, пари са това.
Бащата пита Иванчо:
- Разбра ли, бе?
Иванчо клати глава отрицателно. Бащата вика по-голямата му сестра и й задава същия въпрос:
- Ако един мъж ти даде 500 DM ще легнеш ли с него?
- Ще легна, бе тате, пари са това.
Иванчо пак нищо не разбира. Накрая бащата вика майка му, но и тя отговаря, че за 500 DM ще легне с чужд мъж. Иванчо нищо не разбира от обяснението.
- Виж, бе татьовото, "по принцип" ние трябваше да имаме 1500 DM, а "де факто" имаме три курви вкъщи.

По принцип трябва да имаш hifi аудио но дефакто нямаш микрофоните и ЦАП-а на V30 ... и да просто няма база за сравнение с богатата функционалност на V30, ама това не е V30 a си е същото старо G4 на което хардуерно му липсват някоя друга опция ... ОК съгласен, че софтуерно ще го кърпим ама до кога и колко? 960 кадъра слоу мо на камера без вградена памет няма шанс, звука на V30 без 4те микрофона и цап-а пак няма шанс ... нали камерата е като на V30 ...сравни запис с твоя и с V30  ...ще има разлика нали ...
Перфектно от към нов бардак ама курвата старата ...
Кефи му се ...аз лично се кефих като теб, ама и това минава и се осъзнаваш ... бях и с този ром ... разлика на практика няма много голяма със софтуера на какво си когато хардуера те спъва ... 
Мина му времето и се замисляй за G7 или V40 ... Аз си намерих моментна машинка, която работи доста по добре и по пъргаво от Г4 ... камерката за през деня бива ... ядва се доволно, че и глезотии има ... кога ми се наложи Г4 ми е в резерв, пък и фотоапарат имам с няколко обектива ...все ще намеря с какво да направя някой друг кадър ... Въпроса е струва ли си мазохизма да зареждам по 2 пъти на ден или на всеки 1,5 часа SOT ? Има ли значение какви опции ти има камерата кога ти е паднала батерията? Ламята спаска SD808 си яде ток ... Не напразно в GSM ARENA  е с 54 часа ендуранс рейтинг кога средното е 85 а добрите батерии гонят 120 часа ... Сещаш се ... От там струва ли си в тази дърта лагваща и прегряваща щайга да наливам пари за батерия ... НЕ! И да лагва и грее ако не се съобразяваш и грижиш за него ... ставаш му роб ... за това и скокнах на машина която през 99% от времето ми дава по доброто изживяване без да е нужно да се съобразявам и замислям, пък и ми начесва крастата да пробвам нещо различно ... До кога един бог знае ... Утре може да го продам и да взема нещо друго ...

И да говорим за възможностите на камерата на LG G4, ама това G4 не е само камера ...ако беше то нямаше да го ползвам въобще ... имам си по хубав фотоапарат ... G4 е едно цялостно усещане което включва жалък живот на батерията по принцип, дефакто е още по зле, включва риск от горене на дъно и т.н. ... 
G4 отдавна е отстъпил на всеки нов модел ... това че не го проумяваш е жалкото в случая и даже не виждам как да го сравня с С класа па била и стара ... ами той маторя умрел бря ... Фара свети ама маторя... 
Вече и най ниския клас като никия 2 например иде с андроид 8 и неговата функционалност ... тъпо редми от 100$ макар и снимащо гадно може да снима с дни, докато Г4 колко и хубаво да снима го прави 1-2 часа докато умре батерията ... недай си боже сглупиш и сложиш фейсбука ...
Да зачекам и другото ... как се сдоби със софтуера на V30? по 17тия начин благодарение на ентусиасти и безброй мъки докато го сложиш ... това ли заслужаваш като потребител на марката ЛГ?

Все едни такива малки нещица които карат много хора да пишат ... Цитираното по горе ...

Много хубаво телефонче с много хубави моменти но БЕШЕ ... и там му е мястото вече ... слагай фордчета, защото вече до толкова може и не се сърди за старата S klass-а!

Аз приключвам, че яко влизаме в спама иначе ... повече няма да се обаждам по повода...
Цитирай

Само за аудиото си прав , донякъде, и затова се хващаш само и единствено за него. За абсолютно нищо друго не си прав.
Аз ти давам 25 нови вида настройки и екстри, които ги нямах във G4 и които сега ми дават нови възможности за снимане, от които смятам да се възползвам, ти ми пишеш за инфрачервени портове, процесори, андроиди 8, батерии и екрани...
Цитирай

Не го знам как снима този п20 лайт, но ще цитирам какво споделих в другата тема.

"Преди малко сравних камерата на Г4 и Galaxy S9 на дневна снимка, на автоматичен режим . На пръв поглед и двете снимки са добри. Обаче, когато приближих снимката на Г4 беше по-добра. В дълечината имаше надписи от биоборд и при Г4 се виждаха видимо по-ясно и четливо. На тъмно при С9 една идея беша по-светла снимката, но като зумнахме отново при Г4 се виждаха по-добре детайлите.

За видео записа няма съмнение. При С9 е по-добре и стабилизацията е по-добра.,, 
Цитирай

Добър телефон с ужасна батерия. Донякъде съм съгласен с bodonance. Колкото и добре да снима, като умре след 2 3 часа батерията върви  обяснявай, че снима много хубаво. Други забележки нямам към телефона. Преди бях с V20H - лагове рядко съм имал, телефона грееше малко повече, дори без да играеш игри. Сега с V29A греенето почти го няма, батерията държи повече, за бързина и преди не съм имал проблеми, а имам инсталирани фб, фб месинджър, инстаграм, вайбър и куп други такива смучещи токприложения. Общо взето точно батерията ме отказва да се занимавам с него. Дори като нов на мобилен трудно докарвах 3 часа сот. Ще ходи  в шкафа за резерва скоро време.

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай

Държа този телефон от носталгия и заради приятния дизайн. Батерията наистина е зле, независимо от кой сток ром е. Доволен съм като цяло, но знам че му идва времето.

Същата работа беше със старото ми Убунту 12.04. Държах до последно да съм именно с това, дори през 2016-та. Носталгията е силен фактор, но толкова. Като дойде време за смяна ще запазя добър спомен, но няма да търся под вола теле и да гледам дали е повече или по-малко.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

Аз нямам наблюдения от към батерията и може би затова съм много доволен. Сложил съм 8200mAh още от началото и кара по 2-3 дни с доста ръчкане. Без ръчкане по около седмица.
Цитирай

Аз пък ще го изтискам докрай, едва ли ще изкарам с него още 2-3 години, но пък защо да го оставям така с ограничени възможности да карам с него, след като в момента получавам толкова приятни екстри?
Дизайнът му също радва с кожения гръб, камерата му с тоя rom сега е просто върха, ами защо да казвам,че е зле, след като не е.
Единственото за което мога да се съглася с вас,че е зле батерията. Факт. Сега с този rom ми пада даже по-бързо. Но мога да карам с него и по 4-5 дни, ако не го пипам много, както се случва най-често. Но коментрирахме конкретно камерата.

Но нито камерата с тоя V30 rom е ретро, нито екранът е някакъв 640х480 например, нито телефонът е бавен, нито дори аудиото му е толкова зле-качил съм си студийни песни в wav по 80 mb средно всяка и със слушалки се чуват повече от добре.
Абсолютно топ устройство!
А иначе който иска да си сменя на 6-7 месеца телефона с нова претоплена манджа.
Който както му харесва. Но за момента абсолютно НИКОЙ освен Huawei P20 Pro не ме впечатлява! Как да дам пари за нещо, което не ме радва?
Не ме привлича? И не е моето устройство?
Нито G7, най-вероятно и V40 няма да ме впечатли, за разни Samsung-и / Iphon-и даже няма да пиша...
Трябва да се появи нещо наистина изключително,че да ми хване окото.
Цитирай

Зелен, можеш ли да направиш един скрийшот колко СОТ правиш с тоя ром? А относно телефона, всеки с приоритетите си. Телефона има наистина отлична камера, но 90% от времето го ползвам за друго, затова и ми трябва по-издръжлива батерия. Само заради това искам да го сменя. На wifi горе долу се ядва, но на мобилен без да се ползва се топят процентите.

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай

И мен ме интересува, колко часа СОТ правите тези с
официалния бета ъпдейт v29а
и
@green с този H-RОМ (комбинация от v29а и V30-порт).

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Максимум яркост (не виждам добре), мобилен нет - около 2 часа. Ако говоря повече и малко под 2. Няма разлика между 7 и 6 при мен, над 2 не ми се случва.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

(2018-04-05, 07:31:59)maev написа:  Максимум яркост (не виждам добре), мобилен нет - около 2 часа. Ако говоря повече и малко под 2. Няма разлика между 7 и 6 при мен, над 2 не ми се случва.
Ето ми го от тази сутрин-прегледах форумите през тапата... Минах през клашовете, изчетох новините и за капак изчетох близо 1000 коментара диагонално из групите на телеграмата... Близо час екран 55мин и това едва 9%...
Това лгто ми отиваше 30-50%...
Зеления се хваща като удавник за сламка за тази камера... Телефона не е само камера... [Изображение: 5b93c02eac2513b34692f1bca5d383e0.jpg][Изображение: 8561c9605420e6505006cd089ce480da.jpg]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

@Бодо, ние имаме дслр-и и ни дреме за камерата в телефона. В смисъл окей е да я има, но и да не работеше нямаше да ми е мъка. С d610 съм все пак. А за аргумента "по апарата не можеш да се обадиш" - валиден. То и по сървъра не мога да се обадя, но не си изкарвам парите само с разговори. Техниката си е техника, редно е да ни служи - не ние на нея.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

П.с. Телефонът е още поне 5 неща, преди да бъде камера. Докато се справя добре със задачите, с които го товаря няма да сменя, но като нещо стане спънка за ежедневна употреба ..ясно.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

Вижте как снима видео Huawei p20 lite и после ми го хвалете. Аз лично правя много тренировъчни видеа и качеството е от голямо значение за мене. Нямс стабилизация, няма 4К въобще няма база за сравнение.
Цитирай

(2018-04-04, 22:39:35)HunterBG88 написа:  Зелен, можеш ли да направиш един скрийшот колко СОТ правиш с тоя ром? А относно телефона, всеки с приоритетите си. Телефона има наистина отлична камера, но 90% от времето го ползвам за друго, затова и ми трябва по-издръжлива батерия. Само заради това искам да го сменя. На wifi горе долу се ядва, но на мобилен без да се ползва се топят процентите.

Ами зле е  Tooth 
Смятай за един опит намалих яркостта до 0 (нула), от на 100% зареден снощи, сега е на 92 %  Tooth Tooth
Иначе пише 145 часа и 11 минути, ама не съм убеден ,ако взема да го ръчкам с яркост поне 50%, дали и 2 часа ше ме изкара.
Определено тоя ром цеди батерията, защото преди като бях на 100% и го оставям цяла вечер на 100% яркост, на сутринта има-няма да е паднал с 1-2 %, а тука с 10 % на нулева яркост-това хич, ама хич не е добре Tooth
Цитирай

На мен например ми се е случвало с моят 6.0 v20g да направя
3ч 54м СОТ
при 14ч 49м използване на телефона
и 3ч 42м очаквано оставащо време
и 25% оставащи на батерията

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

(2018-04-05, 11:02:01)1124 написа:  Вижте как снима видео Huawei p20 lite и после ми го хвалете. 

Ти сложи оригиналната батерия ище видиш как ще редуцираш тренировъчните видеа ... Не хваля камерата, а казвам, че е достатъчна в дневните снимки ... вечер спя обикновено. Да камерата му е по добра (задната) на Г4 но ако чак толкова ми трябва повече имам и не лош фотоапарат, при това телефона ми не е дебел 21 мм с 8200 батерия ... Отделно ако обърнеш внимание на коментарите ми ще видиш че споменавам за ъпдейт преди 2 дни който много подобри камерата, та не вярвай много на тези клипчета ако са на повече от 2 дни ... Днес е друга бира ...недостатъка на новите модели ... Също казвам, че е евтина плюнка, която по останалите параметри не отстъпва, а даже напротив ... именно за което отбелязах, че на Г4 вече не му отива сравнение с брабус ... от там тръгна и този безсмислен спор ... 

(2018-04-05, 11:19:10)greensmoke7777 написа:  Ами зле е  Tooth 
Смятай за един опит намалих яркостта до 0 (нула), от на 100% зареден снощи, сега е на 92 %  Tooth Tooth
Иначе пише 145 часа и 11 минути, ама не съм убеден ,ако взема да го ръчкам с яркост поне 50%, дали и 2 часа ше ме изкара.
Определено тоя ром цеди батерията, защото преди като бях на 100% и го оставям цяла вечер на 100% яркост, на сутринта има-няма да е паднал с 1-2 %, а тука с 10 % на нулева яркост-това хич, ама хич не е добре Tooth


За спорта ти предлагам тест ... зареждаме на макс и пускаме екраните на 100% и започваме на мобилни данни да си чатим през телеграм ...след 2 часа и половина правим снимка и сравняваме ...
*ключовото е кой ще може да направи снимка ... и най-лошата снимка е по хубава от никаквата ...

(2018-04-05, 18:46:28)oxuboxu написа:  На мен например ми се е случвало ...
На мен и 5 часа екран ми се е случвало ама инцидентно ... тук е всеки път ...малка разлика именно заради която избрах да сменя телефона ...
Цитирай

Колеги, уважаеми 1124 (уникален ник) , охубоху и зелен дим, приканвам учтиво да спрете с меренето. Не че нещо, ама ми писна. Колегата @Бодо е изхабил поне час от времето си за да напише най-доброто упътване за отключване на г4, слагане на рикавъри и последващото слагане на въпросния ром, който хвали един от вас. След като той, дълговременен ползвател на същия ром (поне мерси някой каза ли му) е решил, че за него р20л е добър заместител - стига обяснявахте за камерата. Дам, става камерата. На фона на останалите не е зле. Дали ходя да снимам по сватби с г4, р20, г8-9-∞ - надали. Фактор е, но не критичен. Поне от уважение към труда му се опитайте да не го учите да продава краставици, стар краставичар е.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

Моят коментар не беше в никакъв случай с цел заяждане и влизане в спорове. Всеки ползва телефона за различни неща. Лично при мене Г4 ми върши отлична работа за нещата, които правя всекидневно говорене, будилник, фейсбук, инстаграм, clash royale, вайбър, месинджър, браузване, Powerdirector pro, youtube, снимки видео и затова си карам с него.Преди имах Xiaomi redmi note 2 още като излезе го взех. Много бърз телефон, но камерата му не ми харесваше, батерията ако при г4 пада бързо, то там падаше два пъти по-бързо. На мене лично би ми свършила добра работа широкоъгълната кмера на V20, G6 , V30 или някой подобен. Друго не бих ползвал редовно от екстрите. Така, че широкоъгълната камера ще я преживея, но следващия ми телефон определено ще бъде с такава камера.
Цитирай

Помощта на Бодо е неоспорима !!!
Трудът му - също.
Благодаря колега bodonance. Известен си и в XDA. Поклон от мен. Благодаря на всички други ветерани и експериментатори: stanchev36 , maev , ganchev , vargala81и др. eкsoldier и останалите, които ми помагат и съветват. За мен всичко това е много полезно. Моят интерес и любопитство се коренят в това, че обмислям скоро да си сложа "нещо ново", но и ПО-ДОБРО от 6.0/v20g...
Затова разпитвам тук и се интересувам "кое как е". Не се надявам батерията на някоя "седмица" да е по-добре, но и да не е фрапиращо по-зле. И не ми пречи, че някой ROM няма FM-радио, но ми трябва IR порта заради QUICK REMOTE.
Достатъчна ми е и сегашната камера...

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Слагай си официалната седмица с tot файла и си свиркай. Аз съм доволен и става за 15 минути!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)