Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон ! Малко помощ
#26

Браво, ето така се прави- отиваш и взимаш нещото, което ти пасне. Честит!

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-04-07, 16:23:24)bitmad написа:  Браво, ето така се прави- отиваш и взимаш нещото, което ти пасне. Честит!

Благодаря ! Storstark
Цитирай
#28

(2018-04-07, 14:42:44)dares написа:  Благодаря Ви за помощта ! Но купих телефон за които не бях чел почти нищо , даже беше извън класацията ми за телефони - Huawei P Smart, 32GB, 4G, Black, пасна ми на ръката , уж е 5.7 инча но като усещане е все едно е 5 инча , което за мен е добре. Мате 10 лайт ми се стори много голям , почти като таблет, Р20 лайт и той така , макар, че е с характеристиките на мате 10 лайт нищо друго не предлага според мен. Преди няколко дена купих на майка ми Р10 лайт , даже въобще не му обърнах внимание , но днес ей така се заиграх да го видя да го разгледам , ми стори ми се чудесен , компактен , бърз , камерата снимаше прилично, звукът е добър и т.н. И в крайна сметка вече имам Р Смарт , на първо четене даже надхвърля очакванията ми. Само дето нищо не ми е ясно, имам 2-на основна камера с нея мога ли да правя дефокусирани снимки ? Даже и ревю на този телефон не съм гледа. Пак ви благодаря за помощта !

Не виждам как и Р20 лайт и той така ти е паснал след като е половин милиметър по къс и с 0.8 мм по тесен и еднаква дебелина въпреки това е 5.84"... реално п20 лайт е с по малък корпуск който в ръката не би трябвало да усетиш ... практически са 1:1 ... Колкото до нищо не предлага за разлика от P Smart и Мате 10 лайт, п20 лайт поддържа и WiFi на 5GHz, което когато ти е зашумен 2,4 диапазона си е важно, също нямат NFC и жироскоп, а също бързо зареждане и Type-C ... + че П20 лайт има допълнителен 2д видеочип, по този начин Мали се пуска само когато имаме 3д натоварване ... отделно има и ко процесор който се ползва в стендбай за да изключи напълно кирин 659 и по този начин живота на батерията е съвсем друг ... Това, че са с един и същ чипсет не ги прави еднакви ... 
Въпреки това обаче избора е отличен и ти желая приятно ползване, само да те радва и да не опираш до гаранцията ...
Цитирай
#29

(2018-04-07, 17:18:50)bodonance написа:  Не виждам как и Р20 лайт и той така ти е паснал след като е половин милиметър по къс и с 0.8 мм по тесен и еднаква дебелина въпреки това е 5.84"... реално п20 лайт е с по малък корпуск който в ръката не би трябвало да усетиш ... практически са 1:1 ... Колкото до нищо не предлага за разлика от P Smart и Мате 10 лайт, п20 лайт поддържа и WiFi на 5GHz, което когато ти е зашумен 2,4 диапазона си е важно, също нямат NFC и жироскоп, а също бързо зареждане и Type-C ... + че П20 лайт има допълнителен 2д видеочип, по този начин Мали се пуска само когато имаме 3д натоварване ... отделно има и ко процесор който се ползва в стендбай за да изключи напълно кирин 659 и по този начин живота на батерията е съвсем друг ... Това, че са с един и същ чипсет не ги прави еднакви ... 
Въпреки това обаче избора е отличен и ти желая приятно ползване, само да те радва и да не опираш до гаранцията ...

Благодаря, но 90% от това което написа по горе за мен не е от значение :Smile Благодаря за подробната инфо. Както написах в увода на темата , телефона го използвам за ало-ало и 2-3 приложения. Камерата беше от значение , а на Р Смарт ме удовлетворява, макар и 13+2 мпс, прави уникални снимки сравнен с Сони Е5, и с другите телефони снимах тези към който се бях насочил, но не видях видима разлика , чак толкова голяма между 16+2 мпс и 13+2 мпс, може и да има, но за мен е незабележима Smile И по тази логика , сега ако ме разбираш Р20 лайт за мен не предлага нищо повече от Р Смарт ... само дето струва повече
Цитирай
#30

Само казах разликите... Както казах избора ти е чудесен и щом ти върши работа...

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Тъкмо щях да ти го препоръчам. Има много ревюта, разгледай. Относно предната камера - да, можеш да правиш дефокусирани снимки. Става чрез софтуер и не е необходима още една камера за това.

П.С. P Smart има NFC и жироскоп, както и копроцесор, който мери крачки.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#32

(2018-04-14, 17:43:27)HERUS написа:  Тъкмо щях да ти го препоръчам. Има много ревюта, разгледай. Относно предната камера - да, можеш да правиш дефокусирани снимки. Става чрез софтуер и не е необходима още една камера за това.

П.С. P Smart има NFC и жироскоп, както и копроцесор, който мери крачки.

Вече 2-ра седмица го ползвам и съм пре доволен , телефона просто върви много мазно , имах досег до Самсунг А5 2017 , и до Huawei P20 lite ( едно приятелче си го купи ) да ви кажа честно НЕ съжалявам за избора си ! П Смарт си е чудесен за парите телефон , даже ми предоставя повече от очакванията ми Smile какво е NFC ?
Цитирай
#33

(2018-04-16, 19:48:23)dares написа:  Вече 2-ра седмица го ползвам и съм пре доволен , телефона просто върви много мазно , имах досег до Самсунг А5 2017 , и до Huawei P20 lite ( едно приятелче си го купи ) да ви кажа честно НЕ съжалявам за избора си ! П Смарт си е чудесен за парите телефон , даже ми предоставя повече от очакванията ми Smile какво е NFC ?

Технология за обмен на данни и безжична комуникация между две устройства. За целта, трябва да са на разстояние 4-10 см. Можеш да се разплащаш безконтактно с нея и да изпращаш контакти от указателя, например. Smile

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)