Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S9/S9+
#76

(2018-04-09, 15:06:08)nanobanano написа:  А дали е било заради това? Все пак трябва няколко пъти поред да не разпознае отпечатъка.

На S6 ако не сложа пръста хубаво не отключва от първи опит и излиза надпис ревервна парола (ако го натисна ще ми поиска да я въведа), но след като преместя пръста отключва. Това ми се е случвало 3-4 пъти за близо вече 3 години. Иначе съм тествала, че ако направиш 10 опита с грешен отпечатък иска да въведеш резервната парола.
Може би не съм го написала както трябва в предишния ми пост.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
Аксесоари
#77

Има ли възможност да се показват изминатите крачки на заключен екран !

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#78

По време на разговор /не всеки път/ разговора прекъсва нито ме чуват нито аз чувам .Този проблем продължава около пет секунди и после разговора се оправя.Имане ли този проблем и как се оправя ??

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#79

И при мен го има същият проблем.

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#80

Чудя се да го пращам ли към сервиза .

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#81

Това е темата:
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...s-t3763887
На някои след последния ъпдейт и хард ресет са се оправили за сега...

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#82

Според мен ще го оправят с някой ъпдейт.

(2018-04-10, 18:55:39)bicubic написа:  Това е темата:
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...s-t3763887
На някои след последния ъпдейт и хард ресет са се оправили за сега...

В тази тема се оплакват от разпадане на разговора, а при проблема описан по-горе се получава затихване за няколко секунди, след което разговорът тръгва отново.

Ето нещо по-подробно - явно проблемът е масов:

http://piunikaweb.com/2018/03/26/galaxy-...ing-issue/

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#83

Как маже да даваме толкова пари за телефони който амат такива проблеми.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#84

Интересно, още няма официална реакция от Самсунг или в Sammobile /освен последния ъпдейт, който обаче не оправя напълно проблема/

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#85

Ами аз бях писал някъде, че до сега си купувах винаги телефони от предходното поколение - примерно S7, S8 - проверени, изпитани и с корекции при производството.
Явно всичко ново е маркетинг и събиране на пари - останалото коригират в движение. Сега от първата вълна ще видят проблемите, ще ги оправят в движение и пускат новите партиди. Който си е купил пръв е пилот - изпитател и съответно ощетен. Но това в никакъв случай не прави чест на Самсунг - не може да продаваш телефони за 800-900 Евро, които прекъсват повече от телефонче за 50 лв..... в случая се надявах S9 да е подобрена версия на S8 с изцяло решени проблеми, а то нов батак....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#86

В XDA един описва че е изключил dolby atmos и за сега няма проблеми...пробвайте дано помогне

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#87

Всеки път едно и също. Последния дефект който съм имал беше с 4g. Така си е всяка година.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#88

(2018-04-09, 17:08:11)NaniG написа:  На S6 ако не сложа пръста хубаво не отключва от първи опит и излиза надпис ревервна парола (ако го натисна ще ми поиска да я въведа), но след като преместя пръста отключва. Това ми се е случвало 3-4 пъти за близо вече 3 години. Иначе съм тествала, че ако направиш 10 опита с грешен отпечатък иска да въведеш резервната парола.
Може би не съм го написала както трябва в предишния ми пост.

Аз съм си сканирал два пъти палеца, и мигновенно ми отключва телефона.
Цитирай
#89

Да чукна на дърво, с моя дракон нямам все още никакви, ама никакви проблеми. Тествах и си играх да пресъздам сценариите за всички бъгове и хардуерни проблеми които се изписаха включително и в XDA но за момента работи безупречно. Започвам да си мисля че по-масовите проблеми идват от софтуера върху Exynos.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#90

Не мисля така!
Аз също чета темата внимателно темата!
Всички гореописани проблеми липсват в телефона на съпругата ми!
Макар и закупен от Ю.Корея.. е европейска версия с глобален Ром и Exynos.
При закупуването му от Samsung D'light Store, който се води официален магазин на Samsung..
излишно е упоменато, че телефона ще се ползва в Европа/България.
Закупен е в деня на примиерата 2 Март, тоест от първите бройки!
Апарата е с CSC BGL, което лично мен ме учуди!
Но може да има разлики в самия модем.. знам ли!!!
Ъпдейтите пристигат редовно.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#91

И аз нямам нито един от посочените проблеми . Попитах един мой приятел ,който също като мен си купи телефона още на първия ден от предварителните записвания и той няма такива проблеми .
Цитирай
#92

(2018-04-11, 14:26:00)Naidenoff написа:  Закупен е в деня на примиерата 2 Март, тоест от първите бройки!
Само за справка, премиерата беше на 25.02.
Моят е поръчан преордер на 25.02. и също няма нито един проблем от описаните по-горе.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#93

Не знам за вас,при мен започна да прекъсва и в самото начало на разговорите вече и не възстановява обратната страна.Днес направи и друго телефона звънна и не можех да вдигна,по точно вдигам отчита една секунда и започва отново да звъни и пак вдигам и пак започва да звъни и така шест пъти накрая рестартирах.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#94

(2018-04-11, 15:50:21)andriann написа:  Само за справка, премиерата беше на 25.02.

Само за справка... представянето беше на 25.02!
А първите продажби/премиера бяха на 02.03 в Корея, и седмица-две по-късно в Европа и останалия свят!
Говоря за магазинна продажба.. влизаш, гледаш и купуваш. Не важи за преордерите!
Като го поръча преордер на 25.02... кога получи телефона?
Защото моя пристигна от Сеул с DHL на 06.03...

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#95

(2018-04-11, 16:10:47)badjo написа:  Не знам за вас,при мен започна да прекъсва и в самото начало на разговорите вече и не възстановява обратната страна.Днес направи и друго телефона звънна и не можех да вдигна,по точно вдигам отчита една секунда и започва отново да звъни  и пак вдигам и пак започва да звъни и така шест пъти накрая рестартирах.

Задължително направи хард десет след последния ъпдейт

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#96

Направих колега,ама същата работа.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#97

Поръчах на 25.02 и на 09.03 беше при мен .
Цитирай
#98

(2018-04-10, 20:06:56)bicubic написа:  В XDA един описва че е изключил dolby atmos и за сега няма проблеми...пробвайте дано помогне
Изключих Долби-то и днес цял ден нямам затихване на разговор.... да видим дали това ще се окаже ключът от бараката тук....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#99

И моят е с Exynos процесор и от предварителните поръчки, но (да чукам на дърво) и аз нямам нито е един от изброените проблеми тук и в XDA.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

И аз съм с Ексинос процесор от предварителните поръчки,и ад нямам никакви от проблеми.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)