Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със свързане към PC
#1

НЕмога да си свържа тела с никое PC? Маркирал съм USB debuging, МТП ми е трансфера, драйвъри слагах, какво ли не и немога да го свържа, само се зарежда. ПРобвах на ПЦ с с Уин7 и 10 не става?
Цитирай
Аксесоари
#2

С кой софтуер на телефона си?
Със стоковия, с къстъм ром, с Lineage ?
Руутнат ли си?

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#3

Нищо не съм пипал по тела, купил съм го нов. Ъпдейтнат е до последно, коетоми е дошло от актуализациите
Цитирай
#4

Ако искаш да прехвърляш файлове, трябва да изключиш USB Debuging

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай
#5

(2018-04-19, 08:07:50)muggs написа:  Ако искаш да прехвърляш файлове, трябва да изключиш USB Debuging

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk

Пак не става...
Цитирай
#6

(2018-04-19, 08:07:50)muggs написа:  Ако искаш да прехвърляш файлове, трябва да изключиш USB Debuging

Това пък откъде го измисли, не е така.
При мен USB Debugging е включено нон-стоп заради Titanium Backup, и винаги си премятам каквото ми трябва от тел на компа и обратно без никакви ядове.
Пробвай с друг кабел, ако пак не става и си сигурен в себе си, му дай фабричен ресет.
Пробвал ли си го на друг комп в работата, при комшията, при съседката?
Ако всичко си пробвал и не става, ще трябва да му флашнеш през Odin друг софт.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#7

При мен докато е включен USB Debuging телефона не се инициализира. Това на windows 10 драйвъри не съм инсталирал, а и няма смисъл.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай
#8

Фактори ресет правих не помага? Каквп да правя? Хардуерем проблем? С друг кабел пак не става.... в гаранция е
Цитирай
#9

В опциите на разработчика > USB конфигурация как е настроена? На MTP или на друго?

Видях, че ти е MTP.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай
#10

При мен е ето така:

[Изображение: e34b79853ee1106946895f556a78ca31.jpg]

Човече не каза, пробвал ли си го на друг компютър, не на твоя?
Не бързай за сервиз, флашни му друг софт.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#11

Пробвах го на 3 пцта
Цитирай
#12

При мен на XP имаше проблеми пробвах разно самсунг драйвъри и нищо не помогна. В момента съм с Win 7 и всичко е точно. Това usb debug ми е цъкнато. И аз съм всичко сток. Като закачиш телефона на самия телефон не ти ли изписва съобщение да дадеш позволение компютъра да чете от паметта му? В краен случай, ако имаш рутер си инсталирай Airdroid на телефона и си прехвърли през wi fi нещата

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#13

Не ми излиза нищо като го свържа а преди ми излизаше....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)