Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и отзиви за Nokia 7 plus
#1

Споделяйте в тази тема. мнения е отзиви за телефона.
Моите първи впечатления засега са доста добри. По нататък ще пиша по-подробно, като ползвам малко повече телефона.
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай малко по-подробно инфо за впечатленията.Пусни и няколко примерни снимки ако имаш възможност.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Дай линк към този руски форум.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=890625
Цитирай
#5

(2018-04-20, 13:43:19)Gothic_madness написа:  Снимките в другата тема са от руски форум. Не ги е правил той. Освен това впечатленията му не са конкретни ... Честно казано бих искал друг да напише мнение. Ще чакам адекватно мнение
Защо пишеш глупости. Днес ги правих. Това е Бургас. Даже се вижда краставицата.
Цитирай
#6

(2018-04-20, 15:04:04)geleto74 написа:  https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=890625
Липсва всякаква конкретика. Във въпросната тема има над 50 страници мнения на потребители.

 
Цитирай
#7

Защо си ми постнал линковете към моите снимки. Не те ли е срам. И защо ми е да качвам чужди снимки.Добавил съм още снимки в темата за са снимки на модела. (С " доказателства къде е снимано").Обявявам те за лъжец.Изглежда имаш психически проблеми, за което съжалявам. Къде е този форум покажи го. Това, че си качвам снимките в руска програма нищо не значи.Това е програма за качване на снимки. Този сайт за постване на снимки съм го видял от @vargala81, който го е препоръчал, защото там няма рязане на качеството. Ето линк:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=92065
Цитирай
#8

(2018-04-20, 19:51:04)Gothic_madness написа:  Ето линкове към снимките, които са от руски форум.

http://vfl.ru/fotos/0918e58c21441484.html

http://vfl.ru/fotos/4ca4c54121441467.html

Искам обяснение защо ми трият мнението ...

Модераторът, който изтри поста Ви съм аз. И не съм на 20 години, а съм набор 81. Сам си сметнете на колко години съм! Когато обвинявате някого в лъжа, ще се постараете да предоставте и доказателства. Бяхте помолени и от колегите да дадете линкове към въпросните снимки в руския форум, Вие давате линкове към тема в 4ПДА с над 30 страници и иди ги намери... Втория и третия линк пък са директно към снимките на колегата anatol06 
Това не са  никакви доказателства. И вместо да Ви бях баннал още първия път за неоснователните обвинения към кокегата, аз реших да Ви простя. И сгреших.
След всичките тези обиди към член на форума, екипа и самия форум, не заслужавате да Ви пиша на "Ви", но така съм възпитан.
Сега съвсем нямам намерение да Ви простя обидата и заслужено ще Ви наложа максималния бан за първо нарушение на точки 3 и 11 от правилата на форума, който е 7 дни. И след като не Ви пука за форума, след изтичането на бана може да не го посещавате, никой не Ви задължава!
Цитирай
#9

Много ми харесва, но не съм сигурен камерата как е сравнено с Ми6 и Ми Ноут 3. Също така се колебая между него и Ми6, спира ме само екрана на Ми6, че е 5.15”

ПС. Протектор за екрана откъде(ако сте взимали изобщо) взехте?
Цитирай
#10

След няколко дена ползване първите ми  впечатления от телефона са много добри:

Плюсове:
1. Много добър изчистен дизайн без  излишни бутони.
2. Много добър дисплей.
3. Издръжлива батерия.
4. Изчистен софтуер - чист андроид.
5. Силен звук на звънене.
6. Добър обхват и телефония.
7. Жак за слушалки.
8. Камерата с оптика Zeiss прави доста добри снимки за такъв клас телефон.

Минуси:
1. Не е прахо и водоустйчив.
2. Няма лампи4ка за известия.
3. Доста големи размери.

Правя уговорката, че за някои от потребителите част от положителните оценки, които съм посочил по горе може да са отрицателни и обратно.

По софтуера много ми харесва показването на часа и известията при помръдване на телефона, както и отключването на екрана с двойно почукване.
Засега ме дразни (дано има софтуерни поправки), че не могат да се променя реда на софтуерните бутони долу на дисплея, както и това , че дисплея не може да се изключва с някакъв жест, а само с хардуерния бутон.
Цитирай
#11

наистина готино телефонче. Само дето като гледам по размери наподобява Нексус 6Р. Предполагам се усеща доста големичък? Трябва да го разгледам някой път на живо ..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#12

(2018-04-21, 13:03:50)anatol06 написа:  По софтуера много ми харесва показването на часа и известията при помръдване на телефона

Това означава ли, че като ти се мърда в джоба или чантата, докато ходиш, ще се появяват непрекъснато тия известия? Или трябва да е някакво по- рязко мръдване/докосване?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#13

С по-голяма амплитуда трябва да е. Ако не ти харесва можеш да го изключиш.
Цитирай
#14

Наистина ли няма лед нотификация този телефон ?
Цитирай
#15

Да наистина няма.
Цитирай
#16

Здравейте,
Днес си купих 7 plus и имам няколко въпроса.

Искам да ви попитам как да махна Google Assistant от home бутона ми, независимо дали съм го изключил или не от настройките, когато задържа бутона по-продължително отново се пуска, някакво решение има ли?
Също така мога ли да сменя петте приложения, които се показват най-отгоре в основното меню?
И последен въпрос мога ли да разменя позициите на навигационните бутони назад и скорошни приложения?
Цитирай
#17

Откъде изключваш google assistant и за кой точно бутон става въпрос ?
Петте приложения няма проблем да ги смениш с които искаш - става въпрос за началния екран.
Позициите на навигационните бутони засега не могат да се сменят.
Цитирай
#18

Говоря за средния навигационен бутон, който е т.нар. home бутон. Искам да изключа опцията при задържането му да се включва Google Assistant.

Говоря за петте приложения, които излизат най-отгоре в менюто, но за тях разбрах че там стоят тези приложения, които са отваряни най много.
Цитирай
#19

При мен като задържа home бутона ми излиза google търсачката. А за кои 5 приложения говориш и в кое меню не мога да разбера.
Цитирай
#20

Как да направя и при мен, когато задържа да ми излиза търсачката, а не Google Assistant?
Цитирай
#21

При мен въобще го няма google assistant или аз не го виждам.Откъде си купи телефона. Едносимов ли е или двусимов. Коя му е версията ТА-1046 или ТА-1055. Ъпдейтна ли го до 8.1.
Цитирай
#22

Аз се оправих, Google Assistant при задържане на Home бутона се премахва по следния начин: Settings -> Apps & notifications -> Advanced -> Default apps -> Assist & voice input -> Assist app.
Но това също така спира самия Google Assistant и няма да може да го ползвате въобще.
Цитирай
#23

Може би след ъпдейта до 8.1 Google Assistant е премахнат.
Цитирай
#24

Сарвикас потвърди, че глобалната версия на Nokia 7 Plus ще се сдобие с поддръжка на Dual-VoLTE (VoLTE и за двете SIM карти). Изданието на смартфона за Китай има вече поддръжка за тази технология, а на останалите пазари очевидно се очаква съвсем скоро.
Цитирай
#25

След няколко дена с телефона - перфектен е (макар и все още да нямам 8.1). Много добра четимост на дисплея при по-слънчево време, батерията - чук, нямам забележка просто, камера - много добро ниво за класа на телефона. Само едно ме гложди - къде са сензорите за близост и осветеност, че нещо не мога да ги видя

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Motorola Edge 30 Ultra
POCO X3 NFC
Nokia 7 plus (TA-1055)
Samsung Galaxy Tab A 9.7 (SM-T555)
Samsung Galaxy NOTE II stock (GT-N7100)
LG Optimus L7 Slimbean
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)