Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и отзиви за Nokia 7 plus
#26

Как къде са. Горе вляво до слушалката. Като закриеш с ръка по време на разговор дисплея се изключва. Пробвай.
Цитирай
Аксесоари
#27

Много добре са прикрити, доста взиране ми отне да ги видя къде са точно.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Motorola Edge 30 Ultra
POCO X3 NFC
Nokia 7 plus (TA-1055)
Samsung Galaxy Tab A 9.7 (SM-T555)
Samsung Galaxy NOTE II stock (GT-N7100)
LG Optimus L7 Slimbean
Цитирай
#28

Не ви ли липсва лед нотификация, сегашния телефон няма и ме дразни че трябва да паля екрана всеки път за проверка Това е причината още да не съм го купил. Пробвах различни програми на моя телефон, но нито една не може да замени леда, и много хабят батерията
Цитирай
#29
Wink 

(2018-05-11, 20:57:35)D68 написа:  Не ви ли липсва лед нотификация, сегашния телефон няма и ме дразни че трябва да паля екрана всеки път за проверка Това е причината още да не съм го купил. Пробвах различни програми на моя телефон, но нито една не може да замени леда, и много хабят батерията

Чак пък толкова... Е, ако случайно си доктор и човешки животи зависят от това, дали на секундата ще бъдеш индикиран, че някой мре за теб - добре.. Ама то пак взиране си трябва за този пусти индикатор.. Дали леко ще разклатиш нокията за да видиш часа и известията или 30 сек. ще се взираш в модел "x" за да засечеш мигащата лампичка.... каква е разликата? Чак пък заради това да не си го купиш? Явно не си го държал в ръцете си... Smile
Цитирай
#30

В момента съм в Европа и тук е 399е ще изчакам да се прибира в България разликата е 50е
Цитирай
#31

(2018-05-11, 21:46:54)D68 написа:  В момента съм в Европа и тук е 399е ще изчакам да се прибира в България разликата е 50е

Ти пък, е ний къде сме, в Анадола ли?
Майтапя се.... 50 кинта, особено европейски си е сума, така че потрай, но по мое мнение телефона си струва парите... Поне до момента съм повече от доволен. Cool
Цитирай
#32

Говорих, за западна Европа, https://www.mediamarkt.nl/nl/search.html...-submit=Ga
В момента и в Испания и Белгия са такива цените
Цитирай
#33

(2018-05-11, 20:57:35)D68 написа:  Не ви ли липсва лед нотификация, сегашния телефон няма и ме дразни че трябва да паля екрана всеки път за проверка Това е причината още да не съм го купил. Пробвах различни програми на моя телефон, но нито една не може да замени леда, и много хабят батерията

Предния ми NOTE II - си имаше диод, и това като получи някое известие и цяла вечер мига, понякога беше доста досадно. Отговора е не - не ми липсва диода.

Motorola Edge 30 Ultra
POCO X3 NFC
Nokia 7 plus (TA-1055)
Samsung Galaxy Tab A 9.7 (SM-T555)
Samsung Galaxy NOTE II stock (GT-N7100)
LG Optimus L7 Slimbean
Цитирай
#34

Здравейте,бихте ли ми казали има ли стоково приложение за времето?
Цитирай
#35

Не. Android One няма стоково приложение за времето, но може да си изтеглиш каквото ти харесва от гугъл маркет.
Цитирай
#36

Има си приложение нарича се просто Weather
Цитирай
#37

От три дена съм с 7цата. За сега само положителни емоции.  Няма откровенно слаби места. Не е флагман но и е над средно ниво .
И като процесор и като камера и като батерия.   Предишния ми фон бе хуауей п9 .  Той дава в антуту до към 98000 а 7цата  до 142000 . И с п9 не ми е липсвала мощност а с 7 ....кво да говорим. В П9 камерата уж лайка ама съвсем прилично снима, в 7 като че ли е даже малко по добра. На батерия П9 въобще не може да се мери с 7 . Преди да купя 7 , се позагледах в самсунгите А6,6+ и А8 ама ,по слабички са
С една дума  доволен съм отвсякъде.  Не виждам за тея пари какво по добро може да се вземе.
Цитирай
#38

Понеже стария ми телефон съвсем сдава багажа, мислех да взимам някое флагманче, но не съм особено впечатлен и цените от 1200лв нагоре не ми се струват оправдани. Тази Нокия ще стъпи на 600лв от Виваком с преподписване, което ми се струва супер за характеристиките. Снапдрагона 660 се оказа не толкова слаб, на нивото на 820. Все пак, ако може да споделите колко часа екран правите, за да се ориентирам батерията как е. 3800мАч е доста силна батерия, спрямо флагманските батерии, но все пак е с ЛСД, а не с ЛЕД. Другото, което искам да питам, е за Android One - да разбирам, че 2 години ще получава ъпдейти заедно с гугълските телефони, така ли?
Цитирай
#39

(2018-05-17, 01:26:00)Dowper написа:   Другото, което искам да питам, е за Android One - да разбирам, че 2 години ще получава ъпдейти заедно с гугълските телефони, така ли?

Да, точно така.
Цитирай
#40

@Dowper аз правя около 6-7 часа SoT с нормално ползване, като Wi-Fi и мобилният интернет са включени постоянно.

[Изображение: 9b9142e1d53642ed0d3e917f0022daee.jpg][Изображение: da2b1e10576ef8fefc503a7c1acc08d5.jpg]
Цитирай
#41

Ето това е резултата от цял ден ползване на мобилен интернет, в роуминг, с доста ползване на gps и повечето време екрана беше с максималната си яркост в авто режим. Аз съм много доволен от батерията на телефона[Изображение: ed6206c48ebc3e8cbe5bbd54886915e2.jpg]

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Motorola Edge 30 Ultra
POCO X3 NFC
Nokia 7 plus (TA-1055)
Samsung Galaxy Tab A 9.7 (SM-T555)
Samsung Galaxy NOTE II stock (GT-N7100)
LG Optimus L7 Slimbean
Цитирай
#42

Браво на Нокия направили са много добър телефон,а Нокия Х ще е перфектен!

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#43

Здравейте!Не мога да намеря кеша от къде се чисти.Ако влизам във всяко приложение да го чистя става,но целия наведнъж не мога да намеря начин.Свалям програма,но не открива кеш памет за триене,но ако отида в самото приложение от менюто  си има кеш за триене.Някой знае ли как става номера?
Цитирай
#44

Това е чист андроид. Номера става като изтеглиш някое приложение от google play. Например Android assistant.
Цитирай
#45

Нокия Х6 няма да е " идеален' . Поне според мен. Като телефон е по слаб от 7цата. Процесора е снап 636. А тва е около 115к в антуту срещу около 142к за 7. Батерията е 3500 срещу 3800. Екрана е 5.8 инча вс 6 инча. Основната камера пак е 12 мп но е на 1.8 светосила а на 7цата е 1.75. Една идея по слаба на тъмно . На практика надали някой ще я усети разликата но все пак.
Разликата е в дизайна на екрана , с изрезка отгоре ала айфон. И неизползваемите зони над и под екрана са по малки от на 7цата.
И гърба е стъклен но няма безжично зареждане. На мен тея изрезки ,твърдо не ми харесват. И ако в хуауей серия п20 изрезката може да се компенсира софтуерно до права линия то в Х6 ще е с чист андроид а той тея неща още не ги може.
С една дума ....идеален телефон просто няма :-) .
Цитирай
#46

Има и още нещо. Камерата няма да е Zeiss.
Цитирай
#47

Няма да е. А и там камерите са 16 и 5 мп. В предишния си пост сбърках. А и батерията се оказа не 3500 а 3060. Тва инфо от нашите бг сайтове. Абе на 25 май х6 ще е представен официално в Москва. Това ще е и евро версията.
Тея малките втори камери за какво изобщо ги слагат. Имам хуауй мате 10 лайт с 16 по 2 мп. На практика въобще не виждам каква работа върши тая 2 мп камера. Пробвах ..залепих тиксо на 2 мп ...ами с нея или без в снимките не виждам разлика.
Може да размазва задния фон в боке като снимаш , ами то 2 мп за кво друго стават ама и в това не съм сигурен.
Виж в 7цата мкнохромната е на 13 мп , и за зуум става и повече светлина лови , там поне има някаква полза от нея

А..въпрос. Някой успял ли е да изключи виброто на датчика за пръстовия отпечатък. Ами неща да ми ...бръмва като си сложа пръста ама още не съм намерил как и дали въобще може да се изключи.
Цитирай
#48

Здравейте,
Днес разгледах телефона и при опит да заснема в режим live bokeh постоянно вдигаше съобщение че обекта е много близо и в крайна сметка нищо не се получи. Може ли да споделите при вас как се случват нещата? И понеже обмислям да го закупувам ще се радвам ако споделите реални впечатления. 
Благодаря!

Sony Xperia P 2.3.7
Цитирай
#49

И аз от край време обмислям да го купя. Влезнах в хда и nokia community, като разбрах че някои имат проблеми с регулацията на яркостта на дисплея, или пък бъг при който телефонът си мисли че е с включени слушалки и така не издава никакви звуци. При вас да има такива проблеми?
Цитирай
#50

Аз не съм срещал тези два проблема в моета устройство.
На мен не ми харесва при автоматичната регулация на яркостта, че не пада под 16% дори в пълна тъмнина и трябва да се регулира ръчно до 0%.

Аз нямам никакви оплаквания за сега от телефона, нито съм срещал някакви проблеми.
Липсват ми единствено опциите за размяна на позициите на навигационните бутони и спиране на вибрацията при октлючване на телефона с пръстов отпечатък.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)