Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и дефекти при Huawei P20 Lite
#26

Привет,

Прави ли ви впечатление примерно ако дисплея е на 50% усилен при по светъл бек граунд леко се намалява от само себе си.
Не знам дали го обясних добре...

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
Аксесоари
#27

@Alex, а да не е адаптивна яркост, или автоматична яркост, непомна при вас как беше, спри я и и няма да е така. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#28

Не, за съжаление е спряна, но пак се забелязва :/

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#29

здравейте. някол пробвал ли е Nfc to при мен нещо не бачка
Цитирай
#30

(2018-05-05, 08:48:59)lyb4o83 написа:  здравейте. някол пробвал ли е Nfc to при мен нещо не бачка

Работи си ...търси го до камерата ...много е горе антената и може би за това ...
Цитирай
#31

Здравейте.Имам проблем с приложението за времето.Не желае да се обновява,вътре във него понякога ми показва че е обновено а на началния екран не е.Сложил съм му отметка за ръчно обновяване ,а то се обновява автоматично, и обратното.въобще си прави каквото си иска.И както и когато му е кеф.Трих му кеша и данните , и пак същото.
Цитирай
#32

и при мен е така със времето аз съм със honor view10,доколкото четох е проблем в EMUI 8 версията на HUAWEI и в 8.1 я има също.
Цитирай
#33

Здравейте. Имам проблем със свалянето на торенти и титри. Не винаги успява да свали пълен размер на торента и ми дава, че е празен, същото и със титрите. P20 Lite.
Цитирай
#34

Пробвай да свалиш торентите с друго приложение

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#35

Прпбвай Flud

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#36

За свалянето на торенти atorrent работи без проблем на Huawei P10 lite а субтитрите ги разархивирам с zarchiver след което ги поставям в папката на сваления торент. Забравих да спомена че има значение с кой браузър се работи с всеки май не ставаше, аз лично ползвам ucbrowser доста универсален става почти за всичко.
Цитирай
#37

Благодаря за предложенията, но самите файлове ги сваля по 0 байта. Пробвах и с Опера но не става нищо.
А на скоро ми изкочи и другбпроблем свързан с клавиатурата. Както си пиша и спира да реагира правишно. Лагва и става непоносима за писане.
Цитирай
#38

(2018-05-23, 05:52:24)Getsko написа:  Благодаря за предложенията, но самите файлове ги сваля по 0 байта. Пробвах и с Опера но не става нищо.
А на скоро ми изкочи и другбпроблем свързан с клавиатурата. Както си пиша и спира да реагира правишно. Лагва и става непоносима за писане.

E как да не става инсталира ли програмите дето написах по нагоре, свали програмата atorrent и операта я зарежи пробвай с ucbrowser или firefox, след това влез в замундата например и пробвай да свалиш някой торент
Цитирай
#39

Да, свалих приложенията, но пак не става. Преди бях с P8 lite, нямах тези проблеми и винаги съм бил с хром и Atorrent
Цитирай
#40

(2018-05-23, 14:13:28)Getsko написа:  Да, свалих приложенията, но пак не става. Преди бях с P8 lite, нямах тези проблеми и винаги съм бил с хром и Atorrent

Пробва ли с браузърите дето ти казах
Цитирай
#41

(2018-05-23, 14:13:28)Getsko написа:  Да, свалих приложенията, но пак не става. Преди бях с P8 lite, нямах тези проблеми и винаги съм бил с хром и Atorrent

Току що тествах ... от замунда нет свалих торент файл през хром и го заредих в аторент ... свали си се перфе всичко ... Не е проблема в п20л ...търси омазването другаде ... със 8.0.0.126 съм като софтуер ... всички програми са ми последни версии от маркета ...

Не казваш кой файл е 0 байта ... Торент файла или съдържанието на торента? Пробва ли с магнет линк да сваляш?
Цитирай
#42

Торент файла е 0 байта. Пробвах и с магнитното, пак не иска. Май ще пробвам с фактори. И аз съм с тази версия и всичко е ъпдейтнато. И пак споделям за клавиатурата. Страшно много забива и едвам се пише. Още от самото начало докато беше още без протектор. А на моме ти си е супер. Пробвах и със заводската и с гугълската, едно и също.
Цитирай
#43

Здравейте. Моля за малко помощ относно един доста неприятен бъг в този модел използван от жена ми. А именно, телефона е взед от Технополис, заедно с оригинален калъф, още при вземането му и опита за настройка Gmail App - a се сгромоляса до такава степен че целия телефон заби и се наложи да го рестартирам - при опит за добавяне на абв мейл акаунт, след рестарта успешно добавих акаунта. Два дни беше без сим карта докато жена ми се върне от практика, така два дни бе само на Wi-Fi , никакви софтуерни актуализации, при слагане на сим Vivacom веднага му излезе и го актуализирах, мина седмица и реших да добавя още един абв мейл акунт... Тук ударих на камък, при всеки опит за добавяне стигам до стъпката за настройка на входящия сървър, опитвам от abv.bg да го променя на pop3.abv.bg и приложението крашва. Така се връщам пак отначало да го добавя, пак стигам до полето за редакция на входящия сървър и пак краш. Вече над 50 пъти го правя, трих кешове, нищо не помогна, някой знае ли решение на проблема? При опит за добавяне на акунта във вградения мейл клиент всичко си мина както трябва без никакви проблеми. Обаче така пък не иска да трие съобщения, в телефона се трият, в самата поща не, въпреки че съм задал да се трият и на сървъра... И друго при настройки хранилище, като цъкна на кеш нищо не се случва, а до сега така съм си трил кеша на другите телефони, знам за вградената опция от Huawei... И какви са тия файлове други които нараснаха до 2.86 гб? Аз такива ядове с мойто в пъти по - евтино Xiaomi, пък и с който и да е Андроидец не съм срещал...

Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei P40 Pro Big Grin
Цитирай
#44

Здравейте колеги! Някой има ли идея какво значи това което съм оградил и не се махка. [Изображение: 3bc8587d7b01bc2de80289f31498b288.jpg]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#45

Lte мисля че ти е 4g мрежата... Обаче предните букви не разчитам.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#46

Колега разбрах какво е
[Изображение: 3312c534b6f6982fc1232513b2bd7923.jpg]
Цитирай
#47

Теленор пуснаха за избрани клиенти тестово VoLTE, затова и при някои клиенти вече вместо 4G изписва VoLTE.

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай
#48

(2018-05-31, 06:31:50)alexs_ написа:  Здравейте колеги! Някой има ли идея какво значи това което съм оградил и не се махка.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#49

Voice Over LTE. Тоест разговори през 4G мрежата. Досега оттам минаваше само трафик (данни). Обещава се по-добро качество на разговорите.

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • sisozhekov
Цитирай
#50

Здравейте! Моля за помощ как да изключа вибрацията на алармата на Huawei P20?
Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)