Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DND mode - Meizu M6 Note
#1

Здравейте!
Някой ползва ли този режим?Аз вчера го пуснах,като го настроих да бъде от 21,30 до 5,30.Към 21,25 го видях че беше включен режима а в 6.00 все още не беше изключен.Някой знае ли как точно работи?Да не би да трябва да е постоянно пуснат,а в зададения период от време да не позволява никой да те притеснява?Или пък трябва автоматично да се включва и изключва в този период?
Цитирай
Аксесоари
#2

Би трябвало и да се изключи автоматично. И при мен не работеше добре при 6.2.0.0,но се оправо с влизане отново в менюто на dnd На 6.3.0.0 ,работеше без проблем,но пък телефона прегряваше от нищото с тази версия и се върнах на 6.2.0.0

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#3

(2018-06-01, 08:32:31)JuliusCaesar написа:  Здравейте!
Някой ползва ли този режим?Аз вчера го пуснах,като го настроих да бъде от 21,30 до 5,30.Към 21,25 го видях че беше включен режима а в 6.00 все още не беше изключен.Някой знае ли как точно работи?Да не би да трябва да е постоянно пуснат,а в зададения период от време да не позволява никой да те притеснява?Или пък трябва автоматично да се включва и изключва в този период?

А защо не използваш за посоченото от теб времетраене супер енергоспестяващия режим - има функцията на днд,освен това щади батерията и на сутринта е паднала с не повече от 1-2%.
Цитирай
#4

(2018-06-08, 20:53:15)balkankars написа:  А защо не използваш за посоченото от теб времетраене супер енергоспестяващия режим - има функцията на днд,освен това щади батерията и на сутринта е паднала с не повече от 1-2%.

Този режим не спира нежеланите повиквания. ДНД действа като режим в който не могат да ти звънят освен хора от белия списък. Както и не получаваш звуци от нотификации. Така  можеш да си оставиш уай фай и мобилните данни и да си получаваш известията без да те безпокоят звуци. Правете разлика в режимите. А и в нормален режим също ми пада батерията с един,два процента на вечер и то при включени мобилни данни.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)