Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и отзиви за Nokia 7 plus
#76

Някой знае ли от как и от къде се активира VoLte на телефона
Цитирай
Аксесоари
#77

Мисля си, че VoLTE е включено по подразбиране, ако операторът ти го поддържа. При мен по време на разговор ми изписва HD до времетраенето.
Цитирай
#78

Не ми изписва на мен на Теленор съм
Цитирай
#79

(2018-06-11, 11:57:31)RadostinGD написа:  Не ми изписва на мен на Теленор съм

За момента VoLTE не е достъпна за всички клиенти на Теленор, а е налична тестово за избрани на произволен принцип частни и бизнес клиенти на оператора, които разполагат с мобилни устройства, поддържащи VoLTE, имат абонаментен план с 4G достъп и се намират в зона на покритие на 4G мрежата на Теленор.

Разговори с VoLTE качество са възможни само ако и двете страни ползват технологията. 
Цитирай
#80

Да попитам по-разбиращите - си ли заслужава преминаването от LG V20 към въпросната Nokia? ЛГ-то си е перфектно, ама взе да ми поомръзва, та затова ми е питанката. И друго уточнение - телефонът се ползва основно за дъра-бъра и снимки. Сърфирането по НЕТ-а не е основен приоритет, но и не липсва, а игри на моята възраст...  Rolleyes Tooth . Предварително благодаря на отзовалите се  Storstark !
Цитирай
#81

(2018-06-12, 11:20:36)petarstoil написа:  Да попитам по-разбиращите - си ли заслужава преминаването от LG V20 към въпросната Nokia? ЛГ-то си е перфектно, ама взе да ми поомръзва, та затова ми е питанката. И друго уточнение - телефонът се ползва основно за дъра-бъра и снимки. Сърфирането по НЕТ-а не е основен приоритет, но и не липсва, а игри на моята възраст...  Rolleyes Tooth . Предварително благодаря на отзовалите се  Storstark !

Нокията има няколко плюса спрямо твоя, но принципно няма кой знае какво предимство.На твое място бих запазил LG-то, но прочети повече мнения.
Цитирай
#82

Колеги, от седмица съм с телефона. Перфектен е, но ми прави нещо впечатление. Както си бразувам или гледам видео въф фейсбук(влизам през хром, нямам приложението) и ми се появява някаква черна линия или няколко и изчезват като премигване е с черни линии на няколко места, а не на целия екран. Става за секунда. Нещо притеснително ли е и да ходя ли в магазина?
Цитирай
#83

(2018-06-12, 16:43:57)pohoki94 написа:  Колеги, от седмица съм с телефона. Перфектен е, но ми прави нещо впечатление. Както си бразувам или гледам видео въф фейсбук(влизам през хром, нямам приложението) и ми се появява някаква черна линия или няколко и изчезват като премигване е с черни линии на няколко места, а не на целия екран. Става за секунда. Нещо притеснително ли е и да ходя ли в магазина?
Може да е от видео картата,не е задължително да е дисплея.Засега просто следи дали ще се влоши.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#84

(2018-06-12, 16:53:19)tiesto_pld написа:  Може да е от видео картата,не е задължително да е дисплея.Засега просто следи дали ще се влоши.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Ок, ще следя мерси много!!! А, ако го дам да го сервизират дали могат ако не им го направи на тях по време на диагностика да откажат ремонт
Цитирай
#85

Повечето пъти в сервиз не им се занимава да следят,погледнат го 5 минути и ако няма проблем ти казват "перфектен е".

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#86

Nokia 7 plus google camera HDR+ ZSL
https://r.tapatalk.com/shareLink?share_f...are_type=t

В тази тема се обсъжда гугълската камера, работещи версии и този проблем след юнския ъпдейт.
Цитирай
#87

(2018-06-12, 19:38:55)tiesto_pld написа:  Повечето пъти в сервиз не им се занимава да следят,погледнат го 5 минути и ако няма проблем ти казват "перфектен е".

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Забелязах, че проблема ми го прави само, когато гледам клип във фейсбук и то ако само го гледам от нечия стена без да съм го отворил ако ме разбираш иначе гледам клипове и филми на mx плеъра и youtube, няма такова нещо. Предположения защо само във фейсбук като трябва да кажа че не ползвам приложението на фейсбук а влизам през хром. Не съм пробвал ако гледам клипвклпрез приложението дали няма да изчезне пеоблема
Цитирай
#88

(2018-06-14, 22:32:30)pohoki94 написа:  Забелязах, че проблема ми го прави само, когато гледам клип във фейсбук и то ако само го гледам от нечия стена без да съм го отворил ако ме разбираш иначе гледам клипове и филми на mx плеъра и youtube, няма такова нещо. Предположения защо само във фейсбук като трябва да кажа че не ползвам приложението на фейсбук а влизам през хром. Не съм пробвал ако гледам клипвклпрез приложението дали няма да изчезне пеоблема
Пробвай и друг браузър!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

Някакви сериозни оплаквания от телефона имате ли? Обмислям да го закупя тия дни от А1 с план. Не бих сменял m9-ката, но, за съжаление, дисплеят се поотлепи леко, но достатъчно, за да ми създава проблеми.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#90

(2018-06-15, 15:53:38)Moro написа:  Някакви сериозни оплаквания от телефона имате ли? Обмислям да го закупя тия дни от А1 с план. Не бих сменял m9-ката, но, за съжаление, дисплеят се поотлепи леко, но достатъчно, за да ми създава проблеми.
До момента нямам никакви ядове с телефона, даже не го очаквах от среден клас устройство - батерията 1-2 дена, но аз го използвам доста интензивно, с интернет постоянно включен. Качеството на изработка също е много добро. Дисплея е четим на слънце и то доста добре. Не съм усещал лагвания/забивания откакто го ползвам. Така че - нямам абсолютно никакви оплаквания от телефона.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Motorola Edge 30 Ultra
POCO X3 NFC
Nokia 7 plus (TA-1055)
Samsung Galaxy Tab A 9.7 (SM-T555)
Samsung Galaxy NOTE II stock (GT-N7100)
LG Optimus L7 Slimbean
Цитирай
#91

Някой да е подкарал Google Lens имам го от около седмица и все пише,че приложението ще бъде готово за работа до един ден даже веднъж го актуализирах,но до сега не можах да го подкарам.Ще пробвам с преинсталация
Цитирай
#92

(2018-06-16, 14:36:30)drex1 написа:  Някой да е подкарал Google Lens имам го от около седмица и все пише,че приложението ще бъде готово за работа до един ден даже веднъж го актуализирах,но до сега не можах да го подкарам.Ще пробвам с преинсталация
В смисъл как не работи?На моя Redmi note 5 си е вградено, отваряш Google photos и натискаш иконката!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Цитирай
#93

(2018-06-16, 14:36:30)drex1 написа:  Някой да е подкарал Google Lens имам го от около седмица и все пише,че приложението ще бъде готово за работа до един ден даже веднъж го актуализирах,но до сега не можах да го подкарам.Ще пробвам с преинсталация

Приложението тръгва,но ако езика на телефона е английски.На български ми изписва,както при теб.
[-] 2 потребители изказват благодарност на youngday за това мнение:
  • drex1, GH0STFACE
Цитирай
#94

(2018-06-16, 17:01:38)youngday написа:  Приложението тръгва,но ако езика на телефона е английски.На български ми изписва,както при теб.

Смених езика и тръгна.
Благодаря

(2018-06-16, 14:44:05)tiesto_pld написа:  В смисъл как не работи?На моя Redmi note 5 си е вградено, отваряш Google photos и натискаш иконката!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Не можах да го намеря там на моя телефон си има отделна икона
Цитирай
#95

Телефонът е доста добър за парите си и съм доволен почти от всичко. Единственото негативно нещо е, че дисплеят се драска скандално лесно. Не съм го изтървал или държал при някакви други предмети, но стъклото има съвсем леки драскотини, забележими само под определен ъгъл. Със старите ми телефони положението не е било чак толкова зле.
Цитирай
#96

След голямо мислене и четене мисля да заменя моето Sony M5 с Нокиа 7+.

Четох, гледах клипчета и имам няколко досадни (може би тъпи) въпроса за вас:
1. Чист андроид, означава, че има най-базовите неща на гугъл, всичко друго си инсталирам по желание. Може ли приложенията да са на сд карта?
2. Сони-то имаше 16 гб вътрешна памет, от която ми оставаше 4 гб, снимките са ми на картата. Там можех да почиствам кеш от сайтове и други такива. Има ли тук такива опции?
3. Четох оплаквания от жака за слушалки - трудно влизал и се чувал звука от говорителя - има ли такъв проблем?
4. Задължително ли е да се инсталират всички софтуерни ъпдейти веднага или може да се изчака, ако случайно ъпдейтът е бъгав?
5. Стъклени протектори - 3д или обикновен става. Признавам си не загледах екрана извит ли е не Smile

Благодаря много Smile
Цитирай
#97

(2018-06-17, 09:14:58)ribbon написа:  След голямо мислене и четене мисля да заменя моето Sony M5 с Нокиа 7+.

Четох, гледах клипчета и имам няколко досадни (може би тъпи) въпроса за вас:
1. Чист андроид, означава, че има най-базовите неща на гугъл, всичко друго си инсталирам по желание. Може ли приложенията да са на сд карта?
2. Сони-то имаше 16 гб вътрешна памет, от която ми оставаше 4 гб, снимките са ми на картата. Там можех да почиствам кеш от сайтове и други такива. Има ли тук такива опции?
3. Четох оплаквания от жака за слушалки - трудно влизал и се чувал звука от говорителя - има ли такъв проблем?
4. Задължително ли е да се инсталират всички софтуерни ъпдейти веднага или може да се изчака, ако случайно ъпдейтът е бъгав?
5. Стъклени протектори - 3д или обикновен става. Признавам си не загледах екрана извит ли е не Smile

Благодаря много Smile
1. Да имаш базовите приложения само на Гугъл(камерата не е тяхна). Можеш да си слагаш каквото пожелаеш, само има недостатък на лънчъра, че ти зуумва снимката, която искаш да ти е тапет и трябва да си я оразмеряване сам преди да ти пасне, ама това е бял кахъри
2. Ако си сложиш приложение тип "чистач" ще можеш да чистиш, снимките ти ги качва в google photos, приложенията ти се запазват във телефона, без опция да ги местиш.
3. При мен няма проблем със звука от говорителя, но да слушалките влизат малко трудно но не мисля че е проблем.
4. Можеш и да изчакаш, но защо ти е чист андоирд като няма да ползваш бързите и навременни ъпдейти
5. Стъклени протектори има които се залепват само по крайщата, а има и такива които залепват по целия екран , но не покриват напълно ръбовете на дисплея. Екрана не е извит.
Надявам се да съм бил полезен!!! Няма да сбъркаш с телефона!
[-] 1 потребител изказва благодарност на pohoki94 за това мнение:
  • ribbon
Цитирай
#98

Някакъв ъпдейт връща телефона до android orio ако си бета тестер на p. Трябва да е с юнската защита, но връща до орео и после има проблеми, не знам до колко е достоверно това

http://www.mobilebulgaria.com/news/43531...D0%BC-oreo
Цитирай
#99

Не мога да прехвърля нищо от стария ми телефон. Phone Clone не работи - за двата пита дали това е старото устройство. Имате ли идеи?

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

(2018-05-06, 12:20:29)anatol06 написа:  Може би след ъпдейта до 8.1 Google Assistant е премахнат.

Не работи при зададен български език.

(2018-06-04, 20:41:33)bullstar написа:  Някой успял ли е да смени цвета при звънене. Не че е кой знае какво но това...червено розово нещо  не ми е по вкуса.  Пък и бутона за отказ червен вурху розово червен фон...

При мен е тъмно синьо.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)