Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и дефекти при Huawei P20 Lite
#51

Часовник>натискаш върху алармата която си задал>излизат ти опции по-надолу>демаркирай вибрацията!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-04-22, 09:32:30)alexs_ написа:  Колеги на вас излиза ли ви снимката на контакта (човека) който набирате защото при мен не излиза снимката по време на набиране

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

При мен въобще не излизат - нито замазано нито като нормална снимка (при входящо обаждане). Пробвах със снимки както в SD картата, така и в паметта на телефона и ефект няма (говорим за нов телефон). Някаква идея, дали не бъркам нещо?
Цитирай
#53

Контактите ви в телефона ли са или в гугъл?

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#54

При мен GMAIL приложението не ме известява за пристигнали имейли. Дадох му ръчни настройки и му позволих всичко и в момента системата не го спира, но продължавам да не получавам известия за имейли. Някой с подобен проблем ?

EIDT: Разцъквах настройките за известия и за сега тръгна. Ще пиша ако пак спре.

EDIT2: Пак спря. Мн странно.
Цитирай
#55

Това са настройките необходими за навременно получаване на известия от приложения, така както бяха в по-старата версия на EMUI. Сега вероятно менютата са по-различни, но не би трябвало да е трудно да се открият и променят за да работи известяването.

   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#56

(2018-06-09, 09:50:54)PROXIMO написа:  Контактите ви в телефона ли са или в гугъл?

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

В телефона. В гугъл контакти не държа.
Цитирай
#57

Най-добре в гугъл поне знаеш, че няма да ги загубиш каквото и да стане. Ако те е страх да не те следят, по-добре не ползвай телефон

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#58

В СИМ картата имаш ли ги контактите, дори да не си сложил отметка да ги показва?
Ако, да- това може да е проблемът, поне с един Мейт 10 беше така, трябваше да са само в телефона или гугъл акаунта, за да не се бърка и да показва снимка.

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай
#59

(2018-06-13, 13:31:13)devilbo написа:  В СИМ картата имаш ли ги контактите, дори да не си сложил отметка да ги показва?
Ако, да- това може да е проблемът, поне с един Мейт 10 беше така, трябваше да са само в телефона или гугъл акаунта, за да не се бърка и да показва снимка.

Имам да - там ми стои основния списък с контакти. 

Иначе в Гугъл нямам намерение да качвам контакти, поне не и докато андроида ми оставя друга опция.
Цитирай
#60

Еха ... и кой подяволите в 21 век си държи контактите в супер дупер силно ограничената сим карта ... Не че нещо ...където искате си ги дръжте ... даже на дланта си ги пишете ако ви кефи ...аз само да вметна че андроид никога не е работел добре със сим, а от ICS андрорид го порязоха страшно от към съпорт на сим, понеже се смята за отживелица ... Взривявайте си влаковете ..не пречите ...ама не се чудете къде са ви проблемите ...


Колкото до параноята ви ...всичко за вас се знае ... поне си ползвайте услугите които са ви бонус ...така и така имат всичко ... блаженни са вярващи мислещи, че андроид телефон имащ интернет не е докладвал всичко включително контактите в сим на чичкото ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • gorila
Цитирай
#61

Това исках да кажа и аз ползвайте си услугите, защото са удобни, те и без това имат достъп до цялата ос. Като имате параноя - Нокиа с копчета. Не че нещо против тях, лично имам 2ри със същия номер на Нокиа 3310, защото му държи много батерията и е малък и ходя да карам колело с него.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#62

Копираш в телефона и триеш в картата и би трябвало да стане.

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай
#63

Картата няма да я изтрия - изключително ми е удобно да си пренасям контактите когато сменям телефоните. А Гугъл нямам намерение да ползвам - по причини, не свързани със следене. Ако това ограничава показването на контакт снимката при разговор - ми майната му, ще мина и без това (макар че, ми беше удобно).
Цитирай
#64

(2018-06-14, 10:55:06)imthedevil написа:  Картата няма да я изтрия - изключително ми е удобно да си пренасям контактите когато сменям телефоните. А Гугъл нямам намерение да ползвам - по причини, не свързани със следене. Ако това ограничава показването на контакт снимката при разговор - ми майната му, ще мина и без това (макар че, ми беше удобно).

Копирай в телефона и от настройките на контактите от опциите за показване забрани да се виждат от сим ... Не ползваш гугъл и си ги имаш и на сим ...
Цитирай
#65

Здравейте , нещо се случи с телефона ми . Не е изпускан или мокрен. P20 lite на 2 седмици. Не зарежда и не желае да се включи. Единственото което се пиявява на екрана са два квадрата на зелен фон. Ако някои може да помогне, ще съм благодарен. Ето линк със снимка на това което показва екрана. [Изображение: IMG_20180615_084818yfrUCTewXVEVsv8znBxH1..._thumb.jpg]
Цитирай
#66

Здравейте, имам странен проблем. След като направя снимка с камерата и приложението се затваря. Някои има ли представа дали е от някаква настройка или е друг проблема?

Lenovo Yoga 8, Dell Streak 5
Цитирай
#67

(2018-06-15, 09:48:13)gogogec написа:  Здравейте, имам странен проблем. След като направя снимка с камерата и приложението се затваря. Някои има ли представа дали е от някаква настройка или е друг проблема?

Ако имаш СД карта я махни и направи 1-2 снимки и кажи дали и какво се е променило ...

Едит: И изчисти кеша на приложението ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • gogogec
Цитирай
#68

Някой да има проблем с фб приложението? При мен или ми показва само стари публикации новинарския поток примерно от вчера или показва няколко нови и спира да зарежда. Понякога показва няколко скорошни и прехвърля пак на стари. Като изчистя приложението от паметта и се оправя горе-долу за няколко пускания на фб и после пак същото. Изтрих кеша, изтрих всички данни на приложението, но промяна няма. Някой с подобен проблем ?
Цитирай
#69

Май си от самия фейсбук.. При мен е така също от време на време, но се оправя само без да трия нищо

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#70

Ето един клип как зарежда
https://streamable.com/5hans
Цитирай
#71

(2018-06-15, 11:22:47)bodonance написа:  Ако имаш СД карта я махни и направи 1-2 снимки и кажи дали и какво се е променило ...

Едит: И изчисти кеша на приложението ...
Благодаря! Вече всичко е наред. Явно трябва само карти скорост 10.

Lenovo Yoga 8, Dell Streak 5
Цитирай
#72

От един ден съм с P20 lite. Много загрява и бързо харчи батерия. Нормално ли е? Преди имах P9 lite и беше страхотен...
Също дисплея се държи особенно, не реагира бързо при докосване и се слайдва неадекватно бързо.
Цитирай
#73

Нещо му има... батерията си държи много добре, а загрява ако се потормози с фотоапарата примерно. Явно нещо го тормози яко.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#74

Не ми излизат пропуснати те повиквания и саобштения фб, ваибер при заключен екран. В настройки имат разрешение
Цитирай
#75

(2018-06-15, 20:08:50)nescafe написа:  Някой да има проблем с фб приложението? При мен или ми показва само стари публикации новинарския поток примерно от вчера или показва няколко нови и спира да зарежда. Понякога показва няколко скорошни и прехвърля пак на стари. Като изчистя приложението от паметта и се оправя горе-долу за няколко пускания на фб и после пак същото. Изтрих кеша, изтрих всички данни на приложението, но промяна няма. Някой с подобен проблем ?

От самото приложение и при мен откача! А не вярвам да е от телефона!

Здравейте колеги имам запитване към вас,понеже вече съм горд собственик на p20 lite и си закупих протектор обаче крайщата не са залепнали добре и ми казаха че това не е добре понеже се насъбира прах и наранява дисплея, до колко това е вврно и имали изобщо смисъл да го сменям?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)