Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Известия при заключен екран
#1

Здравейте!
Отскоро съм с huawei апарат. До сега от както се помня съм използвам Сони.

Та въпроса ми е следния : При Сонитата известията при заключен телефон се показваха, сега на този huawe когати е заключен телефона не  Мога да видя например кой ми е звънял, съобщения в месинджър, вайбър и т.н. За да ги видя трябва да отключа телефона и да ги видя на отключено. Възможно ли е да ги изведа... 

Телефона е както се предполага ог раздела Huawei P smart.... 

Жената е с P9 и при нея е така.
Цитирай
Аксесоари
#2

Изобщо ли не ти показва известия или ги показва като скрито съдържание?

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#3

Изобщо нищо не показва, от фейсбук и съобщения текстовите не показва нищо, поща също, единственно ако имам пропуснат повикване ми показва слушалката и броя на пропуснатите. 

Няма значение как се отключва телефона дали сама с плъзване на екрана  дали ще е със схема, дали ще е с пръстов отпечагък или пък с код... 

Това е адски дразнещо
Цитирай
#4

Влез в настройки- приложения и известия - управление на известията и дай горе трите точки и цъкаш на изнестия на заклучен екран и трябва да изглежда така. А на групово управление цъкаш на всички да е на включено.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#5

Така е... И пак не се вижда нищо...

Едно нагледно как няма известие , а като го отключа се вижда и прописнато повикване и съобщение в месинджър


Прикачени файлове Миниатюри
               


HUAWEI P Smart Blue
Цитирай
#6

На мен ми се показват. Възможно е да е от лаунчер-а.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#7

И на мен ми се показват

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#8

Какво ли не правих какво ли не опитвах... Оказа се от темата.... Върнах заводската и се оправи...

Благодаря за помоща


HUAWEI P Smart Blue
Цитирай
#9

(2018-07-24, 09:55:02)Plamen91 написа:  Какво ли не правих какво ли не опитвах... Оказа се от темата.... Върнах заводската и се оправи...

Благодаря за помоща

Как мога да върна темата на заводска?
Цитирай
#10

(2018-08-24, 17:48:12)biskvitieverest написа:  Как мога да върна темата на заводска?

Отваряш приложението Теми и даваш на мой и после цъкаш на стоковата.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#11

Някой да има идея как да го оправя, чистих, бисквитки, хронология, чистих днс-а..., изтрих хром, пак го сложих... После инсталирах и Мозила.... Същата работа.... Само в тоя сайт не ме пуска, на други устройства ме пуска... [Изображение: dcf30954ab461f3fb558d72030d6a714.jpg]

Изпратено от моят FIG-LX1 с помощта на Tapatalk

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
#12

Продължава ли да е така? Може да е имало някакъв временен срив в сайта или проблем с интернета ти.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#13

Правил ли си нещо с Firmware Finder-a?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#14

Не съм правил нищо, от седмица е така...

Изпратено от моят FIG-LX1 с помощта на Tapatalk

Ресетнах телефона... Същата история... От таблета и PC си влизам спокойно

Изпратено от моят FIG-LX1 с помощта на Tapatalk

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
#15

Здравейте! 
Как да направя така, че да ми показва известията при заключен екран, а не да ми пише СКРИТО СЪДЪРЖАНИЕ?
Huawei P20 Lite
Цитирай
#16

Влизаш в настройки-нотификации и там някъде имаш опция да ти ги показва.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#17

Пробвах какво ли не и не става нищо
Цитирай
#18

Дай скрийншот от настройки-нотификации.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#19

Мисля че това търсиш.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#20

Всичко е както трябва и пак ми изписва СКРИТО СЪДЪРЖАНИЕ Sad


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#21

Дами и Господа.За да не Ви излизат известията при заключен екран си има причина!И тя се казва"Лицево разпознаване"Деактивирайте я и всичко ще е ОК.

P.s.М****а му,апаратите са доста по-умни от нас...Не позволяват неразпознато лице да види какво ни поднасят като информация.

Redmi 11s 5G
Цитирай
#22

Жив и здрав да си, човече! Най-накрая си разреших проблема.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)