Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Nokia 7 plus
#1

Пишете какви аксесоари ползвате за телефона. Откъде са купени и т.н.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз си поръчах кейс Nillkin Frosted Shield от китайците, като прочетох доста положителни отзиви за него. Ще дам повече информация, след като го получа.
Цитирай
#3

На мен ми дойдоха два кейса от Алито:

https://www.aliexpress.com/item/LEPHEE-C...0.0.RguIMZ


https://www.aliexpress.com/item/sFor-Nok...0.0.RguIMZ


В момента съм с първия. Впечатленията са ми, че материята е много приятна на допир и закрива телефона от всички страни на медната рамка. За втория ще споделя в близките дни, ако някой не ме изпревари Smile. Само ще кажа, че той не закрива отдолу и отгоре рамката., затова реших днес да съм с другия. Да добавя, че с Нилкина има и протектор, съвсем обикновен, но ще свърши работа, докато дойдат тези https://www.aliexpress.com/item/ALIVO-2p...0.0.R6aRLK.
Цитирай
#4

Първия кейс, който си поръчал каква му е разликата от оригиналния прозрачен, който е в комплекта при покупка на телефона, освен че е черен.
Цитирай
#5

И при мен пристигна кейсът на Nillkin. Дойде за точно 2 седмици от датата на закупуване (25 април).
Ето и моето мнение. Много съм доволен и спрямо оригиналния силиконов кейс този е в пъти по-добър и елегантен. Премиум изработка, като прилепва много плътно към телефона и е сравнително тънък. Много удобен за хващане и има отлично сцепление в ръката. Отзад е по-висок при камерата, но е на едно ниво с дисплея. Долната и горната част на телефона остават открити, както каза колегата над мен, но всички ъгли все пак са покрити от кейса. Бутоните също са открити, сим трея е закрит. Протекторът, който идва в комплекта е най-обикновен и не покрива целия екран.

Линк към кейса: NILLKIN Frosted Shield
Цитирай
#6

@anatol06 Разликата за мен е самата материя, оригиналния ми е малко хлъзгав, този има малко по-добър грип и е по приятен на допир. А и честно казано не ми харесва много как изглежда телефона с оригиналния силиконов кейс(всякакви прашинки се виждат, който са влезнали между кейса и телефона, поне при мен е така)

@Saviour Изпревари ме за Нилкина, както и предположихSmile
Цитирай
#7

@karas винаги можеш да напишеш и своето мнение. За мен в момента на пазара няма по-добър кейс от този Frosted Shield на Nillkin, но всеки с вкуса си.
Цитирай
#8

Из аз чакам един черен Frosted Shield на Nillkin от Ali-то, чудя се какво защитно стъкло да си поръчам и доколко ще е съвместимо с кейса. Между другото споделете как ви се струва скрийн протектора, който ви дойде бъндъл с кейса на Nillkin.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2018-05-10, 12:25:28)Saviour написа:  И при мен пристигна кейсът на Nillkin. Дойде за точно 2 седмици от датата на закупуване (25 април).
Ето и моето мнение. Много съм доволен и спрямо оригиналния силиконов кейс този е в пъти по-добър и елегантен. Премиум изработка, като прилепва много плътно към телефона и е сравнително тънък. Много удобен за хващане и има отлично сцепление в ръката. Отзад е по-висок при камерата, но е на едно ниво с дисплея. Долната и горната част на телефона остават открити, както каза колегата над мен, но всички ъгли все пак са покрити от кейса. Бутоните също са открити, сим трея е закрит. Протекторът, който идва в комплекта е най-обикновен и не покрива целия екран.

Линк към кейса: NILLKIN Frosted Shield
Напълно споделям мнението на колегата за кейса, много удобен и стилен кейс, мисля че е страхотно допълнение към този прекрасен телефон.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Съдейки по коментарите, кейса NILLKIN Frosted Shield е стабилен и мисля да се насоча към него. Предложете качествен стъклен протектор, някой по-горе беше публикувал този - https://www.aliexpress.com/item/-/328577...270.whxsqO Някой ползвал ли го е?
Цитирай
#11

Да, при мен пристигна днес. Сложих го, обаче не се залепя по краищата и стои доста грозно.

Може би, ако се сложи протектора който идва с nillkina и който е по тесен ще стои по-добре.
Цитирай
#12

Никой ли не е случил на хубав стъклен кейс? Big Grin
Цитирай
#13

Тая стъклария не става за нищо. Твърде тясна е и даже не ляга на работната част на екрана. В смисъл дето са пикселите. Това на ширина.  И въпреки това не ляга добре по краищата. Сега съм поръчал друг протектор , с черен кант по краищата и изрезки отгоре. Ясно че пак няма да легне добре но поне от черния кант не се вижда  Smile
Цитирай
#14

(2018-05-18, 13:51:51)Pavlitaz написа:  Никой ли не е случил на хубав стъклен кейс? Big Grin

Протектор* имах предвид.
Цитирай
#15

Това си поръчах вчера:

Lamorniea Tempered Glass For Nokia 7 Plus 2.5D Full Cover Screen Protector For Nokia 7 Protective Glass Film For Nokia7 Plus
http://s.aliexpress.com/AV7ZNZvq?fromSns=

Като дойде ще пиша как е. Избрах го този протектор, защото няма изрязан отвор за надписа "Nokia" в горния десен ъгъл.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sunwalker_r за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай
#16

А... точно тоя съм поръчал и аз , уж днес ще дойде. Ще го видим като как е. Аз тук в БГ го намерих в неква фирма. Не ми се чакаше от ebay та го поръчах . Е да значително по скъп е ама за 15 лв кво да се бъзикам.
Цитирай
#17

Ако не е проблем, можеш ли да го снимаш протектора преди и след поставяне. Имам и едно питане към всички - направих случайно две вертикални драскотини на дисплея на втория ден още, има ли начин да отстранят някак, примерно с полиране?

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

Дойде. Оказа се че съм поръчал тоя с прозорче на името нокия горе в дясно. Ама не е изрезка а само няма боя на това място . Иначе стъклото е цяло. И да много помдобре стой от тея напулно прозрачни недоразумения. Да пак няма да легне на ширина но поне не се вижда толкова. Ок кат го сложа ще го снимам.

До колкото знам няма сервизи дето да се наемат с тая работа да шлайфат екрани. Нов екран от алито или ебей и тука в някой сервиз ще ти го сменят. По евтино излиза ако сам си осигуриш екрана. Иначе и по скъпо и повече ще чакаш щото нямат много на склад. Аз преди време на дъщеря ми сони експерията Z3 така я оправих.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullstar за това мнение:
  • Sunwalker_r
Цитирай
#19

(2018-05-22, 11:41:03)Sunwalker_r написа:  Ако не е проблем, можеш ли да го снимаш протектора преди и след поставяне. Имам и едно питане към всички - направих случайно две вертикални драскотини на дисплея на втория ден още, има ли начин да отстранят някак, примерно с полиране?

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Ако не са дълбоки, един скрийн протектор ще ги скрие и няма да ги забелязваш.
Цитирай
#20

Сложих протектора. Е тва вече е съвсем друга работа. Тука са снимки с протектора
http://bullstar.snimka.bg/other/nokia.5129328.38613418
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullstar за това мнение:
  • Sunwalker_r
Цитирай
#21

(2018-05-22, 15:30:06)bullstar написа:  Сложих протектора. Е тва вече е съвсем друга работа. Тука са снимки с протектора
http://bullstar.snimka.bg/other/nokia.5129328.38613418
Екстра, мерси за снимките

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

Колеги,

Някой успя ли да намери качествен стъклен протектор за телефона?

При мен днес дойде един стъклен от Китай, но се оказа доста фалшив, тъй като отстрани въобще не залепва и има балончета, които много трудно се изкарват.
Цитирай
#23

Аз си взех от OLX, цял с черна рамка, за момента (4 дни) седи добре. Не ми харесва горе изрязаната лентичка за nokia, но важното е да пази. 
Много следи остават, преди това докато беше без протектор нямах такива проблеми.
Цитирай
#24

Момчета, освен дадения по-горе от Ali протектор на Lamorniea, някой друг да е поръчвал от там, да е получил вече и да е доволен?
Ако може да препоръча.

П.С. Гледам, че Mocolo имат протектори за 7 Plus, обаче в Ali нито един търговец не продава.
Цитирай
#25

На ebay има моколо около 6$ .

Между другото тези протектори с черния кант които са при мен дават един кофти ефект. Лепкавата част е само покраищата . Та в централната част ми се появява неква тъпня. Ефекта прилича на машинно масло във вода. Само дето не е цветен - ефекта имам в предвид.
Мислих че е дефект на протектора та сложих друг ама пак същата работа. Та взе да ми писва от пършиви стъкларии та поръчах от Германия за няма и 2 евро 12 протектора от нормалните не стъклени а ..софт които са.
Ами в пакет по 12 ги продаваха :-) . Т а ще видим с тях как ще е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)