Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 10
#26

Ето как е при p20 lite
https://forum.androidbg.com/attachment.php?aid=21756
А такова нямам.
Цитирай
Аксесоари
#27

http://www.mobilebulgaria.com/news/43892...1%81%D1%82
Ще получи GPU Turbo и AIS.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#28

И такааа, от петък ми е в ръцете тоя умник. Верно, в комплекта няма ни слушалки, ни калъф, ма не е болка за умиране. Страшно доволна съм от машината, особено след самсунгчето (излезе в заслужен отпуск). Телефона прави разкошни снимки и на светло, и на тъмно, но.... Имам проблем със снимането на изкуствена светлина. Работя като маникюрист и за мен е изключително важно качеството на снимките, които правя. Направи ми впечатление, че Хонорчето променя цветовете до неузнаваемост. Пробвах с AI, пробвах какви ли не ръчни режими-е един цвят няма като хората. Някакви идеи как да се справя с тоя проблем?
Цитирай
#29

В про режим пробвай да си поиграеш с настройката за баланс на бялото.
Цитирай
#30

Във фф излезе нов голям ъпдейт. Ама ще го чакаме ОТА да се появи.
Цитирай
#31

Здравейте! Насочил съм се към този телефон, сега съм с Нокия 6(2017). Доволен съм от нокията, но камерата ми идва слабичка и основната причина да се оглеждам за друг бюджетен телефон е тази. Двуумя се между Honor 10 и Nokia 7 plus, имате ли някакви преки наблюдения върху двата апарата и според Вас, кой избор е по правилен. За нокията четох, че дисплея жълтее от долната страна, екрана лесно се драска и стъклото на камерата лесно се чупи и като цяло това са причините поради, които се оглеждам към друг смартфон в долу/горе същия ценови диапазон.
Гледах в youtube, клипове за Honor 10, но няма много информация относно издръжливостта на телефона, устойчивостта, има ли забивания, има ли някакви забележими дребни дефекти, които може да дразнят определени хора(като мен) Не съм го виждал все още на живо. Като цяло какви са ви впечатленията и какво не ви допада. Звука от високоговоритела силен ли е, обхвата добър ли е, някакви системни бъгове има ли? Всичко ме интересува ?
Благодаря Ви!

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#32

Над Нокия нямам наблюдения никакви(освен в магазина дет съм ги разцъквал).
Специално за Хонор 10, за сега не откривам никакви проблеми. Никакъв лаг, забивания или замисляния. Дисплея му е страхотен и най-важното за мен е има олеофобно покритие(не остават отпечатъци). Сензора за пръстов отпечатък е върха. След като хваща с мокри пръсти безотказно.
Звука му е перфектен, силен и чист. На слушалки свири много по-добре от Р10. Има различни настройки на тип слушалки, еквалайзер, нещо което при Р10 липсва.
Адски красив.
Снима поне по моите критерии за - вадиш и снимаш, много добре. Може доста да се играе с камерата и предполагам, че ще се получат доста добри снимки, но за мен това не е толкова важно. А и има жак за слушалки. Отдолу. Перфектно.
Ако друго те интересува, питай.
Цитирай
#33

(2018-08-03, 10:18:33)skiman написа:  Над Нокия нямам наблюдения никакви(освен в магазина дет съм ги разцъквал).
Специално за Хонор 10, за сега не откривам никакви проблеми. Никакъв лаг, забивания или замисляния. Дисплея му е страхотен и най-важното за мен е има олеофобно покритие(не остават отпечатъци). Сензора за пръстов отпечатък е върха. След като хваща с мокри пръсти безотказно.
Звука му е перфектен, силен и чист. На слушалки свири много по-добре от Р10. Има различни настройки на тип слушалки, еквалайзер, нещо което при Р10 липсва.
Адски красив.
Снима поне по моите критерии за - вадиш и снимаш, много добре. Може доста да се играе с камерата и предполагам, че ще се получат доста добри снимки, но за мен това не е толкова важно. А и има жак за слушалки. Отдолу. Перфектно.
Ако друго те интересува, питай.
Благодаря много! 
На ревютата в youtube се оплакваха, че остават отпечатъци от пръсти, а сега ти ми казваш, че не остават... Дисплея има ли някаква защита и идва ли с фабрично залепен протектор? 
Благодаря! Smile

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#34

Идва с фабрично фолио, което е кошмарно по отношение на отпечатъци. Мазно и питателно. Махаш го и воала. Отдолу перфектно покритие. Сега дали се дере не знам... Още.
Цитирай
#35

@skiman дай си впечатленията за телефона, направи му 1 ревю.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#36

Днес следобед и на мен ми доставиха един HONOR 10- син от А1 , още не съм го пуснал в действие заради СИМ картата , че моята е микро и не съм я резнал . Протектора, с който идва действително е скандален ,веднага се олепи целия с отпечатъци и ще го махам . Тук там твърдят ,че стъклото е Gorilla Glass 3 , но досегашният ми телефон е с такова стъкло  супер здраво на надраскване , но си остават отпечатъци , та за мен си остава загадка какво стъкло всъщност са сложили щом е толкова олеофобично . Задния панел също е много добре откъм омазване . В кутията нямаше силиконов гръб , обаче хич не ми се иска да слагам такъв , който ще компрометира невероятния дизайн на този смартфон .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#37

@nikid а защо не кажеш на A1, да ти сменят картата, смисъл те ти дават 3 пластини, и им казваш, че искаш на същия номер и готово, но трябва да дадеш 20лв., но пък от друга страна няма да я режеш, и после да се чудиш дали е станало. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#38

Би трябвало да е безплатно.
Иначе си поръчах стъкло на нилкин. Ама докато дойде. Абе това е най-красивото нещо в ръцете ми. А и да, гърба се омазва също. Но в ръката седи много стабилно. Като залепен е. Ама сложиш ли го някъде и става като жив. Ако звънне настава веселба, започва да се разхожда сам.
Иначе за ревю може, ама нека понатрупам впечатления.
Батерията на 4 заряда за сега ми кара по средно 4.5 часа екран.
Ще напиша. Аз що ревюта на ски съм написал. :-)
Цитирай
#39

Картата не е безплатна. Струва 10лв. На момента може и да не ти вземат пари, но после ти ги начисляват към сметката
Цитирай
#40

Може да е нещо ново. Във вива е безплатна.
Преди 1 г бях клиент и на мтел и си смених картата. Взеха ми в офиса 20 лв. После им вдигнах скандал и ми върнаха парите, като ми казаха, че смяната е безплатна и служителя е сбъркал.
Някой знае ли защо синоптик.бг е изчезнал от маркета?
Цитирай
#41

@hazART , Пропуснах когато се пазарях по телефона за преподписване с тия А1 да заявя да ми пратят нова СИМ карта , днес като го получих тела се усетих обадих се и те ми казаха да отида в офис за смяна . Тия от офиса на пл.Славейков ми казаха , че новия договор влиза в сила от 14.08. и тогава да отида за смяна за да е безплатно , обаче нямали машина за прехвърляне на контакти , смях . Та затова реших да отида в някой сервиз , който има клещи да ми резнат картата за няколко лева , хем и контактите ще са си там . От Микро към Нано не е проблем рязането стига да има читав инструмент , не мога да чакам 12 дена да гледам това бижу като експонат .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#42

Някой знае ли какво става с новия ъпдейт защо се бави?
Цитирай
#43

(2018-08-03, 22:32:09)zaho_cool написа:  Някой знае ли какво става с новия ъпдейт защо се бави?

Ще ви дойде, изчакайте.

Искам да попитам дали вторият слот за сим карти е хибриден. Дали приема и мемори карти.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#44

На 100% съм сигурен че картата се заменя безплатно,ако преподпишеш нов договора  и закупиш телефон от тях.Минах по този път,и го казвам от личен опит.
Цитирай
#45

Аз съм на виваком и ми я смениха безплатно без да преподписвам просто казах че ми трябва такава карта единственото което ми казаха че ще бъде активна до половин час
Цитирай
#46

Обадих се отново на *88 и те ще изпратят новата карта по куриер за да не се чака , това е напълно безплатно ме увериха. Обаче ще отнеме 2-3дни .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#47

Втория слот не става за sd карта! Телефона е трепач, вече седмица съм с него и не мога да го оставя. Изкарва почти цял ден с един заряд. Не играя игри обаче. За сега нямам грам оплаквания. Поръчах кейсове от алиекспрес, чакам да ги видя що за стока са. Не сме я да махна и протекрора ( с него го купих) че мазен, не мазен... Докато не се наканя да ида да сложа друг, не рискувам. Иначе гръбчето яко мазнее Smile

Втория слот не става за sd карта! Телефона е трепач, вече седмица съм с него и не мога да го оставя. Изкарва почти цял ден с един заряд. Не играя игри обаче. За сега нямам грам оплаквания. Поръчах кейсове от алиекспрес, чакам да ги видя що за стока са. Не сме я да махна и протекрора ( с него го купих) че мазен, не мазен... Докато не се наканя да ида да сложа друг, не рискувам. Иначе гръбчето яко мазнее Smile
Цитирай
#48

М/у другото това ми е първия телефон с който правя над 5 часа екран. С Р10 не можех да направя и 3.
Обаче определено пръстовият отпечатък не е в ред нещо. Не е доизмислен съвсем. Много тегаво лови. Даже като е мокър пръста хваща по-бързо.
На Р10-ката отключва мигновено. Тука трябва леко да се натисне. Ама като се свикне става.
Един секрет - Вкарайте пръста с който най-често отключвате 2-3 пъти. На различни позиции.

п.с. Някой получи ли ъпдейта с новите екстри?
Цитирай
#49

Верно, има нещо сбъркано с тоя пръстов отпечатък. Налага се по няколко пъти да го докосвам и хем отключва, хем изписва, че пръстовия отпечатък не е разпознат Smile какви са новоте екстри?
Цитирай
#50

http://www.mobilebulgaria.com/news/43892...1%81%D1%82
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)