Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и отзиви Huawei P20 Lite

Блокнат номер може ли да ти изпраща СМС?
Има ли допълнителни настройки?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
Аксесоари

(2018-08-07, 08:39:33)hakama написа:  Блокнат номер може ли да ти изпраща СМС?
Има ли допълнителни настройки?
Това е като опции[Изображение: ff2fd65cf649eb73702cb7e188e8b274.jpg]
Цитирай

Това накрая не го разбирам как действа. В хисторито имам две блокирани обаждания и нито едно съобщение, явно нямам последващ и СМс. 
 
Явно ще направя ръчен тест с друг номер, да съм сигурен че няма достъп.

ПП: Откъде се нагласяха навигационните бутони - да си сложа един за падащо меню.

Има ли тема или нещо с което горния бар да стане черен и да се слее с камерата - на вайбър и месинжър например си стои изрязано и дразни.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2018-08-07, 12:23:28)hakama написа:  Това накрая не го разбирам как действа. В хисторито имам две блокирани обаждания и нито едно съобщение, явно нямам последващ и СМс. 
 
Явно ще направя ръчен тест с друг номер, да съм сигурен че няма достъп.

ПП: Откъде се нагласяха навигационните бутони - да си сложа един за падащо меню.

Има ли тема или нещо с което горния бар да стане черен и да се слее с камерата - на вайбър и месинжър например си стои изрязано и дразни.

За горния бар : Настройки -> Дисплей -> Прорез -> Скриване на прорез

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
[-] 1 потребител изказва благодарност на sisozhekov за това мнение:
  • hakama
Цитирай

Здравейте
В момента съм със Айфон 6 , но възнамерявам да си купя въпросният телефон. Намирам ги за по 450 лв , уж нови с гаранция. Възможно ли е да са ментета? В Технополис намирам цена 650 лв
Как да се различи оригинална п20 от менте?
Благодаря сърдечно!
Цитирай

Каква закалено стъкло ползвате (Фулл търся)? Последното което сложих (на Nova) ми се струва, че сега жълтее.
или да си взема един Nilkin и да забравя...
Ще е с гръб.

ПП: Наистина ли в новия Андроид са орязали различните подредби на навигационните бутони - тъкмо свикнах с 4 и то в друг ред...

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

При Huawei можеш да си ги разместваш бутоните по твой избор, аз съм с android 8.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Открих го... разбрах как да снимам екрана с едно движение с 3 пръста  Big Grin
Вече и шифтинга - за цифрите горе) направих да е бърз - с един плъзгач, на око... (няма ги вече милисекундите...). Остава да се разкара и аутокоректа и ще е песен.
Вие с каква клавиатура сте (различна е от Swipe...и още не свиквам с някои букви и знаци)

Телефона може да се ползва и като зарядна станция или?

ПП: Никой ли не ползва закалено стъкло (от външни сайтове)?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Gboard
Цитирай

Здравейте колеги, понеже съм се насочил към телефончето скоро да го вземам, бих искал да знам дали има опцията Always on?

Huawei P20 Lite - Klein Blue
Цитирай

(2018-08-23, 23:41:38)Skalata96 написа:  Здравейте колеги, понеже съм се насочил към телефончето скоро да го вземам, бих искал да знам дали има опцията Always on?

Не няма, има led диод за известия.
Цитирай

Който едвам се вижда вечер, за през деня да не говориме... :/
Цитирай

(2018-08-24, 08:22:37)nescafe написа:  Който едвам се вижда вечер, за през деня да не говориме... :/

За мен е повече от прекрасен ...точно колкото трябва ....
На предния ми телефон беше толкова силен, че ме будеше вечер ако се размига ... 
Явно съм по така със светлините ...за мен е ок и не ангажирам с мнението си ...
Цитирай

Здравейте... Имам два въпроса, от година съм с honor 8 lite и се чудя има ли смисъл да го сменям с p20 lite?
Втория е от къде сменят навигационните бутони на p20 lite, при honor- а имам като настройка а тук не?
Цитирай

Здравейте,

Въпрос за черния модел. Какъв трябва да е гърбът - чисто черен или в два цвята? Срещам различни варианти из нета.
Цитирай

(2018-08-17, 14:05:16)el.gieva написа:  Здравейте
В момента съм със Айфон 6 , но възнамерявам да си купя въпросният телефон. Намирам ги за по 450 лв , уж нови с гаранция. Възможно ли е да са ментета? В Технополис намирам цена 650 лв
Как да се различи оригинална п20 от менте?
Благодаря сърдечно!

Ако можеш си вземи п20 чистия понеже ако си свикнал на бързината на 6цата лаита няма да ти допадне много а и като гледам постоянно изкачат бъгове.....
Цитирай

(2018-09-09, 09:25:01)stugutka написа:  Ако можеш си вземи п20 чистия понеже ако си свикнал на бързината на 6цата лаита няма да ти допадне много а и като гледам постоянно изкачат бъгове.....

Колега, обоснови мнението си,, защото аз съм с п20 лайт от 4 месеца и никога не е бъгвал и забивал. Тествал съм го 1в1 с Iphone 7  и ти гарантирам  че хуавея птваря повечето шриложения по-бързо, а какво остава за 6тицата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sdeikov22 за това мнение:
  • stugutka
Цитирай

(2018-09-09, 14:40:36)sdeikov22 написа:  Колега, обоснови мнението си,, защото аз съм с п20 лайт от 4 месеца и никога не е бъгвал и забивал. Тествал съм го 1в1 с Iphone 7  и ти гарантирам  че хуавея птваря повечето шриложения по-бързо, а какво остава за 6тицата.

Пояснявам! 
Сравнявайки го със старото ми сони виждам разликите, не работи така гладко и бързо, забива много по-често а вече почти игри не играя! 
Понеже вече го ползвам като служебен след проведени 20 разговора спича за около 5-6 минути и след това е добре.
Цитирай

(2018-09-12, 07:57:41)stugutka написа:  Пояснявам! 
Сравнявайки го със старото ми сони виждам разликите, не работи така гладко и бързо, забива много по-често а вече почти игри не играя! 
Понеже вече го ползвам като служебен след проведени 20 разговора спича за около 5-6 минути и след това е добре.
Не съм съгласен  от април до сега телефона не е забивал, нито забавял . Преди имах s6, който е осезаемо по бавен от п20 лайт. Също така играя игри, без да има лаг (говоря за асфалт 9), на максимална графика.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sdeikov22 за това мнение:
  • stugutka
Цитирай

(2018-09-12, 12:55:10)sdeikov22 написа:  Не съм съгласен  от април до сега телефона не е забивал, нито забавял . Преди имах s6, който е осезаемо по бавен от п20 лайт. Също така играя игри, без да има лаг (говоря за асфалт 9), на максимална графика.

Колега и аз не съм съгласен, но предвид класа на телефончето и малко по ниското качество което има следва да се отчете, че има доста голям шанс някой да има проблемно телефонче ... Също така когато телефончето излезе се появи една щуротия NOVA 3E т.е. модела който е за китай да се реинсталира с ром от LX и да се продава за п20лайт ... не се знае колко такива бройки са достигнали до тук ... Моя го бях взел на 01.04.2018 от технополис и мога само хубави неща да казвам за него докато го имах т.е. до вчера ... Доволно бърз, без лаг или забавяне, батерията караше винаги над 5 часа СОТ, като когато се ползва на по ниска осветеност и 7 часа си достигаше ...стендбай имаше железен ...8 часа сън без да загуби и 1% батерия ... Също играех игри ..клаш роял и клаш оф кланс ..често по час дневно ... както и по поне час разговори на ден доста повече от споменатите по горе 20 ... Рестарт виждаше само след ъпдейт и толкова ... без ядове бях, но някои имат греене, батерията не им държи, жълти петна се споменават ... Въпрос на бройка, и начин на употреба ще да е явно ... 
Та съгласни или не гледните точки са над различни бройки и е добре това да се има предвид ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • taximertov
Цитирай

Не съм написал че не става а че очаквах повече! Плащаш зс това което получаваш това е!
Имаче за живот на батерията не мога да отрека че наистина държи както и карането на игри. Днес получих ъпдейт и каточели сега е по-добре от преди. За телефона мога да кажа доста хубави неща, просто дребните неща ме дразнят!
Нещото което наистина ми харесва е дизайна на телефона и цвета в който го взех камерата е на ниво а така силно телефон не ми е звънял от доста време.
Цитирай

Като се появи приложение за актуализиране, телефона дава сигнал с мелодията, която е на съобщенията. Като се актуализира, естествено писка още веднъж за да ме подразни допълнително. И като ми дойде съобщение в бара, че имам 10+ приложения за актуализация садвам много здраво.. От къде да я накарам тая гадина да млъкне?
Цитирай

Ако става въпрос за Google play трябва да се направят следните стъпки: настройки, приложения и известия, приложения, намираш Google play, след това известия и започващ едно по едно да им премахваш мелодията, ако не искаш да ги махнеш на 100 % всички.

Huawei P20 Lite
[-] 2 потребители изказват благодарност на gorila за това мнение:
  • joresx, taximertov
Цитирай

за триене

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Здравейте! Въпроса заслужава ли си все още или за тези пари може да се вземе нещо по-добро? Благодаря! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)