Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi band 3 - инсталиране на Български и други езици
#51

да. това също е вариант, но ще губиш новата функционалност. Вече има опция да стартираш тренировка от гривната
Цитирай
Аксесоари
#52

Предпочитам да ми е на български език,дори без тази функция.Зависи за какво се ползва гривната.Аз основно я ползвам за известията и когато ми звънят.
Цитирай
#53

това няма общо с езика на гривната.
Българския е само за менютата
Цитирай
#54

Какво ще значи модната версия ? и от къде мога да я намеря
Цитирай
#55

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=596501

скачать ->

Модифицированные версии от lolex: [Android] Mi Fit (Пост lolex #63509478)
Модифицированные версии от malchik-solnce: [Android] Mi Fit (Пост m1r1nda #73383508)
Модифицированная версия 3.4.4 от miui.su: [Android] Mi Fit (Пост great_russ #75599322)
Модифицированная версия 3.4.2 от multirom.me: [Android] Mi Fit (Пост malujta #74824083)
Модифицированная версия 3.4.2 от команды MiFitTcxExport (С возможностью экспорта статистики): [Android] Mi Fit (Пост 123159753 #74813198)
Гибриды нового MiFit с старыми прошивками: [Android] Mi Fit (Пост hulygun #67055543)
Модифицированная версия MiFit Greeshan repack: [Android] Mi Fit (Пост greeshan #75344442)


във всяка пише какво е променено и като не се ъпдейтва няма да има и по-нов фърмуер, така че гривната ще си стои на български.
Цитирай
#56

С този Руски няма да се оправя четох ,но не ми стана много ясно какво да направя. Май ще сложа новата версия и ще сменя езика от Mi Band
Цитирай
#57

просто сваляш първата модифицирана

може от тук:
https://geekdoing.com/threads/modified-m...thers.192/
Цитирай
#58

То хубаво ама как да разбера къде е линка... влязох ,но не вдявам нищо и преводача никакъв го няма.
Цитирай
#59

Редактирах горния пост. виж новия линк., поне е на английски
Цитирай
#60

Версии от dezmen3 (с уведомлениями и т.д.): Mi Fit (бывший Xiaomi Mi Band) (Пост dezmen3 #34265552) (больше не обновляется автором!) предполагам е това ?
Цитирай
#61

http://www.solidfiles.com/v/zaVxdq7xqPRAX
Цитирай
#62

Здравейте, аз съм с глобалната версия на гривната, телефона го ползвам на БГ, гривната е с последния фирмуер официален 1.6.0.16. Някой има ли проблема с българските нотификации от съобщенията, визуализира ги с празно място между буквите - Т е с т о в о С ъ о б щ е н и е
Дръпнах bandage-a има опция за трансфериране на кирилицата към латиница, вариант е... но не ми харесва.
Някой има ли лек за този проблем :?

Благодаря!
Цитирай
#63

Флашни руския фирмуер със същата версия
https://geekdoing.com/threads/firmware-1...-thai.280/

Mi 10 Lite 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на TopGun за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#64

Инсталирах Firmware 1.6.0.16 - Russian (Tried), но цялата гривна стана на Руски, съобщенията са ок, но не е на АЕ...
Цитирай
#65

Здравейте, аз пък сложих от firware-a от първото мнение с последния на БГ език и беше добре, докато се върза към Mi Fit-a и се Актуализира и пак стана на Китайски Sad
Цитирай
#66

Българският явно е по-стар от най-новия официален фърмуер.
Вариантите са 2
1. Преправя се българския да е с по-нова цифра, чрез редакция на файла
2. Лъже се ми фит, че телефонът е на английски и гривната също ще мине на английски
Цитирай
#67

писах в другата тема, но Кирил ме посъветва да доунгрейдна и ползвам версия на Ми фит 3.4.6. В момента съм с в. 3.4.9
Цитирай
#68

Да. Видях темата във форума. Най-добре излъжи ми фит, че си английско меню, за да мине гривната на английски поне:

„Който има проблем със смяната на езика от китайски на английски и не му се занимава с къстъм фърмуерите, просто да си качи Mi Bandage от Google Play и от там да зададе езика на гривната да е английски.“

Можете да благодарите на @OliQueenBG
Цитирай
#69

Освен Mi Fit и Google Fit има ли други популярни фитнес приложения които могат да ползват данните от гривната?

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#70

(2018-09-19, 18:20:01)OliQueenBG написа:  Освен Mi Fit и Google Fit има ли други популярни фитнес приложения които могат да ползват данните от гривната?
notify fitness

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ziki69 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#71

Mi band master
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#72

(2018-09-13, 13:27:10)dobrishinov написа:  Здравейте, аз съм с глобалната версия на гривната, телефона го ползвам на БГ, гривната е с последния фирмуер официален 1.6.0.16. Някой има ли проблема с българските нотификации от съобщенията, визуализира ги с празно място между буквите - Т е с т о в о С ъ о б щ е н и е
Дръпнах bandage-a има опция за трансфериране на кирилицата към латиница, вариант е... но не ми харесва.
Някой има ли лек за този проблем :?

Благодаря!

Има ли начин да се смени само шрифта на БГ, да си карам със английския фърм а само шрифта да се смени?
Цитирай
#73

(2018-09-21, 15:56:56)MagicNAS написа:  Има ли начин да се смени само шрифта на БГ, да си карам със английския фърм а само шрифта да се смени?
И аз това с е чудя... За версия 1.6.0.16 на firmware-а.. За сега си стоя на 1.5.0.2, където има мод, но е досадно да игнорвам ъпдейтите на MiFit...
Цитирай
#74

За да не ти иска ъпдейт, може да преименуваш версията на firmware на по-висока:
http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showto...p=74657928
Трябва да се внимава за кодирането на шрифта!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#75

това ще помогне, но трябва и за ресурсите да се помисли, защото ако се ъпдейтнат те, а не фърмуера, ще се брикне гривната
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)