Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S Pen на Samsung Galaxy Note 9
#1

 [Изображение: samsung.png]
Коментирайте тук всичко свързано с S Pen.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Доста смислен и изпълнен с информация коментар. Дано останалите 47 мнения не са такива, че ще си създадеш профил на философ...
Цитирай
#3

Здравейте колеги. Скоро ще взимам въпеосния телефон, но имам една чуденка. Краят на писалката, който се слива с рамката на телефона метална ли е или пластмасова и драска ли се лесно?

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#4

Мисля че е метал. А дали се драска... Колкото се драска и металната рамка...
Цитирай
#5

Ако се има предвид бутона на края на писалката който се щрака за да се извади от телефона , той си е пластмаса .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#6

(2018-09-21, 22:54:01)achodemo написа:  Ако се има предвид бутона на края на писалката който се щрака за да се извади от телефона , той си е пластмаса .

Да, за него питах колега. Благодаря за информацията. Това няма да ме откаже да го взема, просто ми беше интересно.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#7

Не мисля , че това ще ти е голяма грижа , ако ползваш кейс , така бутона остава навътре и е защитен горе долу Smile

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#8

Края на писалката е пластмасов но се прибира добре в леглото и няма как да се надраска.
Кейс мисля че ще си вземеш задължително а с него края на писалката няма и да се вижда.

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай
#9

Кой тип ползвате и каква е въобще разликата между белия и черния ? Черния на мен м исе струва по-мек и имам чувството че се "изписа". Първоначално не ми хареса белия че е толкова твърд ама сега май го предпочитам.

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
Цитирай
#10

Че имат ли разлика освен цвета ?! Аз не знам , ползвам си черния с който си беше, другите не са ли просто резервни ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#11

Спомням си че само в едно клипче го чух ама имало разлика. Черните са по-меки явно, уж.

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
Цитирай
#12

Различните накрайници да с различна твърдост и по различен начин се плъзгат по стъклото... Моят Ноут8 все още няма нужда от резервен накрайник. Мисля е невъзможно да изхабиш накрайник...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#13

И аз съм на това мнение. Ползвах Ноут 4 през цялото време, само с един накрайник. Изкара 4 години, а често си водех записки. Не съм забелязал да му се беше променило поведението.

За новите, с различен цвят, не мога да кажа.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#14

Какво става с писалките, ползвате ли ги, аз моята съм я изваждал 3 от както имам телефона.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

Аз си пиша редовно задачи за изпълнение за деня

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 2 потребители изказват благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • chopakov, GT
Цитирай
#16

(2019-03-30, 16:57:20)TNTKZ написа:  Аз си пиша редовно задачи за изпълнение за деня

Така съм и аз.
И да,различните накрайници са с различна твърдост.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#17

(2019-03-30, 16:57:20)TNTKZ написа:  Аз си пиша редовно задачи за изпълнение за деня

Аз също  Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#18

Хубаво е , че може писалката да се ползва през протектор.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#19

Да Ползвам я Предимно за Снимане много е удобно при Селфи Снимка!!!
Цитирай
#20

Понеже много съм се чудил,а раздвижихте тази тема,та искам да попитам-Как работи "Въздушен изглед"?
Как апарата знае къде сочи писалката,след като тя е на сантиметър от него?Какъв е принципа на работа?

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#21

Уникално удобно е да подписваш физически pdf документи с писалката, пести много време.

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#22

Аз пък имам следното предложение - имам Galaxy Note 9 Midnight black със съответно черната писалка. Ако на някой му е омръзнал цвета на писалката и има нужда от малко разнообразие - предлагам бартер. Предпочитам лилавата по принцип, но и жълта става. Просто нещо да разчупим малко Smile
Цитирай
#23

Ако си назор толкова, се продават за 70лв. някъде.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#24

Някой да има идея защо моята писалка изведнъж реши да не се намира с телефона дистанционно. Всичко е наред. Чистих кеш, safe mode, soft reset и нищо. Работи като писалка отлично. Но функциите, които са отдалеч чрез бутона, като снимки и други не работят. Не я открива и толкова. Нито съм обновявал софтуер, нито съм я пипал тези дни. Изрових нета и нищо...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#25

Да не си е изключил от бързия панел/ Въздушни действия/.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)