Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лични впечатления и коментари от Samsung Galaxy Note 9
#26

Колега телефона е същия общо взето. (Аз върнах моя S8+ преди месец, като взех ноута) Най-огромната разлика е камерата (Ноута има цяла една допълнителна) и писалката, която аз лично ползвам веднъж в седмицата. Разбирам я крастата, ама по-добре остискай зимата и си взем 10ка на пролет.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-09-19, 11:28:04)PharahFFS написа:  Колега телефона е същия общо взето. (Аз върнах моя S8+ преди месец, като взех ноута) Най-огромната разлика е камерата (Ноута има цяла една допълнителна) и писалката, която аз лично ползвам веднъж в седмицата. Разбирам я крастата, ама по-добре остискай зимата и си взем 10ка на пролет.

И ти си прав но трябва да се преподписва договора до края на месеца и няма как да изчакам S10, ще се загуби офертата.
А как върна телефона, стар за нов с доплащане ли, тая оферта не е ли само за стар Note?

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай
#28

Питай оператора, моя опит е от Samsung UK, ама съм останал с впечатлението,че колегите връщат всякакви скорошни флагмени, без проблеми. Щом договора трябва да се подписва и офертата е добра, тогава си струва.
Цитирай
#29

Все пак взехме Note 9, първите ми впечатления от телефона са много добри, намирам доста разлика с Galaxy S8+, а писалката направо е вълшебна. Много е бърз, цветовете са прекрасни, днес като разпечатах кутията имаше около 70% батерия, и както на всеки му е ясно е паднало яко използване, инсталиране на програми, настройки и т.н. От 13.30h до към 19.30h тази вечер, батерията падна на 27% което според мен е много добре. Дано и по нататък да ми останат добрите впечатления.

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай
#30

(2018-09-21, 20:16:51)Kapital4o написа:  Все пак взехме Note 9, първите ми впечатления от телефона са много добри, намирам доста разлика с Galaxy S8+, а писалката направо е вълшебна.  Много е бърз, цветовете са прекрасни, днес като разпечатах кутията имаше около 70% батерия, и както на всеки му е ясно е паднало яко използване, инсталиране на програми, настройки и т.н. От 13.30h до към 19.30h тази вечер, батерията падна на 27% което според мен е много добре. Дано и по нататък да ми останат добрите впечатления.

Със здраве да си го ползваш,батерията е чук,въобще нота е чук  Angel

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#31

А ползвате ли телефона в Dex режим? Преди няколко месеца си продадох моят лаптоп и често като ми трябва забравям служебния в офиса. Идеята ми е да ползвам Note-a и за това.
Цитирай
#32

(2018-09-22, 08:52:17)TPOXATA написа:  А ползвате ли телефона в Dex режим? Преди няколко месеца си продадох моят лаптоп и често като ми трябва забравям служебния в офиса. Идеята ми е да ползвам Note-a и за това.

Аз чакам кабела да тествам,интересно ми е дали безжичното зареждане работи в DEX режим.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#33

Днес смених Iphone X с Нот 9. Ами не знам от къде да започна с плюсовете. Big Grin Мислех, че ще е голяма грешка... НО едно голямо но: Не съжалявам и за момент , че минах на нот. Батерията няма какво да я коментирам. Аз такова нещо не съм виждал. Бързината на интернет връзката е С К А Н Д А Л Н А! За една и съща страница един и същи интернет, докато айфонът се чуди какво става аз вече съм я заредил на нота и чета. Като цяло самсунга за мен в момента превъзхожда айфона (не мога да повярвам че го казвам) във 98% всичко. Оставам 2% за 1. много странна предна камера и 2. Липса на епъл мюзик. Това е.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
[-] 1 потребител изказва благодарност на justvank0 за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#34

(2018-09-22, 19:32:49)justvank0 написа:  Днес смених Iphone X с Нот 9. Ами не знам от къде да започна с плюсовете. Big Grin Мислех, че ще е голяма грешка... НО едно голямо но: Не съжалявам и за момент , че минах на нот. Батерията няма какво да я коментирам. Аз такова нещо не съм виждал. Бързината на интернет връзката е С К А Н Д А Л Н А! За една и съща страница един и същи интернет, докато айфонът се чуди какво става аз вече съм я заредил на нота и чета. Като цяло самсунга за мен в момента превъзхожда айфона (не мога да повярвам че го казвам) във 98% всичко. Оставам 2% за 1. много странна предна камера и 2. Липса на епъл мюзик. Това е.
Сега ще те налазят други собственици на ябълката да ти кажат че си в грешка  Big Grin  Иначе нота е доста оптимизиран и с малко пипване става ракета.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#35

Епъл Мюзик можеш да си го ползваш и на Ноута...
С камерата ще се справиш когато разбереш как точно да я настроиш... А Ноут 8 още беше по-добър от десетата ябълка!

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#36

(2018-09-22, 20:10:10)nedelchev nikolai написа:  Епъл Мюзик можеш да си го ползваш и на Ноута...
С камерата ще се справиш когато разбереш как точно да я настроиш... А Ноут 8 още беше по-добър от десетата ябълка!


Аз го свалих колега моментално, но нещо не е като да го ползваш на айфон. Но него ще използвам защото цялата ми колекция от музика е там. Не знам как ще ги намирам ако трябва да търся всичко, което съм теглил и слушал.
Колеги, на вашите телефони има ли лого на гърба DUOS? Днес го видях и малко странно ми стана защото е взимам от теленор а дуос предимно продават в маркетите.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#37

Всички май са дуос. Моят също има надпис, от Виваком.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#38

(2018-09-23, 06:45:29)justvank0 написа:  Аз го свалих колега моментално, но нещо не е като да го ползваш на айфон. Но него ще използвам защото цялата ми колекция от музика е там. Не знам как ще ги намирам ако трябва да търся всичко, което съм теглил и слушал.
Колеги,  на вашите телефони има ли лого на гърба DUOS? Днес го видях и малко странно ми стана защото е взимам от теленор а дуос предимно продават в маркетите.

И моя е от Теленор и има надпис дуос.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#39

И моят е закупен от Теленор и е Duos.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#40

Много интересно, почти всички купени телефони от оператори са Duos.
Моят е от А1 и също е Duos.
Никой не ме е питал дали искам такъв, а и аз не съм обърнал внимание.
Телефона беше запечатан и чак у дома го видях.

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай
#41

Всички в БГ са Duos.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#42

Проблем с прегряването имали още като при ноут 8 къде спира всичко щом загрее. Някой наблюдения дали най-сетне това е изчистено с това карбон-водородно охлаждане ?
Цитирай
#43

(2018-10-02, 18:04:14)SmasHinG написа:  Проблем с прегряването имали още като при ноут 8 къде спира всичко щом загрее. Някой наблюдения дали най-сетне това е изчистено с това карбон-водородно охлаждане ?

Какво прегряване,няма такова нещо.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#44

(2018-10-02, 18:19:45)enigma79 написа:  Какво прегряване,няма такова нещо.

как да няма поне от S6 до Note 8 масово всички и гърмяха после сега т.е само прегряват от жегата. Лятно време предимно и тела ти спира всички процеси и неща докато не се охлади нищо не може да правиш. В тоя Ноут 9 нали е първия иновативен телефон с карбон-водородно охлаждане и по логиката трябва да няма вече този проблем с прегравянето дано най-сетне го решиха от Самсунг.
Цитирай
#45

(2018-10-02, 18:54:32)SmasHinG написа:  как да няма поне от S6 до Note 8 масово всички и гърмяха после сега т.е само прегряват от жегата. Лятно време предимно и тела ти спира всички процеси и неща докато не се охлади нищо не може да правиш. В тоя Ноут 9 нали е първия иновативен телефон с карбон-водородно охлаждане и по логиката трябва да няма вече този проблем с прегравянето дано най-сетне го решиха от Самсунг.
Аз имах нот 3 и си грееше но не спираше,нот 9 не грее,хладен е.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#46

Леееко затопляне се усеща единствено при зареждане, това е нормално мисля, иначе при работа е винаги хладен.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#47

(2018-10-02, 18:54:32)SmasHinG написа:  как да няма поне от S6 до Note 8 масово всички и гърмяха после сега т.е само прегряват от жегата. Лятно време предимно и тела ти спира всички процеси и неща докато не се охлади нищо не може да правиш. В тоя Ноут 9 нали е първия иновативен телефон с карбон-водородно охлаждане и по логиката трябва да няма вече този проблем с прегравянето дано най-сетне го решиха от Самсунг.

От къде го измисли това? Smile

Всички апарати ако загреят прекалено много, или се изключват, или първо затварят приложения и след това изключват, за да се съхранят. Абсолютно нормално е. Може би ако играеш игри на пряка слънчева светлина на 35гр. температура в един момент все ще прегрее. Ноут 9 не би бил по различен. Това с охлаждането му не е нещо невероятно, но до колкото знам е малко по хладен. И то по скоро според мен се дължи на размера.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#48

Бе хич не е малко, сравнен със S8+ тоя направо ми е студен докато играя игри. От към темепература е в пъти по-добре от всичко което съм ползвал до сега ↓

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
Цитирай
#49

Здравейте, време е след 3 седмици ползване и аз да споделя мнението си за Ноут 9, като е необходимо да се спомене, че го смених с Ноут 4, който си работеше супер:

1. Безупречна бързина - нищо не му се опира, нищо не забива. Кавото и да натисна зарежда моментално.
2. Супер съм доволен от пръстовия отпечатък (може би заради доста по-тегавия на Ноут 4, който я хващаше, я не и имаше много условности как да се плъзга и т.н.)
3. Батерията е доста добра - не ми се беше случвало да си зареждам вечер телефона и да е между 30 и 40% остатъчен заряд. Всичко ми е включено на телефона постоянно - wi-fi, 4g, най-високата резолюция на дислея, фейсбук, вахбър, месинджър, уотс ап, мейл, синхронизация, Always on display и т.н. Забелязах, че ако дисплея е на Авто сякаш се пести повече еенергия, което би трябвало и да е нормално де. Ако не е на Авто го оставям на около 75% яркост и пак нямам проблеми до вечерта с батерията.
4. Камера - много съм доволен, а има и ъпдейт, който уж ще я направи да снима още по-добре.
5. Дисплей - красота. На ноут 4 уж беше същата резолюция, но всъщност нямат нищо общо.
6. Биксби - това за мен е напълно излишно и бих го махнал, ако можеше. Бутона наистина дразни, бърка се с този за контрол на силата на звука.
7. Дизайн - много ми допада - голям и не заоблен като яйце телефон Smile
8. Звук при разговор (все пак е телефон) - идеално се чува и ме чуват, жалко, че не всички телефони и оператори поддържат VoLTE.
9. S-pen - с новите функции е още по-голямо предимство спрямо всяко едно друго устройство на пазара.
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavia_13 за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#50

И аз съм съгласен със всичко казано горе .
За мен лично има още едно излишно нещо освен Биксби бутона , Edge дисплея Smile Не знам колко хора намират някаква функционалност във заоблените страни на дисплея , но за мен това е само една предпоставка за лесно счупване на дисплея при удар и огромно неудобство при напасване на стъклен протектор .Аз лично никаква полза не намирам от това. Ако имаше същия апарат във версия с плосък екран щеше да бъде удачен избор ,но уви .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на achodemo за това мнение:
  • gamon221
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)