Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Експорт на движещите снимки
#1

Привет,
докато си играех с камерата и съм включила движещите си снимки. Днес се получи една супер и реших да я експортна, но не ми се получи нито като видео, нито като гиф.
Някакви идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Така през Google photos не става ли: https://9to5google.com/2018/03/07/pixel-...if-export/
Цитирай
#3

(2018-10-11, 09:58:59)GH0STFACE написа:  Така през Google photos не става ли: https://9to5google.com/2018/03/07/pixel-...if-export/

Не. Опитах първо да отворя снимката през камера, там се зарежда точно на гугъл, и за видео и за гиф дава неуспешно.
Когато прочетох отговора, опитах направо през гугъл снимки и резултатът е същия - неуспешен експорт.
Цитирай
#4

В краен случай може да направиш видео скрийн шот

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

Интересно защо не дава,при пиксела се експортва.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

[Изображение: qzBQXhJm.png] [Изображение: o8QQRrAm.png] [Изображение: 5h2uG3Jm.png]

До тук стигам, може би просто нещо не им достига хардуерно?
Цитирай
#7

От къде сте включила живите снимки.Не мога да намеря такава опция в настройките на стоковата камера.С андроид 9 съм,ако има значение.
Цитирай
#8

Пробвай ли първо да изчистиш кеша на камерата?

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Да и пак не мога да го намеря.Дайте снимка от къде го пускате.
Цитирай
#10

(2018-10-11, 20:01:42)hor123 написа:  Да и пак не мога да го намеря.Дайте снимка от къде го пускате.
Въпроса ми бе към колегата по-горе,иначе трябва да имаш иконка едно кръгче за motion.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

Ето,4-та иконка отгоре надолу.[Изображение: 6723705f8aa960c10beb4ec23438b6d3.jpg]

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Изчистих кеша на камерата и на гугъл снимки, резултат няма.

Чатих си с поддръжката на Нокия, препоръчаха ми да изтрия кеша и след това софт ресет. Ако това не стане, да си потърся друго приложение. Не стана, но няма да си търся и друго приложение, може би с девятката ще се оправи.
Недомислица малко, но за дребни неща не си заслужава човек да се ядосва. Не всичко е това, което трябва да бъде.  Smile
Цитирай
#12

След ъпдейта до Андроид 9  експортирах гифче успешно Smile
Цитирай
#13

Да и аз сега се сетих,че проблема е бил 8-цата.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)