Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програми,приложения,теми,всичко за Note 9
#76

Здравейте. Има ли възможност да се махнат имената на иконите в лентата долу (Телефон, Контакти и т.н)?

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

Има ли възможност Lock който ми е в softkey edge менюто да си го сложа на началния екран... [Изображение: 0523e62413cb587a0971d86d6c370bd7.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#78

Точно тоя който показваш не, обаче ако напишеш в магазина "Lock screen" ще ти излезнат доста приложения който или само от иконата или ти дават опция да си сложиш widget. Аз тествах токущо Screen Lock (иконата е ерен кръг + сив катинар)

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
[-] 1 потребител изказва благодарност на PharahFFS за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#79

(2018-10-11, 10:25:05)PharahFFS написа:  Точно тоя който показваш не, обаче ако напишеш в магазина "Lock screen" ще ти излезнат доста приложения който или само от иконата или ти дават опция да си сложиш widget. Аз тествах токущо Screen Lock (иконата е ерен кръг + сив катинар)
Ползвал съм го на предишни телефони но нещо ме издразни и го махнах... нямам спомен защо... затова исках точно този но след като не може ще се примиря със факта... Благодаря ти все пак...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#80

Ако някой се интересува от Night Theme в пая, ето я темата:
https://www.xda-developers.com/samsung-e...galaxy-s8/
Става и за нас. Теглете v2. След инсталация и прилагане на темата рестартирате и след това нямате триал период (поне така беше писано в разела на s8)

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#81

(2018-10-12, 16:54:57)justvank0 написа:  Ако някой се интересува от Night Theme в пая, ето я темата:
https://www.xda-developers.com/samsung-e...galaxy-s8/
Става и за нас. Теглете v2. След инсталация и прилагане на темата рестартирате и след това нямате триал период (поне така беше писано в разела на s8)
Става ако има NONSTOP инсталиран,ако някой има проблем с темите да пише ще кача NONSTOP тука.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#82

При мен няма проблеми за сега, но има някакви неща дразнещи чисто цветово и не съм много впечатлен май. Намерих едно приложение  ThemeGalaxy в маркета. Можеш сам да си правиш темите и изпипваш всичко до най- малкия детайл стига да ти се занимава. Не е платено, но за да използваш всички неща трябва да донейтнеш, 1 2 3 долара и нагоре колко бяха не помня. Няма значение колко ще дадеш. Аз дадох 2 и си го ползвам сега. Като имам време се занимавам. Може след това да качваш темите в самсунг (не знам за сега как точно става) съответно може да и сложиш цена и ето ти допълнителен доход Big Grin

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#83

(2018-10-12, 17:17:32)justvank0 написа:  При мен няма проблеми за сега, но има някакви неща дразнещи чисто цветово и не съм много впечатлен май. Намерих едно приложение  ThemeGalaxy в маркета. Можеш сам да си правиш темите и изпипваш всичко до най- малкия детайл стига да ти се занимава. Не е платено, но за да използваш всички неща трябва да донейтнеш, 1 2 3 долара и нагоре колко бяха не помня. Няма значение колко ще дадеш. Аз дадох 2 и си го ползвам сега. Като имам време се занимавам. Може след това да качваш темите в самсунг (не знам за сега как точно става) съответно може да и сложиш цена и ето ти допълнителен доход Big Grin
Има и това,само време да има:
https://play.google.com/store/apps/detai...esamgalaxy

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#84

То т'ва е. Май май за каквото и да е по-интересно си иска човека 2,4,6,8 или 10 долара дарение (няма лошо).

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
Цитирай
#85

(2018-10-12, 17:38:55)PharahFFS написа:  То т'ва е. Май май за каквото и да е по-интересно си иска човека 2,4,6,8 или 10 долара дарение (няма лошо).

Ядох дървото с този проект с една тема и за малко да кача нота на один.Може и темата да не става за нота ще опитам нещо на бързо но утре ще е,да видя да ли ще го блокирам пак  Visslar

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#86

С тази тема ми крашва периодично Samsung themes, махнах я.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#87

При мен си работи перфектно, но нещо цветовете не ме кефят. Занимавам се с дизайн и такива цветови недоразумения направо ми вадят душата. За това предпочитам аз да си правя темите, че инъче не мога да си намеря нищо по вкуса. Честно казано се надявам това да не е баш официалната тема и да пипнат още малко цветово.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#88

Да, предполагам, че ще я пипнат тук-там..

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Хм, ръбовете на уведомленията бяха ли закръглени така и преди? [Изображение: c18315c8d825e5e3697b5cf5e9f5382c.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

Не не бяха,това си е от темата . Мен лично ми допада много темата Smile .
Цитирай
#90

(2018-10-12, 17:04:42)enigma79 написа:  Става ако има NONSTOP инсталиран,ако някой има проблем с темите да пише ще кача NONSTOP тука.
Би ли го споделил, моля?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#91

(2018-10-12, 22:57:17)achodemo написа:  Би ли го споделил, моля?

Това е варианта който ползвам аз 
https://drive.google.com/file/d/1bdTNu7s...p=drivesdk

https://mega.nz/#!Pch3lCZT!pjMT23atRw3mN...82V3uWMzpY

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на enigma79 за това мнение:
  • achodemo
Цитирай
#92

А каква е разликата колега, че не разбрах?

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#93

(2018-10-13, 07:31:53)justvank0 написа:  А каква е разликата колега, че не разбрах?
За кое разлика?

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#94

Програма за замяна на бутони навигация като на тези от андроид 9.Работи на 100% само трябва да се зададе през ABD права с команда:
adb shell pm grant com.xda.nobar android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS


Прикачени файлове Миниатюри
           

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#95

Има ли някакво приложение за управление на LED светлината, което да има ефекти? Например вместо това, което имаме сега, диодчето да свети и изгасва плавно - fading/breathing ефект. Сега е все едно гледам Ноут 2-ката ми.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#96

(2018-10-16, 09:32:59)S.7.R.3.L.0.K. написа:  Има ли някакво приложение за управление на LED светлината, което да има ефекти? Например вместо това, което имаме сега, диодчето да свети и изгасва плавно - fading/breathing ефект. Сега е все едно гледам Ноут 2-ката ми.
Ето https://mega.nz/#!rBwEmarb!tl6GNaCkhAsLJ...hq81NEwk6Y

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
[-] 2 потребители изказват благодарност на enigma79 за това мнение:
  • GT, TNTKZ
Цитирай
#97

Изтеглил съм архивираните апликации в началото на темата включително и тази. Не успях да намеря в Лайт мениджъра такава опция. Мога да сменям цвета, но не и ефекта. Коя от опциите го променя?
Намерих дори приложение, което при зареждане на батерията сменя цвета на светлината между определени проценти, за да се следи колко е зареден телефона без да се налага да се включва екрана. И там нямаше опция за такъв ефект.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#98

(2018-10-16, 11:08:19)S.7.R.3.L.0.K. написа:  Изтеглил съм архивираните апликации в началото на темата включително и тази. Не успях да намеря в Лайт мениджъра такава опция. Мога да сменям цвета, но не и ефекта. Коя от опциите го променя?
Намерих дори приложение, което при зареждане на батерията сменя цвета на светлината между определени проценти, за да се следи колко е зареден телефона без да се налага да се включва екрана. И там нямаше опция за такъв ефект.
Точно тази която съм дал променя диода, НО нашият диод подържа само няколко цвята!!!!Лично аз го тествах и установих това.Кофти е но пък реално и при много разцветки ще се омотаем.[Изображение: 48186a61cf7da432378d6def4408cf3f.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#99

При мен си свети с който и да е custom цвят , който му зададох .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Да се разберем, че говорим за две различни неща. Мен диода не ме интересува като цвят. Интересуваше ме дали ефекта му може да се промени. Начина, по който мига. Забелязал съм, че повечето китайски и не само пръчки имат плавно мигащ диод, докато при нас има две положения - светещ-изключен.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)