Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oneplus 3T - Падна по екран на пода
#1

Телефонът работи, получавам нотификации и т.н, но дисплеят е целият в линии.. 
Предполагам матрицата е заминала?
Някой сменял ли е дисплей и ако да, къде в София мога да го оставя и срещу каква сума?
Благодаря.
 
[Изображение: 2uPqxVo0QHLaagQLj6F2v27lA58b6HwTlTMDjYwL...8-h1009-no]
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-10-28, 18:51:03)asimeonov написа:   ….Някой сменял ли е дисплей и ако да, къде в София мога да го оставя и срещу каква сума?
OnePlus 3T официално не се предлага тук. Просто си поръчваш нов дисплей от Алиекспрес и тук ще ти го сменят в някой от сервизите.  За София в/ж ГАП Електроникс , на ул. "Константин Величков"3. Тел. МАГАЗИН: 0878 700 672; 02 821 45 87. Сервиз: 0878 700 395

 
Цитирай
#3

(2018-10-28, 20:04:57)NoMaD написа:  OnePlus 3T официално не се предлага тук. Просто си поръчваш нов дисплей от Алиекспрес и тук ще ти го сменят в някой от сервизите.  За София в/ж ГАП Електроникс , на ул. "Константин Величков"3. Тел. МАГАЗИН: 0878 700 672; 02 821 45 87. Сервиз: 0878 700 395
OnePlus се предлага официално тук. @NoMaD като не си запознат не заблуждавай хората. . Най - добре им пиши директно от техния сайт те ще те ориентират. Но очаквай да си 2 - 3 седмици без телефон.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай
#4

Да рапортувам:
Писах директно на OnePlus support.
https://www.oneplus.com/bg/support/repair
В рамките на 24 часа отговорят с предплатен shipping label за UPS, който да лепнете на кутията с телефона - те си покриват разноските по транспорта до сервиза им в Полша и обратно.
За препоръчване е да им се пише веднага след това и в чата, за да обработят по-бързо заявката.
Какво се случи при мен - в сряда пуснах заявка, в четвъртък вече имах UPS куриер на вратата, който взе телефона.
В петък получих имейл, че телефонът е при тях, а в 1 през нощта на същия ден получих имейл, че са го прегледали и са ми изготвили равносметка, ето и линкът към нея:
https://oneplus.ctdipolska.pl/estimate_3...D89A3.html
Както се вижда, написали са какво ще се смени заедно с всички цени, пуснали са и снимка с дефекта на телефона.
Платих и телефонът беше при мен във ВТОРНИК!
Ремонтиран от официалния сервиз, с оригинални части и минал quality control. И всичко за 172лв.
Дано информацията се види от повече собственици и не се спонсорират гаражните шмекери тук, устройствата ни са с прекрасна поддръжка от самия производител!
https://imgur.com/a/TIUugsr

Като допълнителен бонус:
Решетката на слушалката е с нов дизайн - само един ред по-широки отвори. 
Бях спрял да чувал нормално заради запушване на старата решетка с прахови частици, сега чувам изключително ясно.
Микрофонът изглежда също е сменен (може да е към дънната платка), защото ми казват, че и аз се чувам по-ясно от преди.
Поздрави!
[-] 6 потребители изказват благодарност на asimeonov за това мнение:
  • asbozh, chitalov, DEVGRU, Paula_85, scorceni, totto
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)