Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

(2017-12-05, 12:45:51)Electronium написа:  Когато телефона ми е поставен на маса или бюро с гръб - усещам че не е чувствителен, така както когато е в ръцете ми. Това функция ли е или е дефект?

Изпратено от Huawei с помощта на Tapatalk

Това за сефте го забелязах вчера и си помислих, че си въобразявам.

Май е така.
Цитирай
Аксесоари

(2018-06-19, 11:24:37)alisali1234 написа:  Това за сефте го забелязах вчера и си помислих, че си въобразявам.

Май е така.

има опция в настрийките за предпазване, когато е в джоб или в чанта - мисля, че се дължи на тази опция, може да се спре.
Цитирай

Имам го от миналия юли, следващия месец на 10-ти ми прави година, и за сефте го забелязах вчера. Беше в/у дървена маса. Натискам си аз нежничко, не реагира. Натискам пак - не реагирам. Като натиска по-силно - тогава. А то принципно си е много нежен тъча, даже много. Някаква защита има такава, да. Има я тази опция, но не съм я спрял. Вероятно мисли, че е в чанта и избягва "случайни" докосвания, които хич не са случайни Big Grin

Телефона го имам от година, а продължава да ме изненадва тук-там.

Новата опция за Live Photo е готина, едни яки анимации прави.
Цитирай

(2018-06-19, 11:24:37)alisali1234 написа:  Това за сефте го забелязах вчера и си помислих, че си въобразявам.

Май е така.

P9 същата работа мн зле Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

(2018-06-19, 12:13:15)Electronium написа:  има опция в настрийките за предпазване, когато е в джоб или в чанта - мисля, че се дължи на тази опция, може да се спре.

И как можем да я включим? Откъде? При мен не забелязвам да има такова нещо. Искам да я пробвам.
Цитирай

Настройки - Интилигентна помощ - Други - Режим на деактивирано докосване.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

От настройки, интелигентна помощ, и е най-отдолу[Изображение: 8a29959c8e0982abd2e345d5418f7cfe.jpg]

Изпратено от Huawei с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Electronium за това мнение:
  • trifon81
Цитирай

Само на мен ли вече не ми пуска нови снимки за заключващия екран, идваха по няколко нови всяка седмица, но от месец нищо ново няма?

Ако сте след reset и сте ги изгубили, това са всичките в архив за P10 lite до момента: https://photos.app.goo.gl/RFv1Czq8NlpTyrtG2
Отгоре има бутон за изтегляне на всички в архив.

Сложете ги в папка UnlockMagazine , като ако имате някои от тях , то ще ви пита дали да ги замести (най-добре дайте "не", така, или иначе ги имате) и ще получите тези, които нямате. Аз имах 67, сега са 143. Много красиви гледки.

Като ги сложите в папката рестартирайте телефона и ще се появят автоматично в lockscreen-а, ако не, добавете ги ръчно от настройки>заключване>списание>добавени от мен и ги добавете с маркиране ръчно (всички, които виждате). Не се изисква рестарт.
Аз ги добавих по втория метод.
[-] 2 потребители изказват благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • ganchev, Stiliyan03
Цитирай

В архива който си дал излязоха над 200 снимки, а иначе и при мен вече не излизат нови. Благодаря ти все пак за това че си се сетил да ги качиш
Цитирай

Над 200 са, да. Не съм ги качил аз, само link-а е мой, но благодаря ! Smile

При мен са по-малко като бройка, защото аз имах 67 преди това и те се "засичат" по имена и пита дали да ги замести и аз давам да не го прави, защото така или иначе ги имам оригинално свалени.

А тези са абсолютно цялата колекция за P10 lite, които ги имате няма смисъл да ги слагате. То ще ви пита, имената са оригиналните и колекцията е оригиналната.

От някъде месец вече няма нови, предполагам няма и да има.
Аз допълнително съм си сложил и тези от P9 , защото са много красиви (не всички, но няколко много готини има, същата резолюция са.
Не слагайте от P20, не са същата и излизат с черни ленти отстрани, ставащите са тези, които съм дал и от P9 архивите ги има онлайн, те също са добра колекция (около 40).
Цитирай

Благодаря ти и аз колега, преди имах около 40 някъде, сега след нещо като фабричен рестарт съм с 24 и нови не ми излизат, даже нямах представа че може да има толкова много, над 200... По първия начин да ги сложа в папката не стана, изтрих ги от там и ги добавих като Added by me. Много свежи са всичките. Иначе тези от P20 ако ги намеря ще видя ако мога да си ги направя в съотношение 16:9 на компютъра и ще ги сложа, предполагам че би трябвало да стане.
BTW добавих си и тези от P9. Smile
Цитирай

От P9 стават, да, както и написах. От P20 според мен не слагай, една снимка раздърпа ли се, пада качеството. Вероятно няма да се забележи, но оригиналната картинка си е оригинална. Аз съм с тези от 10 lite от пакета и избрани от P9. Не си играй да раздърпваш според мен. Едно нещо, обработено отгоре никога не по-добро, освен дърпането след всяко подобно нещо има и компресия, която още повече прецаква.
Цитирай

Свалих пакета от тук:
http://www.teamandroid.com/2018/04/29/do...allpapers/
Махнах няколко, които не ми харесаха и една, която е стара от P10 и останалите ги отрязах отгоре и отдолу, ползвах Edit опцията във Photos в Windows 10, избрах 16:9 съотношение, за по-малко от 2 минути ги направих и ги прехвърлих на телефона. Изглеждат супер, няма ядове.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stiliyan03 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Дали и за нас ще има GPU Turbo
Цитирай

аз имам 8 нови снимки от днес.

Samsung a40
Цитирай

(2018-07-03, 21:02:22)esil2 написа:  Дали и за нас ще има GPU Turbo

Преди 2, 3 седмици мернах някъде списък, уж официален от Хуауей и там, най-долу фигурираше и П10 лайт, с ъпдейт и добавяне на функцията през октомври, ноември. Сега пък като тръгне човек да търси инфо по въпроса, П10 Лайт изобщо не фигурира... ХуаГейска работа. Все така правят, анонсират нещо, после се отмятат.
Цитирай

Няма логика да го има активирано на у-ва със същия процесор от 2017, а да го няма активирано за P10 lite.
За снимките - да, нови 8 има. Много са хубави. От месец нямаше нищо ново. Колекцията ми наброява вече над 240 картинки от оригиналните.

Ама не разбирам , то GPU-то не е някакво мощно, това Turbo какво ще го прави? Макар, че Asphalt 8 съм пробвал и върви идеално на високи настройки.

Ако има ъпдейт с GPU Turbo, то ще е след като пуснат 8.0, а то още не е пуснато за всички държави, самото турбо също не е , така, че... абе до края на годината. Бавнички са.
Цитирай

А за нашия модел лицево разпознаване ще има ли? Може някъде да е писано по въпроса, но не намерих затова предварително се извинявам.
Цитирай

В beta-тата на 8.0 нямаше ли такава опция?
Да каже някой, който е с 8.0 , аз мисля, че мярнах подобно нещо из screenshot-ите от осмака.
Цитирай

До сега, на андроид 8, в никоя от версиите, в т.ч. и бетата, не е имало лицево разпознаване. Има при 8-цата за П10 и П10+ и мейт сериите, но за лайта няма. Руснаците направиха мод, но работеше само на бетата. При 360, 361 и 362 не арбайтен. Като основа ползваха лицевото разпознаване на мейт и П10. При всички телефони обаче се наблюдаваше сериозен дрейн при включена функция за фейс детекшън.
Цитирай

Някой има ли представа за какво е това chromebook
http://prikachi.com/images.php?images/316/9430316T.jpg
Цитирай

Сигурно е за свързване с това

https://www.google.com/chromebook/
Цитирай

Някой на Виваком успял ли е да пусне VOLTE
Цитирай

Счупих предното стъкло, телефона работи, някой знае ли колко ще ми струва
Цитирай

(2018-11-07, 06:26:16)CivilWar80 написа:  Счупих предното стъкло, телефона работи, някой знае ли колко ще ми струва

На твое място вместо да давам сума ти пари за дисплеи бих си взел нов телефон
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)