Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 20 Pro
#26

https://www.olx.bg/ad/silikonov-grab-mat...7DRIJ.html
аз поръчах временно това в комплект със стъкло съвместими едно към друго, ще пиша как стоят, не тая големи надежди, но все пакSmile
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • gamerz7
Цитирай
Аксесоари
#27

Защо Huawei Mate 20 Pro се препоръчва да се ползва с протектор и калъф: https://androidinsider.ru/smartfony/poch...otvet.html

 
Цитирай
#28

(2018-11-06, 15:12:36)vovalinder написа:  https://www.olx.bg/ad/silikonov-grab-mat...7DRIJ.html
аз поръчах временно това в комплект със стъкло съвместими едно към друго, ще пиша как стоят, не тая големи надежди, но все пакSmile

Днес дойдоха моите протектор и силиконов матов гръб, от гръбчето съм доволен добре се получи и добре стои, довечера ще кача снимка, стъклото е каквото очаквах т.е. не е качествено и не съм го слагал, иначе кейса не пречи на стъклото и двете могат да се комбинират.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Slavi84
Цитирай
#29

(2018-11-05, 18:55:54)gamerz7 написа:  Добър вечер колеги , някой със хубав стъклен протектор (извит). Взех от Dice.bg за 29лв имаха , и момчето го сложи и пасна добре , направо си стана идеално , обаче след като се сложи оригиналното силиконово гръбче , от Технополис съм го взел и край... по крайщата пука и започна да се отлепва... Лепилото е само по края и е много гадно.. Накрая просто ще го нося само с кейса без протектор и готово...

Абсолютно същото направих и аз. Big Grin
Свалих протектора същата вечер, много ме дразнеше и тъча не ми работеше добре. Сега си ходя само с гръбчето.

HTC desire Z >> Samsung Galaxy S3 >> Samsung Galaxy Note 3 >> Samsung Galaxy Note 5 >> Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
#30

(2018-11-07, 23:55:14)Adriana написа:  Абсолютно същото направих и аз. Big Grin
Свалих протектора същата вечер, много ме дразнеше и тъча не ми работеше добре. Сега си ходя само с гръбчето.

Ами то се получава от това , че лепилото е само по краищата , понеже преди имах Note 5 и никога до сега не съм ползвал телефон с извит екран и не знаех че лепилото е толкова кофти при тези извити екрани , но уви за всичко си има първи път !! 
В момента в който си сложих гръбчето на гърба и веднага се усети че протектора не е както трябва и тъча на моменти ме изкарваше извън нерви , а то се получава от това , че съвсем леко , едва доловимо се повдига заради кейса и става ужас.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#31

Аз имах опит от три модел на Самсунг които ползвах, фолио е най-подходящо, но трудно се поставя стъклата са....е вие вече сте видели какви са въпреки че съм попадал на много издръжливи, а и трябва да ги съобразите с кейса, по нагоре в темата бях споделил линк от моя покупка, там си пасват двата артикула.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • gamerz7
Цитирай
#32

Здравейте колеги , имам едно питане относно amazon.de , Понеже поръчах няколко неща за моя Mate 20 pro от там преди около 15 дни , и като цъкна Track package пишеше , че трябва вчера да ми дойдат , писал съм си адреса до вратата. А днес ми пише Was expected by Monday, 19 November

We expected to deliver your package by now. This package didn't have a tracking ID.
И се чудя какво да правя.. още ли да чакам или трябва да подам сигнал някъде че не са дошли.. И дори не знам с какво ще дойдат.. с бусче на speedy, Ekont.. или де да знам и аз.. понеже за пръв път поръчвам от там.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#33

Здравейте колеги,
Някой използва ли стъклен протекрор на телефона (мейт 20 про) и да е читав?
Този който използвам аз пука по краищата и е пълна трагедия..
Моля някой да ми каже от къде да си взема хубав протектор.
Благодаря.
Цитирай
#34

Няма читав стъклен протектор за извит дисплей, казвам го от опит, купувал съм от 10 до 50лв, всички пукат по краищата, защото само там има лепило.
Цитирай
#35

Има само и единствено една компания, която продава качествени стъклени протектори за телефони с извити дисплеи - Whitestone Dome. Би трябвало скоро да представят скрийнпротектор и за Мейт 20 Про, но нищо не ви пречи да пишете на съпорта им и да ги попитате. Мой познат вече 2 години използва Самсунг С7 Едж и от ден едно е със стъкления протектор на горепосочената компания и един път не ми се е оплакал. Все пак имайте предвид, че протекторите им струват към 40-50 долара, но според мен си заслужава.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#36

Това лепнах поне да не се драскаSmile[Изображение: 8d0ab91efd951b092d2bf56273a50219.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#37

Здравейте колеги,
Имам въпрос. Някой намерил ли е кабел, различен от оригиналния, който да поддържа Super Charge и да е поне 1,5 метра? Аз в нас имам много C кабели, защото и предният ми телефон беше с С, всичките поддържаха неговия Fast Charge, а сега явно са за боклука...

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#38

Spigen rugged armor от бг ?
Цитирай
#39

А някой слагал ли е протектор с течното лепило което се пече с uv лампа, и лесно ли се сваля в един момент без да оставя следи по дисплея?
Цитирай
#40

Здравейте, поръчах извито стъкло и калъф от различни продавачи в Aliexpress общо за около 5-6 евро. Доволна съм от стъклото, пасна идеално...без балончета и най-важното!!! не се надига от калъфа Smile Поръчах ги между 8 и 10 ноември, пристигнаха преди 1-2 дни
Цитирай
#41

В първия ден още като си взех телефона видях, че в Citytel имат оригиналния силиконов кейс и някакъв протектор. Взех ги и двете. Стъклото издържа точно час преди да падне. Сега поръчах някакъв hydrogel (от Алито). Много ми го нахвалиха, пасвал идеално. Показаха ми го сложен на note 9 и наистина добре обвиваше екрана. Чакам го да дойде, дано не се надига от оригиналния калъф.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#42

https://youtu.be/SIXdexqCg9M
аз имам това и много му се чудя.
Цитирай
#43

Не препоръчвам този кейс, при снимане на видео с най-широкото губи фокус. На гърба е с четири отвора за камерите и светкавицата, като покритието, което е към гърба на телефона е сребристо и явно камерата се шашка. При другите фокусни разстояния няма проблем. https://www.aliexpress.com/item/QINUO-Cl...4c4dRvLmSd

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --> Xiaomi Mi 5 Pro --> ?!?
Цитирай
#44

(2018-11-28, 11:51:46)vovalinder написа:  https://youtu.be/SIXdexqCg9M
аз имам това и много му се чудя.
Колега се малко се разрових и намерих това как да го махнеш след като си го сложиш. Мисля че беше питал нагоре в темата. Маха се безпроблемно, както нормален стъклен протектор.
https://youtu.be/bNMzqac0CVo

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#45

Здравейте, аз ползвам в момента UV протектор закупен от Ali . Протектора пасва перфектно. Има нещо което трябва да се уточни, при слагането бъдете сигурни,че сте защитили говорителя и не е покрит сензора с протектора. Слагането отнема не повече от 10 минути ( заедно с UV ламп печенето ) . За гръб бих ви препоръчал някой PVC . Причината на избор е,че всеки друг повдига до дадена степен протектора и започва отлепването.
Цитирай
#46

Дай пример за такъв калъф колега , иначе дори и оригиналното силиконово кейсче ги повдига Sad

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#47

(2018-12-06, 11:19:00)cvetanbg написа:  Здравейте, аз ползвам в момента UV протектор закупен от Ali . Протектора пасва перфектно. Има нещо което трябва да се уточни, при слагането бъдете сигурни,че сте защитили говорителя и не е покрит сензора с протектора. Слагането отнема не повече от 10 минути ( заедно с UV ламп печенето ) . За гръб бих ви препоръчал някой PVC . Причината на избор е,че всеки друг повдига до дадена степен протектора и започва отлепването.

Може ли линк за протектора. Благодаря.

Жалко е че Whitestone Dome най вероятно няма да произвеждат за Huawei Mate 20 Pro протектор. Като цяло тяхните са най добри и надеждни . Вярно скъпи, но качеството е на ниво. И все пак се надявам да си променят мнението и да изкарат на пазара протектор за този модел телефон .
Цитирай
#48

(2018-12-05, 15:12:15)Morpheusbg написа:  Не препоръчвам този кейс, при снимане на видео с най-широкото губи фокус. На гърба е с четири отвора за камерите и светкавицата, като покритието, което е към гърба на телефона е сребристо и явно камерата се шашка. При другите фокусни разстояния няма проблем. https://www.aliexpress.com/item/QINUO-Cl....65c64c4dR
Аз съм с такъв калъф, но от друг продавач и нямам подобен проблем.
Цитирай
#49

Аз все още си го нося моя , без протектор на екрана , а само със оригиналното кейсче , ако някой е намерил нещо читова моля да сподели , защото моят е още със зеленото сияние и не ми дреме защото го връщам след нова година за нов.. Ама ако той е с БОЕ искам да си го защитя и екранчето , а не само гърба Smile

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#50

Колеги, от къде още може да се вземе nano memory карта памет, освен от Технополис? Този нов стандарт доста ограничава предлагането. Може и линк към надежден сайт в чужбина. Благодаря.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)