Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 7A
#1

 
     
   
 
[Изображение: Huawei_Honor_7_A_737.png]
Устройството има три отделни слота - два за SIM карти и един за допълнителна памет. Операционната система е Android 8.1 с интерфейс EMUI 8.1. Honor 7A е с 5.7" FullView 18:9 дисплей със същата резолюция и отново предлага 2GB RAM и 16GB за файлове, но използва осемядрен чипсет Snapdragon 430. Операционната система е Android 8.0 с интерфейс EMUI 8.0, а сред останалите характеристики откриваме 13МР основна камера, 8MP камера за селфита и мощен високоговорител със сила до 88 dB. Отново са добавени три слота за карти (2 за SIM и един за microSD), Honor 7A се предлага в син, златен и черен цвят на цени от 229 лв. 
Коментирайте тук всичко свързано с телефона.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Пише , че 2/16GB версията е без пръстов отпечатък. 3/32GB вече си има . Доколко е вярно не знам.
Цитирай
#3

Здравейте.Днес си взех един от технополис но не сменя снимките на заключен екран,сменя ги но когато си му е кеф.Примерно един два пъти дневно. Някави идеи от какво може да е това и как да го оправя.
Цитирай
#4

Някой знае ли откъде мога да си намеря читав бъмпер за модела, в България? Версията ми е 16/2GB, но е със сензор за пръстов отпечатък.
Цитирай
#5

(2018-12-20, 20:25:12)Suggs написа:  Някой знае ли откъде мога да си намеря читав бъмпер за модела, в България? Версията ми е 16/2GB, но е със сензор за пръстов отпечатък.

Аз не намерих и затова поръчах от Китай.  
А самият телефон се случва като някой звънне на не може телефона да "изгрее" и само рестарт го оправя.  Или ако вдигна да не ме чуват и пак трябва рестарт. Не мога да разбера някое приложение ли го мори или телефона е бъгав .
Цитирай
#6

Аз не съм забелязвал досега такива проблеми.
Цитирай
#7

Хм, телефончето поддържа и OTG .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)