Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Global Stable 10.2.1.0
#1

MIUI 10.2.1.0 Global stable (Recovery)

OTA

Full OTA
[-] 1 потребител изказва благодарност на sokkoban за това мнение:
  • suffer
Аксесоари
#2

(2019-01-03, 10:06:40)sokkoban написа:  MIUI 10.2.1.0 Global stable (Recovery)

OTA

Full OTA
Какво ще рече "Recovery" и този ъпдейт за нас ли е?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
#3

Recovery означава за ръчна инсталация през ъпдейтъра или през twrp - реално това, което сваляш от сървъра като ти дойде OTA също е recovery ъпдейт
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • sokkoban
#4

(2019-01-03, 10:06:40)sokkoban написа:  MIUI 10.2.1.0 Global stable (Recovery)

OTA

Full OTA

Благодаря, какви са новостите ? Да го слагаме ли.. ако го пуснат по въздух дали ще има разлики някакви?
П.С. При мен не може да се актуализира, пише че е Beta още.

[Изображение: dsf.jpg]
#5

И при мене също не дава. Изписва, че е бета..

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
#6

Аз до колкото знам е излезнал ъпдейт за Про версията?
#7

(2019-01-03, 10:11:06)Pacogamer написа:  Какво ще рече "Recovery" и този ъпдейт за нас ли е?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Какво значи за нас? Щом е в тази тема, според теб за кой е?
Има два вида ROM-ове
Първите се инсталират чрез ъпдейтъра(т.н три точки) - Recovery
Вторите се инсталират чрез програмата MiFlash - Fastboot

(2019-01-03, 10:16:14)speedemon написа:  Благодаря, какви са новостите ? Да го слагаме ли.. ако го пуснат по въздух дали ще има разлики някакви?
П.С. При мен не може да се актуализира, пише че е Beta още.

Отдавна не ползвам стоково MIUI
Споделям просто на какво съм се натъкнал в интернет
[-] 1 потребител изказва благодарност на sokkoban за това мнение:
  • speedemon
#8

(2019-01-03, 12:18:28)sokkoban написа:  Какво значи за нас? Щом е в тази тема, според теб за кой е?
Има два вида ROM-ове
Първите се инсталират чрез ъпдейтъра(т.н три точки) - Recovery
Вторите се инсталират чрез програмата MiFlash - Fastboot


Отдавна не ползвам стоково MIUI
Споделям просто на какво съм се натъкнал в интернет

Аз пък се натъквам на информация, че това е ъпдейт за Про версията. Разделът е за ноте 5/про, за това е хубаво да се пояснява след като се споделя такава информация, за да не се чудят хората.
#9

Натъкнал си се, ама на грешна информация
Навсякъде се обявява като Global Stable. Проверявай си инфото преди да даваш оценки и факти!
#10

най-лесно е да се провери по буквите:


OEIRUхх е за Русия
OEIMIxx е глобалния
в Индийския форум ромът за Редми ноте 5 ПРО е същия като за глобалния redmi note 5 - OEIMIxx
#11

Искам да ви попитам, тъй като имам телефона от скоро и не съм мноого навътре в нещата със софтуера. Ако имате идея де защо за телефони като примерно Redmi 5 и Redmi Note 4X, които са по-стари от нашия доста по-бързо им излизат по въздух (както казвате) доста по-нови версии на MIUI. Тъй като баща ми е с Redmi 5 и до колкото помня е със v10.1.0.2, а един приятел е със Redmi Note 4X и е със v10.1.6.0 май, но беше нещо подобно. Тези като мен със Note 5 Pro последния Global Stable Version им е 10.0.6.0.
#12

За всеки модел пишат различни програмисти и смогват по различно време със задачите, специално Ноте 4х мисля, че си е още на Миуи 9
#13

(2019-01-03, 18:13:48)suffer написа:  За всеки модел пишат различни програмисти и смогват по различно време със задачите, специално Ноте 4х мисля, че си е още на Миуи 9

Добре мерси! Но за Note 4X съм убеден, че беше с по-нова версия от моята даже утре ще проверя!
#14

Може и аз да бъркам, но вероятно говориш за редми 4х
#15

(2019-01-03, 18:26:20)suffer написа:  Може и аз да бъркам, но вероятно говориш за редми 4х
Опс! Да имах предвид Redmi 4X. Smile
Сега видях в нета, че и за Note 4X е на MIUI 10, но както и да е.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
#16

Аз не разбрах-има ли нов ъпдейт, който да очакваме, или нетърпеливо ръчно да инсталираме, или няма?

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
#17

(2019-01-04, 12:58:51)veso99 написа:  Аз не разбрах-има ли нов ъпдейт, който да очакваме, или нетърпеливо ръчно да инсталираме, или няма?
Няма.. този ъпдейт е за бета тестери, не е официален. Ще се чака явно докато излезе
( До колкото съм запознат, не искам да те излъжа )

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
#18

Ще има скоро.Ако още го няма,ще дойде скоро,ако няма бъгове разбира се.
#19

Привет!

Получих 10.2.1.0. Не съм бета тестер. Има видими промени - примерно в "таск мениджъра" и в темите.
Има и бъг - датата в "notification shader" не се изписва правилно.

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
#20

(2019-01-04, 13:40:32)misho2 написа:  Привет!

Има и бъг - датата в "notification shader" не се изписва правилно.

Докладвай го на форума.В седмичните ромове от доста време е така.Чак бъг не е,а е превод.Но няма да пречи на работата на телефона.
#21

(2019-01-04, 13:40:32)misho2 написа:  Привет!

Получих 10.2.1.0. Не съм бета тестер. Има видими промени - примерно в "таск мениджъра" и в темите.
Има и бъг - датата в "notification shader" не се изписва правилно.
Изтетли актуализацията и я качи тука ако може разбира се Smile

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
#22

(2019-01-04, 14:30:21)Pacogamer написа:  Изтетли актуализацията и я качи тука ако може разбира се Smile

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Аз я получих ОТА!

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
#23

(2019-01-04, 14:33:57)misho2 написа:  Аз я получих ОТА!
В кой регион си? При всеки идва различно ъпдейта,но мен ме съмнява да дойде при мене по въздух, тъй като слагам ръчно ъпдейтите ( Така си мисля )

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
#24

(2019-01-04, 14:35:42)Pacogamer написа:  В кой регион си? При всеки идва различно ъпдейта,но мен ме съмнява да дойде при мене по въздух,  тъй като слагам ръчно ъпдейтите ( Така си мисля )

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Регион Русия.

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
#25

А какви са "видимите промени" в таскбара и най-вече променя ли видимо живота на батерията, че тъкмо сме се кръстили всички?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)