Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi A2 lite
#76

Взех си нов телефон Mi a2 lite . Работи перфектно. Но има един малък проблем и не знам как да го реша. Проблема е с цветовете. На игрите ,Vibera i Fb всички цветове не са както трябва . Зеленото едвам се различава. Червения цвят го няма почти. Някой имали такъв проблем
Аксесоари
#77

Здравейте, след като Редми 6 про е аналогичен с Ми а2 лайт, но с miui има ли начин на Ми а2 лайт да се сложи МИУИ от 6про?
#78

Намерих още един недостатък,няма програма за слушане на музика а тези от гоогле апп изтичат след месец... А не ми се дават пари за глупости.
#79

Аз ползвам Google play music
#80

изтегли си PlayerPro от маркета, trail версия но си има всички функции както и подредба по папки.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
#81

Да ускорим телефона си

Може лесно и бързо да ускорим работата на телефона . Просто трябва да активираме Опциите за разработчици и да променим една от функциите. Ето как става:
1. Отваряме Settings / основните настройки на телефона

2. Слизаме долу до Информация за устройството / Device Info

3. Натискаме Build No полето 7 пъти.

4. Връщаме се в основното меню с настройки.

5. В долната част на списъка ще има нова категория – Опции за разработчици/програмисти (Developer Settings).

6. От това меню избираме Начертаване / Drawing. В тази секция ще има три подменюта с числа – Скала на анимацията: прозорец; скала на предходната анимация и скала за Animator. Трябва да променим числата на трите от 1х, както е стандартно, на 0.5х.
[-] 2 потребители изказват благодарност на AHTPAKC за това мнение:
  • EPHECTO69, Rio
#82

(2019-01-31, 22:35:09)AHTPAKC написа:  Да ускорим телефона си

Благодаря за интересната идея.Приложих го върху Redmi Note 5 и телефона заработи светкавично бързо Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Rio за това мнение:
  • AHTPAKC
#83

(2019-01-04, 10:07:45)vvsoft написа:  Взех си нов телефон Mi a2 lite . Работи перфектно. Но има един малък проблем и не знам как да го реша. Проблема е с цветовете. На игрите ,Vibera i Fb всички цветове не са както трябва . Зеленото едвам се различава. Червения цвят го няма почти. Някой имали такъв проблем

Пробвай от тук


Прикачени файлове Миниатюри
   
#84

Долу хоум бутоните, като гледам филм и светят в бяла лента, как може да се скрие?
#85

Здравейте,от няколко дена имам телефончето и съм много доволна.Само не знам дали трябва да е така(настройки не намерих),но свири само едната колонка долу.Имаме и един Huawei Y7 2019 при който е същата работа.Някой знае ли дали трябва да е така или пропускам някъде някоя настройка?
#86

Здравейте, телефонът няма стерео говорители, за да свири от 2-те места отдолу. Едните дупчици са за говорителя, а другите за микрофона - просто е направено да изглежда красиво и симетрично и затова сте се заблудили, че има 2 говорителя.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
#87

За "стерео" по време на звуковъзпроизвеждане вижте дали втората "колонка" не е спийкъра в горната част на телефона (слушалката по която слушате отсрещната страна по време на разговор)
#88

Здравейте, някой знае ли дали могат да се разменят местата на хоум бутоните? Искам триъгълничето да е в дясно а квадратчето в ляво както е на RedMi 4x. Помня, че на старото ми LG имаше възможност за подредба по избор, ама тук не намирам подобна функция.

ПО-ДОБРЕ КОРЕМ ОТ БИРА, ВМЕСТО ГЪРБИЦА ОТ работа          
#89

Здравейте, мисля, че без външно приложение за тази цел няма да стане, тъй като чистия андроид няма такава опция.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
#90

(2019-10-06, 21:54:26)dedo1975 написа:  Здравейте, някой знае ли дали могат да се разменят местата на хоум бутоните? Искам триъгълничето да е в дясно а квадратчето в ляво както е на RedMi 4x. Помня, че на старото ми LG имаше възможност за подредба по избор, ама тук не намирам подобна функция.

При мен се намира в settings - additional settings - button shortcuts - navigation buttons

Но ти си с чист андроид. Сега осъзнах, така че нямам отговор на въпроса, реално
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • dedo1975
#91

Забравих да спомена, че става дума за А2 Lite и никъде в "настройки" не виждам "допълнителни настройки".

ПО-ДОБРЕ КОРЕМ ОТ БИРА, ВМЕСТО ГЪРБИЦА ОТ работа          
#92

Както @suffer се е коригирал, в чистия андроид няма такава опция и ще трябва да си изтеглите някакво приложение за целта.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobi_1217 за това мнение:
  • dedo1975
#93

Очаква се Xiaomi Mi A2 Lite в скоро време да получи Android 10: https://www.xda-developers.com/xiaomi-mi...e-release/

 
#94

(2019-10-06, 22:16:36)bobi_1217 написа:  Както @suffer се е коригирал, в чистия андроид няма такава опция и ще трябва да си изтеглите някакво приложение за целта.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Можеш ли да препоръчаш такова приложение.Пробвах с няколко,но нито едно не премахва софтуерните бутони(тоест имах 2 реда бутони).
#95

За съжаление не използвам подобно приложение и не мога да препоръчам. На логика бих предложил да се пробват първо най-масовите за тази цел. Едно търсене в Гугъл и може би ще излезе нещо.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobi_1217 за това мнение:
  • Ivan_GT
#96

Xiaomi Mi A2 Lite започна да получава Android 10.
[Изображение: 882bcc02e5cfc4aee2b527492736e1c5-full.png]
Източник: >>>>>>

 
#97

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99016



Ще съм благодарен, ако при нов проблем пускате нова тема. Това е функцията на раздела. Да има теми, които да могат да бъдат открити от търсачката!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)