Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite
#76

Просто си ги деинсталирал
Цитирай
Аксесоари
#77

Как да ги върна е въпроса, защото фабрични приложения мисля че само се де активират и пак си остават като влезеш в приложенията през настройките? Освен да му правя хард ресет.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#78

При хард ресет мисля че ще се върнат, мога да ти ги пратя по вайбър или ватсап, ако искаш. Само ми да телефонният си номер
Цитирай
#79

'Благодаря за помоща
Направих хард ресет и се върнаха прословутите приложения, но имам още няколко въпроса. 

1. Искам да си сложа мелодия на звънете на контакт и не мога да вкарам мелодиите, които търся при тези фабрични, а трябва да ги търся при всички други. Преди на Samsung GALAXY S4 и S6 Edge ги местих в папка notification или media и си отиваха при фабричните, а сега се спуках да местя мелодиите в различни папки, но си излизат само фабричните, а тези които искам да сложа на контакт са на друго място и са много и пада голямо търсене. 

2.Забравих как се махат новините които ми излизат като прелест прозорците с иконите и ми излизат новини от google. Качвам и снимки за информация


Прикачени файлове Миниатюри
       

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#80

Би трябвало, като ги поставиш в папка Ringtones да се появят при стоковите мелодии - пробвал ли си ?
Цитирай
#81

За новините :мисля че е това


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#82

(2019-01-09, 18:45:16)Vi70 написа:  Би трябвало, като ги поставиш в папка Ringtones да се появят при стоковите мелодии - пробвал ли си ?

Нямах такава папка, но направих такава както ми каза и хоп мелодиите си дойдоха при фабричните. Много благодаря! Поздрави!  Storstark

(2019-01-09, 18:48:33)ibrahim79 написа:  За новините :мисля че е това

Благодаря! Точно от тук е, бях го махнал веднъж  но сега нямаше махане, добре че е форума. Поздрави! Storstark

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#83

Здравейте колеги,
Забелязах че във Firmware Finder има още един нов ъпдейт за нашия телефона 140/139 след версиите 137/138 и все още ние не получаваме нищо. Поне аз.... Странно забавяне. Въпроса ми е дали някой не го е теглил и качил за да сподели какво ново има.
Цитирай
#84

Само 138 е наличен за нас, но него още не го дава да се инсталира....
Цитирай
#85

Не знам но днес разцъках един Honor 8X в Техмарт и ми се стори по-пъргав. Като скролване, отваряне на приложения, анимации и т.н. Уж са еднакви хардуерно а имаше разлика. Евентуално ако това, че моя има инсталирани дузина приложения а Honor-а няма, и да оказва влияние но...

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#86

Здравейте колеги излезе информация, че за нашия модел вече има бета на EMUI 9 Smile която се тества . Значи може бда очаква по някое време тази година и ние да се ъпдейтнемSmile А и малко закъсняват и с месечните ъпдейти на сигурността според мен при нас,
Цитирай
#87

(2019-01-30, 16:49:48)Slonio81 написа:  Здравейте колеги излезе информация, че за нашия модел вече има бета на EMUI 9 Smile която се тества . Значи може бда очаква по някое време тази година и ние да се ъпдейтнемSmile А и малко закъсняват и с месечните ъпдейти на сигурността според мен при нас,
И аз днес четох някъде, че на 27-и са пуснали четвърта по ред бета за Китай. Надявам се поне да ни огрее до края на първото тримесечие. Много са зле от към ъпдейти. На Мото Х4, почти всеки следващ месец получавах ъпдейт за предходния.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#88

Току що пристигна по въздух. Пак секюрити пач

Току що пристигна по въздух. Пак секюрити пач. Инсталира ново приложение за да оптимизира батерията.


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на ibrahim79 за това мнение:
  • forbidden8
Цитирай
#89

(2019-01-31, 10:17:23)ibrahim79 написа:  Току що пристигна по въздух. Пак секюрити пач

Току що пристигна по въздух. Пак секюрити пач. Инсталира ново приложение за да оптимизира батерията.
Здравей колега,
 Надявах се поне да има управление с жестове....
Цитирай
#90

Pie 9 като пристигне може би ?
Цитирай
#91

(2019-01-31, 11:29:13)ibrahim79 написа:  Pie 9 като пристигне може би ?
Когато... дойде момента. ако се случи би било добре.
Цитирай
#92

Аз пък се надявам да оправят някои проблеми. Като например грешката на сд картата.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#93

При мен няма грешки при сд картата, нали знаеш че трябва да е висок клас, иначе прави проблеми...
Цитирай
#94

(2019-01-31, 12:38:46)ibrahim79 написа:  При мен няма грешки при сд картата, нали знаеш че трябва да е висок клас, иначе прави проблеми...
Тая си я търкалям на трети телефон вече и до сега не ми е правила проблем. Не знам каква е като клас. [Изображение: 3ce3a88f7c5fca3d2e9b3768dc9735c1.jpg]

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#95

Трябва да е поне клас 10 или по висок,
Цитирай
#96

(2019-01-31, 12:45:07)ibrahim79 написа:  Трябва да е поне клас 10 или по висок,
Клас 10 е... Не е само при мен де. Има доста оплаквания из нета.
Edit: Сега ми пристигна и на мен този ъпдейт. Всъщност има жестове.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
[Изображение: 79d936d385e9076ada56efff5cda0f8d.jpg]

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#97

В FF се появи ъп но още не е наличен за 9,ката


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#98

Има ли някой друг получил новия  ъпдейт. Ясно е,че винаги става бавно и поетапно и много зависи и от самия мобилен оператор

[/quote
Цитирай
#99

(2019-02-04, 08:44:46)Slonio81 написа:  Има ли някой друг получил новия  ъпдейт. Ясно е,че винаги става бавно и поетапно и много зависи и от самия мобилен оператор

[/quote
Между другото, на мен не ми излезе ъпдейта. Ръчно през "Изтегляне на най-новия пълен пакет"

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-02-04, 16:45:39)forbidden8 написа:  Между другото, на мен не ми излезе ъпдейта. Ръчно през "Изтегляне на най-новия пълен пакет"

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

И от там ли се появява, аз съм с телефон от а1 и там от предишните ъпдейти помня,че става най бавноSmile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)