Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor 8x-режим на камерата и настройки
#1

При снимане в режим-портрет-каква трябва да е настройката на "режим на разкрасяване",да клони към 0 или 10 и какво точно коригира тя?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
Аксесоари
#2

променя гладкостта на кожата ,блясък в очите такива неща
Цитирай
#3

Извинявам се на колегата, че ще ползвам неговата тема, но името напълно отговаря на въпроса ми и за това.
Как влизате в различните настройки на камерата. В ръководството пише след включване на камерата да се плъзне по дисплея на дясно. Но нищо не се получава. Не мога да вляза нито в "перфектно селфи", нито в другите настройки. Ако има значение телефона е с направен софтуерен ъпдейт. Благодаря.
Цитирай
#4

Отваряш камера.И при преднна и задна камера горе дясно има колелце/настройки/.Цъкаш там и си избираш това,което ти предлага настройката.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#5

(2018-12-19, 16:27:11)buci59 написа:  Отваряш камера.И при преднна и задна камера горе дясно има колелце/настройки/.Цъкаш там и си избираш това,което ти предлага настройката.

Не е това колега. От колелцето горе в дясно се влиза в основните настройки на камерата. А аз търся от къде се влиза в различните режими на снимане. Четох, че се отваря камера и след това се плъзва пръст по дисплея от ляво на дясно и така се влиза в тези опции, но при мен нищо не става. Нека някой да пробва и да сподели.
Цитирай
#6

Различните режими на снимане се виждат още когато отвориш камерата/нощен режим, портрет, снимка, видео, още, където има още режими/.
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#7

Каква трябва да е правилната настройка на резолюцията при видео,кое да маркирам?
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#8

(2019-01-15, 08:40:44)buci59 написа:  Каква трябва да е правилната настройка на резолюцията при видео,кое да маркирам?
Това което си задал е 1080p при 30fps и н265. Не съм сигурен но Honor 8х няма EIS дори и на 30fps, така, че прецени дали на 30 или на 60fps качеството е по-добро. На Mate 20 Lite има стабилизация при 30fps и качеството там е най-добро. Също н265 не всички устройснва го четат. В смисъл, че ако ще споделяш видеото другия може и да не може да го отвори. н264 е стандарта.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#9

Снимката е в момента на отваряне на камерата,показва вариантите на визуализация.Нищо не съм настройвал,питам къде да са отметките.Да разбирам ли,че резолюцията да е на 1-ва отметка а формата на 2-ра?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#10

(2019-01-15, 09:34:13)buci59 написа:  Снимката е в момента на отваряне на камерата,показва вариантите на визуализация.Нищо не съм настройвал,питам къде да са отметките.Да разбирам ли,че резолюцията да е на 1-ва отметка а формата на 2-ра?
Според мен формата го направи на н.264 а за резолюцията на видеото ти казах. Пробвай първите две FHD-та и САМ прецени на кое качеството ти допада повече.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • buci59
Цитирай
#11

Забелязах,че в режим AR-обектив,ефектите са само 7,а като го взех бяха по-вече,дори съм запазил снимка правена преди време,на която съм с ефект,който вече го няма.Идеи,защо се е получило така?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#12

Да използвам и аз темата да попитам нещо!
Като използвам предната камера винаги снимките излизат огледално, т.е. че лявото излиза дясно а дясното ляво, не зависимо дали е включена опцията огледален образ или не. И в двата варианта излиза огледален образ. Има ли някои други настройки които аз не ги знам или проблема ще излезе само при мен???

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#13

Когато се изключи огледалния образ, на екрана се вижда огледално когато се снима
. Но след това направената снимка не е огледална
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)