Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro
#51

Дойде преди два дни - на Теленор

   
Цитирай
Аксесоари
#52

Странно но при мене го няма!
Също съм на теленор. [Изображение: 74a25f397da546843441f8a0a879d94b.jpg]

Изпратено от моят Huawei Mate 20 Pro Twilight

Offtopic
Цитирай
#53

и при мен го няма, но за една декемврийска кръпка ... когато дойде тогова.
Цитирай
#54

На А1 преди 2 дни дойде. Мисля че оператора не е важен, а по скоро IMEI

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#55

   

Sony Xperia P JB 4.1.2 M Tel - Silver (никога повече това недоразумение "Sony")
HTC One M8 5.0.1 > Samsung Galaxy S7 Edge Black Onix A1 > HUAWEI Mate 20 Pro Twilight® A1
Цитирай
#56

Аз имам този ъпдейт но няма подобрения видимо освен явно security
Цитирай
#57

Точно дойде 153. Само секюрити пач.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#58

Да и аз го сложих току що новия ъпдейт. Дано скоро пуснат нещо ново. Вие какво искате да бъде добавено като опция?

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
[-] 1 потребител изказва благодарност на icaka2001 за това мнение:
  • Spunk
Цитирай
#59

Следващият ъпдейт, който трябва да получим добавя доста неща - свързани с камерата, жестовете за навигация, обажданията и др.
За камерата - добавя 5х хибридното увеличение като бутон и стават 4 зуум бутона - wide / 1x / 3x / 5x (сега до 5х се стига само с приплъзгване) и добавя отделен режим за супермакрото.

   
[-] 3 потребители изказват благодарност на yankoa за това мнение:
  • ickata25, jeffreyy, Last_Hope
Цитирай
#60

За много години колеги! Аз искам да оправят автоматичната яркост на дисплея. Когато играя игри или гледам клипове след известно време започва да се намаля ярксотта а светлината в стаята не се е променила, което малко тъпо, тъй като трябва да си стопирам играта и ръчно да си наглася яркостта. И след 3 4 мин пак така. Също може и да оправят звука когато записваш видео. Там положението е много трагично. За други неща нямам претенции .
Цитирай
#61

(2019-01-03, 10:04:26)ickata25 написа:  За много години колеги! Аз искам да оправят автоматичната яркост на дисплея. Когато играя игри или гледам клипове след известно време започва да се намаля ярксотта а светлината в стаята не се е променила, което малко тъпо, тъй като трябва да си стопирам играта и ръчно да си наглася яркостта. И след 3 4 мин пак така. Също може и да оправят звука когато записваш видео. Там положението е много трагично. За други неща нямам претенции .
За много години колега! Това се получава поради причината, че закриваш сензора за светлина с ръка най-вероятно и затова намаля яркостта. На мен също ми се случва честно, но щом си махна ръката от сензора яркостта се увеличава пак.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#62

(2019-01-03, 10:19:57)icaka2001 написа:  За много години колега! Това се получава поради причината, че закриваш сензора за светлина с ръка най-вероятно и затова намаля яркостта. На мен също ми се случва честно, но щом си махна ръката от сензора яркостта се увеличава пак.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Не го закривам. И на мен не ми се увеличава. Трябва сам да го оправя или най- лесното е като играя игри и гледам клипове да изключвам автоматичната яркост. Даже понякога си мисля че го прави когато се натовари малко по така процесора.. нз
Цитирай
#63

Здравейте и за много години Колеги!
Каква е актуалната версия на софтуера на Mate 20? На мен ми е малко объркващо, че няма отделни теми за двата телефона за ъпдейти, проблеми и мнения, до сега бях с P9 и там си има отделен раздел само за него телефон. В смисъл малко ми е странно и излишно да чета за Pro версията. Примерно за проблемът със зелените екрани, моят като е IPS няма такива проблеми.
Извинявам се ако се води спам мнението ми, освен ако двата телефона са с еднакъв софтуер и един и същ ъпдейт е и за двата.
Поздрави!

Huawei P9 Eva L09
Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#64

(2019-01-04, 17:43:19)Dante80 написа:  Здравейте и за много години Колеги!
Каква е актуалната версия на софтуера на Mate 20? На мен ми е малко объркващо, че няма отделни теми за двата телефона за ъпдейти, проблеми и мнения, до сега бях с P9 и там си има отделен раздел само за него телефон. В смисъл малко ми е странно и излишно да чета за Pro версията. Примерно за проблемът със зелените екрани, моят като е IPS няма такива проблеми.
Извинявам се ако се води спам мнението ми, освен ако двата телефона са с еднакъв софтуер и един и същ ъпдейт е и за двата.
Поздрави!
За Mate 20 малко по нагоре имаше снимка с софтуера излезнал декември ако не греша и твоя телефон последната версия е 9.0.0.147.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#65

9.0.0.153 е последната.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай
#66

(2019-01-04, 23:44:43)MagnateC написа:  9.0.0.153 е последната.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Човека питаше за чистия Mate 20.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#67
Photo 

Привет колеги , имам приятел който бачка в Саудитска Арабия , и ми прати снимка ,че при него е дошъл ъпдейт...ама ние нали сме тук в България те ще почакаме преполагам повечко ...


Прикачени файлове
.jpg 2768469617358280396.jpg Размер: 28.28 KB  Сваляния: 85

lutziferr™  HUAWEI   MATE 20 PRO
Цитирай
#68

Здравейте,

Интересно ми е дали някой е получавал ъпдейт след 122? Телефона ми е закупен от плесио на 31.12.18 и все още е с версия 122, която е някъде от ноември. Чета че има 171, 184, 187. Там били оправили доста от проблемите с камерата. Ама нищо не идва. Има и оше няколко дразнещи бъга. Ако ги оправят и тях изобщо няма да ми трябват други ъпдейти....

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#69

Аз лично със със ъпдейт .153 от Виваком , както и стария ми беше .153 , и чакам тези най - новите... Но твоя е странно стар , пробвай чрез приложението на компютъра да ъпдейтнеш.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#70

Доста интересно. Нека някой, който го е взимал от Плесио да сподели. Приложението на компа няма как да го пробвам. Нямам компютри с windows...

UPD: Наложи се да се върна във времето преди 10 години когато всички манипулации на телефона ставаха чрез компа. Оказа се, че имам виртуална със уин7. И след повече от два часа мъки вече съм със версия 153. Очевидно просто не е имало ота от 122 към 153. Едвам се свърза телефона с hisuite. Може би защото уин-а беше във виртуалка. После започна едно теглене близо 4 гб. Прехвърлянето към телефона също беше бавно. Инсталацията отне 2-3 минути.
Засега не виждам да се оправяли бъгове. След рестарт пак пуска автоматичната яркост. Опцията за показване на името на оператора в лентаъа на състоянието не прави нищо. Името се вижда при спусната щора. Предполагам, че това е включено. Следователно не мога да го спра.
Камерата на съм я тествал, ама официално нали са я оправили в 171. Ще чакам следващия ъпдейт. Засега не са се появили и забиванията при стртиране на приложение каквито имах в 122. Дано поне това е оправено.
Иначе благодаря на gamerz7 за съвета да пробвам с компа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на azcv за това мнение:
  • gamerz7
Цитирай
#71

(2019-01-26, 18:16:07)azcv написа:  Доста интересно. Нека някой, който го е взимал от Плесио да сподели. Приложението на компа няма как да го пробвам. Нямам компютри с windows...

UPD: Наложи се да се върна във времето преди 10 години когато всички манипулации на телефона ставаха чрез компа. Оказа се, че имам виртуална със уин7. И след повече от два часа мъки вече съм със версия 153. Очевидно просто не е имало ота от 122 към 153. Едвам се свърза телефона с hisuite. Може би защото уин-а беше във виртуалка. После започна едно теглене близо 4 гб. Прехвърлянето към телефона също беше бавно. Инсталацията отне 2-3 минути.
Засега не виждам да се оправяли бъгове. След рестарт пак пуска автоматичната яркост. Опцията за показване на името на оператора в лентаъа на състоянието не прави нищо. Името се вижда при спусната щора. Предполагам, че това е включено. Следователно не мога да го спра.
Камерата на съм я тествал, ама официално нали са я оправили в 171. Ще чакам следващия ъпдейт. Засега не са се появили и забиванията при стртиране на приложение каквито имах в 122. Дано поне това е оправено.
Иначе благодаря на gamerz7 за съвета да пробвам с компа.

Има софтуерно какво да се желае още.. Но за предстоящ ъпдейт за БГ все още няма инфо..
Цитирай
#72

Мда. 153 като че ли е по-стабилна. Нямам забивания за сега. Дори volte то заработи. Обаче са прецакали вградения блокаж на номера. Не може да блокираш скрити номера и такива, които не са ти в указателя. Вторите трябва поне веднъж да ти звъннат за да ги добавяш. Най-вероятно това е заради тъпото гугълско смс приложение. Защото като блокираш номер го добавя и там за да блокира смс-ите. Дано измислят нещо за бъдещите ъпдейти.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#73

(2019-01-27, 11:26:41)azcv написа:  Мда. 153 като че ли е по-стабилна. Нямам забивания за сега. Дори volte то заработи. Обаче са прецакали вградения блокаж на номера. Не може да блокираш скрити номера и такива, които не са ти в указателя. Вторите трябва поне веднъж да ти звъннат за да ги добавяш. Най-вероятно това е заради тъпото гугълско смс приложение. Защото като блокираш номер го добавя и там за да блокира смс-ите. Дано измислят нещо за бъдещите ъпдейти.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Имат два месеца да оправят софтуера.. след като излезе P30 pro нашия ще мине на заден план и я оправят нещо я не.. звук, видеото, когато играеш игри или гледаш клипче на автом. яркост си намаля сам яркостта и я затъмнява.. общо взето има още много да се желае. Аз сега имам и следния бъг- затварям всички приложения и като ги проверя пак не са затворени.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ickata25 за това мнение:
  • gamerz7
Цитирай
#74

Аз всички приложения съм ги дал на ръчно управление на автостртирането. Работят постоянно само тия, които искам (viber, kde connect, nacho notch, уиджети и др.). Естествено системните като камера, галерия, отключвяне на списание и др. няма как да се регулират ръчно и си се пускат и спират както си искат. Това не е проблем. Проблем са сваляните приложения, защото без да има смисъл доста от тях се самостартират и работят постоянно. Затова на ръчен режим и всичко е ок. Лошото е, че всяко ново приложение по подразбиране е на автоматичен и си е занимавка...

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на azcv за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай
#75

Писах на Huawei кога да очакваме ъпдейт, есетвествено ми отговориха че не знаят. Някой случайно да е подочул нещо?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)