Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с Meizu M6 Note
#51

(2019-02-01, 13:04:36)mgm_mixed написа:  Снощи копирах инфото от картата на компютър. Върнах я пак втелефона, излезе ми същото съобщение , дадох да форматиране, изкарах картата, прехвърлих информацията от комп. в нея и когато я сложих пак в тел. ми разчете само половината от нещата. Пробвах с по-малка карта 8гб- нея я разчита, но при всяко рестартиране на тел излиза съобщение, че е намерена сд-карта.
Изкарах я сега и пак я сложих- този път зареди половината информация. Ако преинсталирам с нея в телефона. Тъй като одеве, направих това, което ми казахте, но без да има карти. Сега видях и, че част от снимките например за или нацяло черни или половината от изображението е черно.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-02-01, 13:12:53)mgm_mixed написа:  Изкарах я сега и пак я сложих- този път зареди половината информация. Ако преинсталирам с нея в телефона. Тъй като одеве, направих това, което ми казахте, но без да има карти. Сега видях и, че част от снимките например за или нацяло черни или половината от изображението е черно.
Картата е мъртва!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#53

(2019-02-01, 13:10:17)sunmaster написа:  Е,значи проблема е в картите. Нормално е да изписва,че е намерена  карта след рестарт. Отиди в някой сервиз и поискай карта с памет за тест,ако и там има проблем е телефона,но аз съм 1000процента убеден,че проблема е в картите. Вероятно не са маркови или ,ако са са презаписвани много пъти. И са си отишли. При условие,че за 36лв се купува 128гб микро СД А1,u1 А дата,защо стоите със 16гб? 32 гигабайта са 16лв,64 около 25лв и то сандиск.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Значи да закупя карта 32 гб? Едната 16 гб е взета от магазин на А1(Мтел, преди месец) и е пълнена само веднъж,другата е по-стара. Ок бихте ли ми казали откъде мога да закупя качествена карта, например 32гб за 16 лв, както сте посочили? От Пловдив съм и досега картите, които съм купувала са от Мтел офис и магазин метро, но явно не са качествени, а и са къде, къде по-скъпи. За тази от Мтел дадох 21 лв и при наличието на 32гб за 16 лв явно жестоко съм се минала. Благодаря!
Цитирай
#54

(2019-02-01, 13:19:07)mgm_mixed написа:  Значи да закупя карта 32 гб? Едната 16 гб е взета от магазин на А1(Мтел, преди месец) и е пълнена само веднъж,другата е по-стара. Ок бихте ли ми казали откъде мога да закупя качествена карта, например 32гб за 16 лв, както сте посочили? От Пловдив съм и досега картите, които съм купувала са от Мтел офис и магазин метро, но явно не са качествени, а и са къде, къде по-скъпи. За тази от Мтел дадох 21 лв и при наличието на 32гб за 16 лв явно жестоко съм се минала. Благодаря!
Емаг,мост компютърс,или качествен магазин за компютри. Вчера проверих в мост,а дата 128гб е 36 лв с огромна гаранция. Но има и 32гб сандиск за около 20лв .Качествени марки Sandisk, A data, Transcend, Kingston.
Трябва задължително да е клас 10, А1, U1,2 или 3. А1 е идеална за записване на приложения в картата. U е скоростта на запис и прехвърляне. U1 e добра скорост за запис на Full HD video 1080p
U3 е идеална за запис на 4к клип 3160p.
Най-балансирана карта цена качество е клас 10 А1 U1.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#55

(2019-02-01, 13:31:12)sunmaster написа:  Емаг,мост компютърс,или качествен магазин за компютри. Вчера проверих в мост,а дата 128гб е 36 лв с огромна гаранция. Но има и 32гб сандиск за около 20лв .Качествени марки Sandisk, A data, Transcend, Kingston.
Трябва задължително да е клас 10, А1, U1,2 или 3. А1 е идеална за записване на приложения в картата. U е скоростта на запис и прехвърляне. U1 e добра скорост за запис на Full HD video 1080p
U3 е идеална за запис на 4к клип 3160p.
Най-балансирана карта цена качество е клас 10 А1 U1.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

След малко ще проверя в мост компютърс за 32 гб, толкова мисля, че ще ми трябва. Дали ще бъде удобно да ви пратя линк, след като прегледам, за да видите за характеристиките? Фактически на мен ми е необходима карта, с която meisu да работи без да се натоварва и за документи word,pdf, снимки и музика, видео от камерата на тел. И евентуално за приложения. Благодаря за насоките и за помощта, дано си намеря подходяща карта.

(2019-02-01, 13:31:12)sunmaster написа:  Емаг,мост компютърс,или качествен магазин за компютри. Вчера проверих в мост,а дата 128гб е 36 лв с огромна гаранция. Но има и 32гб сандиск за около 20лв .Качествени марки Sandisk, A data, Transcend, Kingston.
Трябва задължително да е клас 10, А1, U1,2 или 3. А1 е идеална за записване на приложения в картата. U е скоростта на запис и прехвърляне. U1 e добра скорост за запис на Full HD video 1080p
U3 е идеална за запис на 4к клип 3160p.
Най-балансирана карта цена качество е клас 10 А1 U1.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

След малко ще проверя в мост компютърс за 32 гб, толкова мисля, че ще ми трябва. Дали ще бъде удобно да ви пратя линк, след като прегледам, за да видите за характеристиките? Фактически на мен ми е необходима карта, с която meisu да работи без да се натоварва и за документи word,pdf, снимки и музика, видео от камерата на тел. И евентуално за приложения. Благодаря за насоките и за помощта, дано си намеря подходяща карта.
Цитирай
#56

(2019-02-01, 13:37:41)mgm_mixed написа:  След малко ще проверя в мост компютърс за 32 гб, толкова мисля, че ще ми трябва. Дали ще бъде удобно да ви пратя линк, след като прегледам, за да видите за характеристиките? Фактически на мен ми е необходима карта, с която meisu да работи без да се натоварва и за документи word,pdf, снимки и музика, видео от камерата на тел. И евентуално за приложения. Благодаря за насоките и за помощта, дано си намеря подходяща карта.


След малко ще проверя в мост компютърс за 32 гб, толкова мисля, че ще ми трябва. Дали ще бъде удобно да ви пратя линк, след като прегледам, за да видите за характеристиките? Фактически на мен ми е необходима карта, с която meisu да работи без да се натоварва и за документи word,pdf, снимки и музика, видео от камерата на тел. И евентуално за приложения. Благодаря за насоките и за помощта, дано си намеря подходяща карта.
Да

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#57

(2019-02-01, 13:42:29)sunmaster написа:  Да

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Здравейте отново! Гледах в мост сървиз,но не намирам нищо, в търсачката като напиша ми излизат лаптопи. Дали ще може когато имате възможност и преглеждате,да ми изпратите линк с 32ка?

(2019-02-01, 17:07:07)mgm_mixed написа:  Здравейте отново! Гледах в мост сървиз,но не намирам нищо, в търсачката като напиша ми излизат лаптопи. Дали ще може когато имате възможност и преглеждате,да ми изпратите линк с 32ка?

https://m.emag.bg/karta-pamet-sandisk-mi...DK74XNBBM/

Тази, дали е добре? Моята 16гб е същата sandisk
Цитирай
#58

(2019-02-01, 17:07:07)mgm_mixed написа:  Здравейте отново! Гледах в мост сървиз,но не намирам нищо, в търсачката като напиша ми излизат лаптопи. Дали ще може когато имате възможност и преглеждате,да ми изпратите линк с 32ка?


https://m.emag.bg/karta-pamet-sandisk-mi...DK74XNBBM/

Тази, дали е добре? Моята 16гб е същата sandisk
https://m.emag.bg/karta-pamet-samsung-mi...W4DBBM/#32

Явно говорим за едно и също. Да супер е!
Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#59

(2019-02-01, 17:35:30)sunmaster написа:  https://m.emag.bg/karta-pamet-samsung-mi...W4DBBM/#32

Явно говорим за едно и също. Да супер е!
Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Стана! Форматирах картата, изключих я, извадих я, и я сложих при изключен телефон и разчете всичко!!!!! Благодаря многооо! 
Знаете ли приложение, което мога да си сваля, за да записвам разговори, които искам.? На стария телефон при входящо или изходящо повикване имах бутон запис и когато исках можех да запиша даден разговор. Видях няколко приложения, но те или записват всички разговори ( нямам опция на избор), а и никое не излиза като бутон на екрана на текущия разговор, а трябва по време на разговор да отивам на десктоп и да влизам в приложението. Много ми трябва тази опция. На meisu я има,но на huawei- не!!!
Цитирай
#60

(2019-02-02, 23:58:10)mgm_mixed написа:  Стана! Форматирах картата, изключих я, извадих я, и я сложих при изключен телефон и разчете всичко!!!!! Благодаря многооо! 
Знаете ли приложение, което мога да си сваля, за да записвам разговори, които искам.? На стария телефон при входящо или изходящо повикване имах бутон запис и когато исках можех да запиша даден разговор. Видях няколко приложения, но те или записват всички разговори ( нямам опция на избор), а и никое не излиза като бутон на екрана на текущия разговор, а трябва по време на разговор да отивам на десктоп и да влизам в приложението. Много ми трябва тази опция. На meisu я има,но на huawei- не!!!
В Мейзу също има опция за запис на разговор вградена.
Намира се в слушалка,настройки най-отдолу записи на обажданията.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#61

ACR-това е най-доброто на пазара.Работи безотказно.
Цитирай
#62

Здравейте!Имам проблем с телефона - когато се опитвам да проведа разговор - другата страна не ме чува.Т. е явно микрофона не работи.
Телефонът е чисто нов - днес го вадя от кутията,въпреки че го купих преди месец.Направих следното - рестартирах - нищо,сменях 2G,3G,4G - нищо,актуализирах до флейм 7 - нищо.Не съм му връщал фабричните,ама щом и на флейм 6 пак не работеше,това едва ли ще помогне.
Някакви идеи преди сервиза?
Благодаря!
Цитирай
#63

Някой знае ли батерия за китайските версии на телефона  дали ще стане за глобалните,че май ми се прецака за няма година и половина а в алито май нямат за глобалните версии. И тука от бг откъде мога да си купя ако не стават тея от алито.
Цитирай
#64

здравейте,преди 4 дена си закупих meizu m6note,но не мога да стартирам google за да си направя акаунт.изписва ми че сървърът не намерен,достъпен или нещо такова не помня точно.Моля, ако някой има някаква идея да сподели.
Цитирай
#65

(2019-12-18, 22:37:41)коларов написа:  здравейте,преди 4 дена си закупих meizu m6note,но не мога да стартирам google за да си направя акаунт.изписва ми че сървърът не намерен,достъпен или нещо такова не помня точно.Моля, ако някой има някаква идея да сподели.
Китайски или еу?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#66

навярно да

закупен е от Италия
Цитирай
#67

(2019-12-18, 22:54:39)sunmaster написа:  Китайски или еу?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Ще перефразирам. Този телефон с вградени услуги на гугъл ли дойде или не ? Каква версия е написана на кутията G или друга? G е Глобал?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#68

на кутията не пише нищо.!

Никъде не пише нищо,но съм сигурен,че е правен за Европа.!Има всичко google,chrome и така на татака.

Възможно ли е да е фабричен дефект?
Цитирай
#69

(2019-12-20, 17:44:10)коларов написа:  на кутията не пише нищо.!

Никъде не пише нищо,но съм сигурен,че е правен за Европа.!Има всичко google,chrome и така на татака.

Възможно ли е да е фабричен дефект?
Възможно е да е китаец със сложен Глобал ром и направен като глобален телефон. Обаче е възможно и да е Глобал. Затова лепенките на телефона на китайски ли са,указанието на китайски ли е,зарядното еу или американски стандарт с преходник ли е?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#70

ей сега ще ти обясня всичко Smile

фолиото от пред и от зад  е на английски,малките бумажчици са на китайски,български,италиански,испански,руски и английски.на всякъде има знака...CE

ЗАРЯДНОТО Е СТАНДАРТ (НАШИЯ)
Цитирай
#71

(2019-12-20, 18:13:17)коларов написа:  ей сега ще ти обясня всичко Smile

фолиото от пред и от зад  е на английски,малките бумажчици са на китайски,български,италиански,испански,руски и английски.на всякъде има знака...CE

ЗАРЯДНОТО Е СТАНДАРТ (НАШИЯ)
Пробвай с връщане на заводските настройки.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#72

пробвал съм поне 4 пъти..и нищо
Цитирай
#73

(2019-12-25, 12:38:50)коларов написа:  пробвал съм поне 4 пъти..и нищо
Весела коледа. Преинсталирай рома(софтуера) и сложи гугъл сървисите от маркета на Мейзу,ако разбира се не си дойдат в рома.
Ако не знаеш как прочети темите тук или пиши във вайбър да ти помогна.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)