Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro
#76

(2019-01-30, 08:42:04)ickata25 написа:  Писах на Huawei кога да очакваме ъпдейт, есетвествено ми отговориха че не знаят. Някой случайно да е подочул нещо?
От 3 години съм на Хуауей и съпорта никога нищо не знае за ъпдейти. Просто чакаме.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
Аксесоари
#77

Днес отварям на Софтуерна актуализация да проверя и ми изписва "Налична е актуализация". Натиснах бутона за актуализиране - нищо. Софтуерът ви е актуален. Пробвах от менюто горе вдясно с 3-те точки да избера изтегляне на целия пакет - същата работа. Ъпдейт невидимка.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#78

Може някое вградено приложение да има ъпдейт

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#79

Значи след повече от седмица на версия 153 мога да потвърдя, че проблема със забиването не е отстранен. Явно се появява известно време след като е рестартиран телефона. Най-неприятно е гогато бързаш да провериш нещо и като стартираш съответното приложение трябва да изчакаш 10 секунди през които телефона е пълен блокаж. Най-често се случва ако не си го ползвал дълго време. Дано да го оправят това забивяне, защото е супер изнервящо.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#80

(2019-02-05, 00:21:23)azcv написа:  Значи след повече от седмица на версия 153 мога да потвърдя, че проблема със забиването не е отстранен. Явно се появява известно време след като е рестартиран телефона. Най-неприятно е гогато бързаш да провериш нещо и като стартираш съответното приложение трябва да изчакаш 10 секунди през които телефона е пълен блокаж. Най-често се случва ако не си го ползвал дълго време. Дано да го оправят това забивяне, защото е супер изнервящо.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Кое по-точно ти забива?
Цитирай
#81

Всичко. След като поработи няколко дни или забива при отключване на екрана или при стартиране на приложения. Нещо не е оптимизиран като хората.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#82

При мен нищо не е забивало до сега, единствено в много редки случаи пръстовия не хваща от раз.
Цитирай
#83

И аз мога да потвърдя , че нищо не забива , и аз съм със .153
Не знам за какво забиване толкова говориш , този телефон е топ от към характеристики за момента , и чак да забива... и то толкова нов...
Странно...

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#84

След ъпдейт правиш ли нулиране до фабрични настройки? Може да имаш някакъв бъг. Не знам дали на чистия мейт софта е същия, но няма никакво замисля в никъде

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#85

Поредният съм без проблеми със забиване с .153
При проблеми с постоянно забиване, лагване, бърз разход на батерия и прочие ресетът и връщане на фабричните настройки от препоръчителни стават задължителни.
Успех!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#86

Фабричните настройки не са опция. Очевидно нещо не е в ред. Само да добавя, че съм винаги на енергоспестяващ режим.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#87

(2019-02-05, 19:28:10)azcv написа:  Фабричните настройки не са опция. Очевидно нещо не е в ред. Само да добавя, че съм винаги на енергоспестяващ режим.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

виж си в настройки на разработчици анимациите как са ти настроени. Иначе и аз нямам проблеми с забивания
Цитирай
#88

Анимациите са на дефолт. Всъщност всичко там е на дефолт. Чудя се да не би да е от енвргоспестяващия режим. Да вкарва телефона в някакво странно състояние. Например процесора да го държи на някакви ниски честоти. Нека някой, който като мен е само на енергоспестяващ да сподели.
Последната възможна опция е проблема да е в някоя програма. Например браузъра Opera прави подобни проблеми понякога на другия ми Хуавей. Ама там е емуи 4. Ще се опитам да установя проблема.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

(2019-02-05, 22:29:25)azcv написа:  Анимациите са на дефолт. Всъщност всичко там е на дефолт. Чудя се да не би да е от енвргоспестяващия режим. Да вкарва телефона в някакво странно състояние. Например процесора да го държи на някакви ниски честоти. Нека някой, който като мен е само на енергоспестяващ да сподели.
Последната възможна опция е проблема да е в някоя програма. Например браузъра Opera прави подобни проблеми понякога на другия ми Хуавей. Ама там е емуи 4. Ще се опитам да установя проблема.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Колега, защо си го активирал тоя енергоспестяващ режим?
Цитирай
#90

Едва ли е от режима, аз също съм го ползвал и няма проблеми.

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#91

Никакви режими не позлвам , и всичко е ток ..

П.С - при нас кога се очаква ъпдейт нещо , ние сме си със .153 , гледам в xda доста хора са със .183-5 , а вече в някой държави пускат .195
https://www.xda-developers.com/huawei-ma...de-photos/

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#92

Да вече сме 6 Февруари, а сме с Декемврийски ъпдейт.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#93

Нормално, в Китай празнуват Нова година. До сега са подготвяли за празника, после да си починат от празника ....

Huawei Mate 20 Pro / Lenovo Vibe Z2 Pro / Samsung Galaxy S9 Duos
Samsung Tab S 8.4 / Huawei MediaPad M5
Цитирай
#94

(2019-02-06, 08:35:38)vovalinder написа:  Колега, защо си го активирал тоя енергоспестяващ режим?
Защото спестява малко енергия. Особено ме радва, че намалява трафика на фонови данни. Не, че не мога да регулирам нещата за всяко приложение отделно. Просто нямам нерви и време. Също така няма нищо лошо процесора да е една идея по-бавен и да не хаби толкова батерията. Ползвам телефона предимно за комуникация (мейл,вайбър,разговори). Също така плащам с него, превеждам пари и какво ли не още. Това са приоритетните неща.

Относно ъпдейтите: предполагам, че през февруари ще се появи ъпдейт. Уж са оправили доста неща. Ще видим наистина дали е така.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#95

Huawei mate 20 pro февруари месец сме и още сме с декемврийска кръпка. Кога ще получим ъпдейт? Рекламата му е голяма, а подръжката никаква...
Цитирай
#96

Според мен си зависи от региона, а ние явно се водим третия свят, преди двайсетина дни видях информация не за един, а за два излезнали след 153, най-много ме дразнят тия от уж съпорта, които никога нямат информация, седим и чакамеSmile
Цитирай
#97

(2019-02-12, 10:24:52)vovalinder написа:  Според мен си зависи от региона, а ние явно се водим третия свят, преди двайсетина дни видях информация не за един, а за два излезнали след 153, най-много ме дразнят тия от уж съпорта, които никога нямат информация, седим и чакамеSmile

Аз ги следя в XDA  - След нашия .153 вече има --> 
1 - .161
2 - .167
3 - .168
4 - .169
5 - .171
6 - .182
7 - .185
8 - .187
И най - новия .195 .... а ние сме  ехееееееееееееееее ............. https://forum.xda-developers.com/mate-20...e-t3893171

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#98

(2019-02-12, 12:02:41)gamerz7 написа:  Аз ги следя в XDA  - След нашия .153 вече има --> 
1 - .161
2 - .167
3 - .168
4 - .169
5 - .171
6 - .182
7 - .185
8 - .187
И най - новия .195 .... а ние сме  ехееееееееееееееее .............   https://forum.xda-developers.com/mate-20...e-t3893171

а някой знае как да си сложим сами ъпдейтите?
Цитирай
#99

В xda има написан метод за ръчна инсталация, но като гледам взеха все повече да получават новия ъпдейт, така че е въпрос на дни според мен.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2019-02-12, 15:26:46)vladi1 написа:  В xda има написан метод за ръчна инсталация, но като гледам взеха все повече да получават новия ъпдейт, така че е въпрос на дни според мен.
Писах на Хуявея за Бг последната версия за февруари е 153 и тя ще си бъде...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)