Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми на Samsung Galaxy Note 9

Колеги има ли начин да изляза от Вайбър? Приложението постоянно работи.
Цитирай
Аксесоари

(2019-02-09, 07:01:54)intent написа:  Колеги има ли начин да изляза от Вайбър? Приложението постоянно работи.

В приложението долу в дясно три успоредни чертички с надпис More -> Exit -> Ok
Но може да не получаваш известия повече.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Здравейте... имам около 20 контакта запаметени в телефона и искам да ги прехвърля в gmail но не мога да намеря опция... някой знае ли как става...
Предварително Благодаря...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Имам предвид че искам да кача всички контакти в Gmail...[Изображение: 68cc28426c76e9fed8e4da619e147a49.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Готов съм... след няколко часово ровене се намери решение... жалко че не мога да си трия постовете...[Изображение: 128946202e9cecc7c8f2a88c24a4f25f.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Контактите (20те), за кото говориш не са в Телефон-а ти, а в Samsung акаунта.
(ако бяха в Телефон, в Управление на контакти се появява нова опция за преместване)

По твоя "проблем":
От менюто, чийто screenshot си показал (в момента е "Всички контакти") избираш Samsung account.

Задържаш с пръст върху един контакт, с което го маркираш. Най-отгоре вляво избираш "Всички". Най-отдолу избираш "Споделяне", Gmail и пращаш vcf файла с контактите до себе си (пишеш собствения си gmail).

Отваряш Gmail и запазваш файла на телефона си.

В Контакти > Управление на контакти > Импортиране/Експортиране на записи > (Импортиране) избираш от "Вътрешна памет", файла, който преди малко свали и запазваш в Google (твоя@gmail.com)

Избираш в Контакти само от Google са виждаш контактите и проверяваш далу новите 20 са добавени.

Това е.

В Управление на контакти избери Място за съхранение по подразб. да е Google (твоя@gmail.com).


П. П.
Може да изтриеш тези от Samsung account.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • luxlux
Цитирай

Не мога да открия една настройка при PIE . Имаше една опция при натискане на хоум бутона или power бутона на заключен/изгасен екран , да не сканира веднага ириса или да иска pin , а само след плъзване с пръст по екрана ?!? Дали е премахната или аз не я виждам къде е ?

п.п. Открих я , поздрави !

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

След ъпдейта, след всеки рестарт на телефона, времето за изчакване на екрана от 10 мин.(както аз го гляся) се връща на 30 сек. Някой има ли същият проблем?

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай

(2019-02-16, 11:47:43)ninoff написа:  След ъпдейта, след всеки рестарт на телефона, времето за изчакване на екрана от 10 мин.(както аз го гляся) се  връща на 30 сек. Някой има ли същият проблем?
Пробва ли с ресет?
Цитирай

(2019-02-16, 11:47:43)ninoff написа:  След ъпдейта, след всеки рестарт на телефона, времето за изчакване на екрана от 10 мин.(както аз го гляся) се  връща на 30 сек. Някой има ли същият проблем?


Може някоя програма да ти създава проблем. Виж какво си инсталирал последно.
Цитирай

(2019-02-16, 11:47:43)ninoff написа:  След ъпдейта, след всеки рестарт на телефона, времето за изчакване на екрана от 10 мин.(както аз го гляся) се  връща на 30 сек. Някой има ли същият проблем?

Да не си с активиран енергоспестяващ режим?
Цитирай

(2019-02-17, 11:40:42)cayman911 написа:  Пробва ли с ресет?

Да, но ще направя пак.
Цитат:Да не си с активиран енергоспестяващ режим?

Публикуван от mefistoreyon - 2019-02-17, 11:44:24
Не,на оптимизиран съм.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай

Колеги някой има ли проблем с Dolby Atmos, защото при мен постоянно се изключва. Включа го от падащото меню и след няколко часа гледам се изключил. Доста често ми го прави този номер.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

И при мен е така с Долби атмоса. Писах в Самсунг Мембърс и ми отговориха да ходя на сервиз... чакам фикс има доста мрънкано из нета.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

Какъв сервиз това е софтуерен проблем, който се получи след актуализацията на андроид 9. Дано пуснат скоро фикс.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Ето, ако някой не вярва, а и да не си чешете пръстите да пишете до Самсунг относно този проблем. Иначе е ясно че е софтуерен бъг.[Изображение: 85c46a67c47d427b5b8f9ef3ad20eaa2.jpg]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpLiT за това мнение:
  • GT
Цитирай

При мен не се самоизключва .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

И при мен не се самоизключва

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

При мен също работи коректно.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

Имам един такъв проблем аз .

Ползвам телефона на английски език , защото така съм свикнал и ми е по удобен . Има обаче един досаден проблем , който не мога реша .
Понякога ми е удобно да използвам функцията Smart select със S pen , да маркирам поле с текст и да ми екстрактва текста от маркираното . Да обаче , когато апарата е с английско меню (в набора на езици за показване съм сложил и български , но английския е по подразбиране ) селектиран пасаж със текст на английски се извлича коректно , но такъв със кирилица го извлича като знаци , маймуни и подобни фигури , явно не може да го разпознае коректно . Когато превключа телефона на българско меню , извличането на текст работи еднакво добре вече и с кирилица и с латиница .

Интересно ми е дали има някакво решение , настройка някъде може би , на този проблем . Не че е голяма болка , но е неприятно , когато един път реша да си извлека някакъв текст на български .

Някой , ако има инфо по въпроса ще бъда благодарен да сподели !

Поздрави !

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Аз също го ползвам на английски телефона, но при мен със Smart Select ми екстрактва текстове и на английски и на български без проблем. Спомням си, че на Note 8 имах същия проблем като твоя, но сега на Note 9 нямам проблеми.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • achodemo
Цитирай

Хъм , значи излиза че при мен има някакъв бъг ли какво ли . Рових из настройките не откривам нищо свързано с това ...

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Здравейте,не ми работи smart stay функцията,а е активирана от настройките.Като го взех телефона вднага му сложих стъклен протектор и не зная дали е заради протектора или е друг проблема.За съжаление нямам спомен за малкото време ,когато е бил без протектор дали е работила коректно тази функция .Някой да го е имал този проблем и евентуално решение?Благодаря.

Samsung  Note 9
Цитирай

Как да премахна препращане при недостъпност от едната сим карта към другата...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

(2019-04-04, 10:43:06)luxlux написа:  Как да премахна препращане при недостъпност от едната сим карта към другата...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Набери (като обаждане) #62# 
(от всяка една от картите, която преквърля към другата.)

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

Не съм сигурен дали е софтуерен или хардуерен проблем.
Забелязах че при запис на видео с камерата или само на аудио с някой рекордер, записа в стерео от долния микрофон се чува по слабо от горния, в зависимост от ориентацията на телефона може да бъде ляв или десен.
Хваща се при прослушване със слушалки разбира се. Чува се някакъв фонов шум и музиката е по слаба от този микрофон. Слушалките са си наред, защото свирят нормално иначе.
Някой да е забелязал подобно нещо или да направи тест?
Правих пробен запис на музика в стаята и тогава го забелязах. Дупката на долния микрофон е чиста, мислех си да не е влязло боклук, но няма нищо.

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Никой не казва нищо по въпроса , явно при мен само има някакъв проблем , правих hard reset , няма промяна . Чудя се дали да се занимавам със сервизи за подобно нещо , притесняваме дали изобщо ще му обърнат внимание , защото реално микрофона си записва , но по слабо и със шум .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)