Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy Note 9

Моля за съвет и препоръка за качествен сервиз за поставяне на стъклен протектор. Качеството на работа и поемане на гаранция е от първостепенно значение.... цената не.
Благодаря!

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Nexus 7 2013 5.0.2 & Samsung Galaxy Note IV SM-N910C-4.4.4
Цитирай
Аксесоари

То проблема е в самите протектори, не в начина на поставяне. Просто за моделите с извит екран няма стъкло, което да стои безпроблемно дълго време.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • rjibirski
Цитирай

(2019-02-17, 12:27:22)ivan_vylka написа:  То проблема е в самите протектори, не в начина на поставяне. Просто за моделите с извит екран няма стъкло, което да стои безпроблемно дълго време.
.... и все пак.... някакви предложения.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Nexus 7 2013 5.0.2 & Samsung Galaxy Note IV SM-N910C-4.4.4
Цитирай

Някой да препоръча , качествено зарядно за кола , което ползва , с два USB изхода ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Аз си поръчах това. не зарежда с 3,1А както е показано, но поне се доближава до тях-около 2,6-2,7А


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай

Някой да ползва това зарядно Тук  ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

(2019-02-17, 12:14:42)rjibirski написа:  Моля за съвет и препоръка за качествен сервиз за поставяне на стъклен протектор. Качеството на работа и поемане на гаранция е от първостепенно значение.... цената не.
Благодаря!

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Поръчай си whitestone dome glass и си го постави сам. Малко е скъпичък но си струва всяка стотинка и просто няма по-добро. Иначе може да изхарчиш и повече пари като пробваш доста други протектори , които след няколко дневно ползване падат.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • rjibirski
Цитирай

(2019-02-21, 21:07:05)tonus написа:  Поръчай си whitestone dome glass и си го постави сам. Малко е скъпичък но си струва всяка стотинка и просто няма по-добро. Иначе може да изхарчиш и повече пари като пробваш доста други протектори , които след няколко дневно ползване падат.
Благодаря.. и аз си мислех да го купя, но ме е страх че няма да се справя и не че ще го изхабя, а че ще се разтече лепилото към говорителя... или другаде.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Nexus 7 2013 5.0.2 & Samsung Galaxy Note IV SM-N910C-4.4.4
Цитирай

Здравейте. Сега ще ви попиша малко за прехваления  whitestone dome glass. Първият път като го поставих бях много доволен. Обаче не мина и седмица и започна да се разлепя лепилото по еджовете. Видях в сайта им , че дават доживотна гаранция стига да докажеш ,че си го купил наистина.Аз го бях взел от Амазон. Обаче трябва да си платиш пътя (20 и няколко лева). Вече 3 пъти го сменям и пак се разлепва след няколко дена. Гледам от клипа в сайта им за поставянето и правя всичко както тях. Е писна ми вече. По 20 лева всеки път за рекламацията. Ми то с първоначалната покупка вече съм дал над 160 лева. Преди като бях с С8 плюс , карах с едно гадно фолио, че не ми се даваха пари за доум глас , ама накрая ми писна и го свалих. Лошото е ,че тия горили глас 5 много лесно се драскат и незнам вече какво да правя.
Цитирай

Моя не е whitestone, а от алито, но пак на същия принцип. Три смених. Перфектно ги залепям, но след 2 3 седмици се разлепят. Сега стоя с третия и прилича на г*з. Чудя се вече за тия нано протектори. Единственото, което ме спира е че ми казаха, че самото покритие се драскало и стояло все едно ти е надраскан дисплея. Не съм ползвал, но проблемът е че не мога и да намеря достатъчно информация. Писна ми вече и на мен с тия стъкла. Само си загрозявам телефона. Те постоянно са отлепени..

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

(2019-02-21, 21:48:53)rjibirski написа:  Благодаря.. и аз си мислех да го купя, но ме е страх че няма да се справя и не че ще го изхабя, а че ще се разтече лепилото към говорителя... или другаде.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Спазваш ли всичко няма какво да сбъркаш. За говорителя си има предпазна лепенка.
(2019-02-22, 08:17:47)zahi написа:  Здравейте. Сега ще ви попиша малко за прехваления  whitestone dome glass. Първият път като го поставих бях много доволен. Обаче не мина и седмица и започна да се разлепя лепилото по еджовете. Видях в сайта им , че дават доживотна гаранция стига да докажеш ,че си го купил наистина.Аз го бях взел от Амазон. Обаче трябва да си платиш пътя (20 и няколко лева). Вече 3 пъти го сменям и пак се разлепва след няколко дена. Гледам от клипа в сайта им за поставянето и правя всичко както тях. Е писна ми вече. По 20 лева всеки път за рекламацията. Ми то с първоначалната покупка вече съм дал над 160 лева. Преди като бях с С8 плюс , карах с едно гадно фолио, че не ми се даваха пари за доум глас , ама накрая ми писна и го свалих. Лошото е ,че тия горили глас 5 много лесно се драскат и незнам вече какво да правя.
И на двата ми телефона S9 и iphone 8 plus имам такива протектори от  5 месеца и не са мръднали. Дори протектора за айфона от амазон ми го пратиха ползван и върнат от потребител, едната тубичка лепило loca glue беше празна, а по вътрешната част на стъклото имаше засъхнало лепило. Явно някой не беше успял да го монтира и беше го върнал и го пробутаха на мен. Писах в отзивите на потребители че са ме прее*али, качих и снимки и никой не ме отрази. Тогава  от няма накъде не ми се прежалваха сто и нещо лева почистих лепилото с мокри и сухи кърпички и поставих стъклото, като използвах единствената тубичка лепило от комплекта. Всичко се получи идеално и без забележки и както вече писах вече пети месец всичко е перфектно.
Не мога да си обясня защо при теб не се получават нещата.

(2019-02-22, 12:18:47)justvank0 написа:  Чудя се вече за тия нано протектори. Единственото, което ме спира е че ми казаха, че самото покритие се драскало и стояло все едно ти е надраскан дисплея. Не съм ползвал, но проблемът е че не мога и да намеря достатъчно информация. Писна ми вече и на мен с тия стъкла. Само си загрозявам телефона. Те постоянно са отлепени..

Наскоро лепих такъв от алито на един Хуауей P10, ами пълен ш*т  няма нищо общо със стъклото. Цветовете на екрана стават пълна боза.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Някой ползва ли тези слушалки... Samsung Gear IconX 2018 (SM-R140) 

Искам да изключа всякакво говорене и звук който им е фабрично заложен... освен музиката не искам да чувам нищо друго...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

(2019-02-20, 23:07:48)achodemo написа:  Някой да ползва това зарядно Тук  ?

Аз съм с него от около месец,и мога да кажа засега,че съм доволен. Поне знаеш че е оригинално и няма са прецакаш батерията
[-] 1 потребител изказва благодарност на asen_popov за това мнение:
  • achodemo
Цитирай

Някой поръчвал ли е кейс на spigen, и от къде може в България да се намери оригинален?
Цитирай

Аз, има ги в dice.bg с гаранция 2 години.
https://dice.bg/aksesoari-za-samsung-mob...f:-accf:0/

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Въпроса е дали са оригинални, защото преди години си поръчах от тях за нот 4 spigen neo hybrid и си беше чисто менте и трябваше да го връщам
Цитирай

Ами според мен са си оригинални, не са случаен магазин, ами са си официални реселъри на много марки. Поръчвал съм си за предишен мой телефон Spigen от Amazon и няма разлика в опаковката и материалите на изработка между него и този от dice.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

И аз съм поръчвал от тях за iPhone 8, само че беше на Elago. Малко беше пожълтял, но беше за iPhone 7. Те стават и за 8 и беше над 1 година сигурно в склада, и нали е прозрачен. Но са оригинални да.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

През годините много неща съм поръчвал от тях за редица телефони.Всичко,което съм получил от тях е било на ниво,както е описано в офертата и представено от производителя.Доволен съм и ги препоръчвам.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

Оригинални са им нещата, друг е въпросът, че продават скъпичко. Това може да се провери за секунди.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Аз също съм доволен от тях, но един и същи протукт в технотата е 59лв при тях 79... бая надценка имат, но за неща, които няма от къде другъде да купиш е поносимо.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Някой намери ли решение със стъклените протектори? Моят падна вчера. 1 седмица употреба... Нямам думи...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

Аз мисля да пробвам този !

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Няма да сбъркаш с него,аз съм със същото.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

(2019-04-23, 13:04:34)ivo777 написа:  Няма да сбъркаш с него,аз съм със същото.
Сам ли го сложи? Че с това лепило, от което хората се оплакват, че навлиза между ъглите и рамката и т.н. леко ме тревожи...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)