Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с АБВ мейл
#1

Здравейте, каквото и да правя по настройките, не иска да ми изкарва известия за нов мейл. Само когато вляза в приложението и виждам, че имма нов мейл. Някой друг има ли този проблем от ползващите АБВ поща?
Цитирай
Аксесоари
#2

Изтегли си друго приложение,това АБВ е най бъгавото от всички останали.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#3

(2019-02-20, 09:52:47)Santos71 написа:  Здравейте, каквото и да правя по настройките, не иска да ми изкарва известия за нов мейл. Само когато вляза в приложението и виждам, че имма нов мейл. Някой друг има ли този проблем от ползващите АБВ поща?
Абв няма пуш и трябва да са ти пуснати синхронизациите. Без значение от приложението което ползваш. Аз ползвам Gmail.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#4

Сега пробвах с Blue mail, същата работа. Не знам какво става.

(2019-02-20, 10:29:20)degman написа:  Абв няма пуш и трябва да са ти пуснати синхронизациите. Без значение от приложението което ползваш. Аз ползвам Gmail.

Sent from my LM-G710

Не ме кефи като дизайн.
Цитирай
#5

Явно ОС ти килва приложенията за поща. Оправи си ги в настройките. Оптимизация на приложенията търси. По принцип повечето китайци са така. Кое точно да промениш търси в разделите на хуавей ако не го намериш сам или някой просто да напише.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#6

(2019-02-20, 11:17:54)degman написа:  Явно ОС ти килва приложенията за поща. Оправи си ги в настройките. Оптимизация на приложенията търси. По принцип повечето китайци са така. Кое точно да промениш търси в разделите на хуавей ако не го намериш сам или някой просто да напише.

Sent from my LM-G710

Къде по точно е това?
Цитирай
#7

От приложението е.И при мен го правеше това,след това го изтрих и реших да ползвам стоковото на терефона.Работи перфектно и нямам нито един пропуск,а имам 3 мейл адреса-ABV,GOOGL,YAHOO

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#8

(2019-02-20, 11:26:04)Santos71 написа:  Къде по точно е това?

1.
Settings -> Apps -> Menu бутона горе -> Special access -> Battery optimization

Горе от падащото меню избираш All apps. Намираш пощата и избираш да бъде Not allowed.

2.
Settings -> Battery -> App launch -> Намираш пощата и махаш настройката за Manage automatically. Трябва да стане Manage manually с пуснати 3-те опции за стартиране в бекграунд режим.

И така за всички приложения с които подозираш, че може да имаш проблеми с нотификации, работа и известяване.
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • Santos71
Цитирай
#9

(2019-03-01, 15:09:31)GH0STFACE написа:  1.
Settings -> Apps -> Menu бутона горе -> Special access -> Battery optimization

Горе от падащото меню избираш All apps. Намираш пощата и избираш да бъде Not allowed.

2.
Settings -> Battery -> App launch -> Намираш пощата и махаш настройката за Manage automatically. Трябва да стане Manage manually с пуснати 3-те опции за стартиране в бекграунд режим.

И така за всички приложения с които подозираш, че може да имаш проблеми с нотификации, работа и известяване.

Благодаря, това го направих преди седмица и все си е същото. Може би е от самото АБВ.
Цитирай
#10

Може не съм го ползвал. А ти видя ли все пак в настройките за нотификации, дали всички нотификации на приложението са включени?

Добави си абеве пощата в gmail приложението. Това е най-добрия вариант.

Sent from my Gangbang using Tapatalk
Цитирай
#11

(2019-03-01, 15:18:36)GH0STFACE написа:  Може не съм го ползвал. А ти видя ли все пак в настройките за нотификации, дали всички нотификации на приложението са включени?

Sent from my Gangbang using Tapatalk

В самото приложение не ми дава да го променя. В Настройки влизам и му давам на Известия със звук. После горе чека за запис. Излизам и пак като вляза пак не е чекнато. Не знам защо така го прави.

(2019-03-01, 15:18:36)GH0STFACE написа:  Може не съм го ползвал. А ти видя ли все пак в настройките за нотификации, дали всички нотификации на приложението са включени?

Добави си абеве пощата в gmail приложението. Това е най-добрия вариант.

Sent from my Gangbang using Tapatalk

Не искам в Gmail, защото не се трият от сървъра и като вляза понякога през браузъра в пощата и вътре е мазало.
Цитирай
#12

a да си пуснал чистене на кеш при заключен екран или през определено време?
Цитирай
#13

(2019-03-01, 15:36:34)suffer написа:  a да си пуснал чистене на кеш при заключен екран или през определено време?

Виж за това не съм се сетил. Ще го направя.
Цитирай
#14

Не става и не става. Това АБВ нещо са го бъгнали. Айде нали Домусчиев ги купи, да им набие в главите да го оправят.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)