Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Защо се промениха звездите, нали бяха до 6, за потребителите,или поне 5, а вече са 4.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

Редно е да се промени и това мнение, за да не става объркване.

#TeamPixel
Цитирай

(2018-07-19, 21:31:50)kumbeto написа:  Редно е да се промени и това мнение, за да не става объркване.
Няма нужда, работи се по отстраняване на ''проблема'', който е следствие на обновяване платформата Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Здравейте колеги. "Проблема" ми е доста банален и вероятно ще ви се стори смешен, ама викам си щом аз се бъркам може и по-новите колеги да имат същия проблем:

Бутона който публикува всеки коментар "Нов отговор" всеки път ме обърква и ме кара да се замисля за секунда "ако го натисна да не да се отвори нов прозорец и да си изгубя коментара", няиолко пъти рефлексно натискам другия бутон, свикнал съм да виждам нещо по-инутитивно като "Публикувай". Благодаря Smile
Цитирай

Хубаво е да се направи анкетите да могат да се редактират.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Имам предложение темата "Google Play Промоции" да работи само в режим "Каталог".

 
Цитирай

Ако може, администрацията на сайта да предостави възможност и редовните потребители в рамките на няколко часа също да имат възможност да коригират опцията "Благодарност" при нужда. Благодаря.

 
Цитирай

Може ли да дефинираш "коригират"?
А в момента не може ли да се "коригира"?
Цитирай

Има превдид да премахне "благодарността" която е дал на някой. А по какви причини.. Той си знае, но при мен забелязах ,че е взъможно. Същото важи и за анкетите. Предполагам ,че предложенията са се приели без да се оповестят от екипа.
Цитирай

(2019-02-13, 12:43:24)GH0STFACE написа:  Може ли да дефинираш "коригират"?
А в момента не може ли да се "коригира"?
Да, виждам вече, че въпросната опция е вече в наличност и може да бъде използвана. Благодаря на целия екип!

 
Цитирай

До скоро имаше опция да добавяш коментар към дадено съдържание което си докладвал. Беше малко неудобно там да се изрази мнение за доклада а сега виждам ,че е премахнато изцяло. Мисля ,че е полезно да го има за да се изразява личното виждане когато се докладва нещо. И да е малко по-голям прозореца Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • admin
Цитирай

Системата не поддържа такава опция. Не знам кога го е имало. Може би са го махнали при последния ъпдейт преди няколко месеца.
Цитирай

(2019-02-18, 23:04:08)admin написа:  Системата не поддържа такава опция. Не знам кога го е имало. Може би са го махнали при последния ъпдейт преди няколко месеца.

Да, до скороо имаше опция да добавиш текст. Явно с някой ъпдейт са я бастисали.
Сега проследих, до 27-ми Януари е имало възможност като избереш Друго, да напишеш нещо. И сега може да избереш друго, но нещо полето сякаш е прецакано.

П.С. Не е от ъпдейт. Има си я опцията. Новата тема нещо има проблем.

@mefistoreyon, ако искаш да напишеш къстъм текст смени темата на форума на някоя от старите временно и ще виждаш при избор на Друго, поле за въвеждане. Така ще е докато се намери бъг-а в новата тема и се отстрани. Мерси за сигнала.
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • admin
Цитирай

Оправих го и в новата тема.
[-] 4 потребители изказват благодарност на admin за това мнение:
  • Be6i4, ronnie72, suffer, vargala81
Цитирай

Имам предложение
Според мен е време модераторите да преосмислят критериите за създаване на нов раздел. Предлагам по усмотрение на главните модератори при излизане в продажба на топ флагмен от топ продаваните марки в България да се прави нов раздел, а не да се чака някаква анкета. Мисълта ми е, че е повече от ясно, че във форума ще е пълно с притежатели на самсунг с10, след това като излезе ноут10 ще е същото. Поне за топ моделите може да се реагира малко по-бързо с разделите. Същото е и с хуавей. Като излезе п30 неминуемо ще има раздел, след това и с мейт30 ще е същото. Ясно че следвате правилата, но може малко да ги промените. Кому е нужна тази бюрокрация в случая?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Аз предлагам да има опция да си изтриеш коментара, защото някой път се получава объркване ( например пишеш под грешната тема и трябва да чакаш някой да ти го изтрие или премести ) и просто сам да имаш възможност да го правиш Smile

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай

(2019-03-09, 15:00:35)nanobanano написа:  Имам предложение
Според мен е време модераторите да преосмислят критериите за създаване на нов раздел. Предлагам по усмотрение на главните модератори при излизане в продажба на топ флагмен от топ продаваните марки в България да се прави нов раздел, а не да се чака някаква анкета. Мисълта ми е, че е повече от ясно, че във форума ще е пълно с притежатели на с10, след това като излезе ноу10 ще е същото. Поне за топ моделите може да се реагира малко по-бързо с разделите. Същото е и с хуавей. Като излезе п30 неминуемо ще има раздел, след това и с мейт30 ще е същото. Ясно че следвате правилата, но може малко да ги

Едно време и Note 7 щеше да е топ, отворихме предварително раздел но дори не успя да пристигне в България. След което го преместихме в архива. Да, точно така действахме преди, когато основните играчи бяха Samsung, LG, HTC и Sony. Но нещата се промениха и днес една топ марка, утре може да е извън играта, като LG, HTC и Sony. Преди това пък ги гласувахме, когато преценим, че са се събрали достатъчно хора и теми, което отнемаше допълнително 1 седмица заради гласуването. Сега вече премахнахме гласуването и като се изпълнят по спомен двата критерия, докладва се, защото ние не следим 24/7 всички раздели и ако двамата админи отговорни за отварянето на разделите имат време, може още на същия ден да го отворят. Това си е лично мое мнение и не значи, че екипа няма да разгледа предложението ти, за което ти благодарим!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Ситуацията с ноут 7 е прецедент. Пък и по-горе предложих, когато телефона вече е в България по усмотрение на администратор да се създаде тема.Става въпрос от човешка гледна точка може да се използва малко гъвкавост

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2019-03-09, 15:34:59)nanobanano написа:  Ситуацията с ноут 7 е прецедент. Пък и по-горе предложих, когато телефона вече е в България по усмотрение на администратор да се създаде тема.Става въпрос от човешка гледна точка може да се използва малко гъвкавост
И за телефоните, които са вече в България, но се предлагат само онлайн, от гаражни търговци, но не и официално от операторите и големите вериги за техника и бъдат закупени единични бройки, защото вече и такива, нима трябва да бъде направен раздел и за тях?

 
Цитирай

Nomad, защо първо не прочетеш конкретно какво съм предложил?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2019-03-09, 15:55:31)nanobanano написа:  Nomad, защо първо не прочетеш конкретно какво съм предложил?
 Мисля че, изискването за отваряне на раздел на важи само за конкретен модел/бранд, а за всички устройства, които се обсъждат на форума, по принцип.

 
Цитирай

Толкова ли не може да се изчака една анкета с 10 човека и 5 теми? Преди ги отваряхме така както каза @vargala81 и пак имаше недоволни защо неговия редми или самсунг(хуавей, лг и т.н.) няма отворен веднага раздел. Затова всеки раздел се отваря с едни и същи правила. Ако някой иска да пише толкова много има отворени теми, ако иска може да отвори нови, като се изпълнят условията което ще е бързо специално за тези телефони ще се отвори раздел възможно най скоро. Като се съберат хората и темите просто пишете че вече са изпълнени условията и това е.
Цитирай

(2019-03-09, 15:08:22)Iordannenov написа:  Аз предлагам да има опция да си изтриеш коментара, защото някой път се получава объркване ( например пишеш под грешната тема и трябва да чакаш някой да ти го изтрие или премести ) и просто сам да имаш възможност да го правиш Smile

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Имаше я преди, но няколко недоволни потребителя решиха да си затрият всички мнения и теми (сред които и полезни) преди да напуснат форума. Ако се получи объркване, има известно време в което може да се редактира. Другия вариант е да се самодокладва мнението и екипът ще извърши редакция, преместване или триене.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2019-03-09, 16:10:29)vargala81 написа:  Имаше я преди, но няколко недоволни потребителя решиха да си затрият всички мнения и теми (сред които и полезни) преди да напуснат форума. Ако се получи объркване, има известно време в което може да се редактира. Другия вариант е да се самодокладва мнението и екипът ще извърши редакция, преместване или триене.
Ясно. Пълни олигофрени са такива хора, защото тази опция е навсякъде и е по-добре да я има. Вие си решавате естествено

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай

В различните форуми просто е различно времето в което изчезва опцията за редакция. Ако я има просто явно не са се сблъсквали с проблеми като нашите, или просто не им пука за това че някой е решил да си изтрие всичко....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)