Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за Motorola G6 play
#26

Аз късно се сетих, но има и възможност да се направи скрийншот с поставяне на три пръста едновременно върху екрана.
Активира се пак от приложението МОТО.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-12-30, 15:37:26)Моторист написа:  Писали сме заедно....
Това с екранната снимка, ще трябва доста да го тренирам...  Доста са по-малки бутончетата от
Lenovo K6, а там беше в падащото меню.
Добре, че не ми трябва често, но все пак...

За екранната снимка пробвай и с поставяне едновременно на три пръстта на екрана. При х4 и g6 така става.
Цитирай
#28

На мен пък това светване на екрана, когато мръднеш телефона ми е любимо. Бърз поглед колко е часа, има ли достатъчно батерия, някакво известие или пропуснат разговор - така и така няма LED да светка за пропуснати. Става дума за G5s.
Би ли ми казал дали я има възможността да се скрият трите бутона долу и тяхната функция да се поеме от гнездото за пръстов отпечатък чрез плъзгане наляво и надясно? Мисля че беше в Мото Екшъните --> Управление с 1 бутон или подобно.
Самонавивам се за G6 plus, та събирам инфо за подобни дреболийки, дето ги няма в ревютата.
Цитирай
#29

Ето ме отново...
Честита нова година на всички!
Малко се отнесох покрай празниците.
Сега прочетох какво сте писали.
Да открих го това със снимката с три пръста. Vi70 благодаря.

Stern ако ме светнеш как да кача снимка тук мисля, че имам отговор на въпроса ти.
Специално се разрових сега в телефона и направих скрийншот с три пръста да снимам отговора на въпроса ти.

В момента съм много доволен от телефона!
Батерията сигурно може да изкара и повече от два дни. Зависи от ползването.
Снимките от Нова година са задоволителни и от двете камери.
Когато купувах телефона се заговорихме с пича във Виваком, тъй като плащам често там. Та той ми разказа, че за Коледа семейство си купили Motorola g6 play и Motorola One. След 2 дни пак дошли в магазина поискали да сменят Motorola One с Motorola g6 play.
Казали, че Motorola g6 play прави по- хубави снимки.
Мисля, че не са им го сменили, но вие си правете изводите.


Единственото което не мога да открия в момента е от къде да настроя да вдигам на позвъняване с едно докосване, а не плъзгане.
Имам и снимка скрийншот от тази функцията на Леново К6



Намерих от къде
Stern за това ли питаш:


Качвам и функцията на Леново К6 която търся в Motorola g6 play:


Прикачени файлове Миниатюри
           

Lenovo 536
Цитирай
#30

       
(2019-01-03, 20:21:39)Моторист написа:  Stern за това ли питаш:

ЧНГ и много късмет и щастие.
Не питам точно за това.
На втората ти снимка, при мен на G5s, първото действие е Навигация с един бутон (използвайте сензора за пръстови отпечатъци за навигация), нататък е същото. Когато е включено се скриват трите основни бутона долу на екрана - квадратчето, кръгчето и триъгълника, а функциите им се поемат от сензора - плъзнеш наляво=връща предния екран, плъзнеш надясно=изкарва отворените приложения, натиснеш кратко=отива на десктопа.
Ей за това действие в Мото Акциите питам дали са го запазили или е заменено със скрийншот с 3 пръста.

Пускам 2 скрийншота за онагледяване. Във вторият се вижда, че трите бутона долу са премахнати.
Цитирай
#31

Е да де, на първата снимка която съм качил е това което търсиш, просто е написано по друг начин според мен.
Качвам я пак:

Оп .. не тази...
А тази:

" Получаване на достъп до уеб сайтове, приложение и устройства с Вашия пръстов отпечатък"


Прикачени файлове Миниатюри
       

Lenovo 536
Цитирай
#32

Не, не става дума за това.
Виж си снимките, виж си телефона - на дъното на екрана има 3 бутона, които са там при всяко приложение и при всеки телефон - триъгълник, кръг и квадрат (при други марки може и да са различни символите). Има ги във всеки смартфон, без тях не можеш да го управляваш.
Е, в G5s тези бутони могат да се скрият през Мото Екшънс, да освободят малко полезен екран, а действието им се поема от сензора за пръстов отпечатък. Виж моите скрийншоти на екрана - няма ги. В твоите ги има.
Това питам дали има в G6.

ПС: Ако обичаш, отвори Moto Actions и направи скрийншот на целия списък с действия. Или повече от 1, ако не се събира целия на екрана. Ще видя дали го има това действие или не.
Цитирай
#33

Мндаа...май го няма...
Но направих няколко снимки:

От 12ч до сега съм свалил 21%
Дава ми, че имам батерия за още 24ч Tongue

Въпреки, че все пак според мен е едно и също нещо...
Просто би било крайно неудобно за мен и за това даже не искам и да го пробвам.

Въпреки, че все пак според мен е едно и също нещо...
Просто би било крайно неудобно за мен и за това даже не искам и да го пробвам.


Прикачени файлове Миниатюри
                       


Lenovo 536
Цитирай
#34

Благодаря.
Няма това, което търся, заменено е с правене на скрийншот с 3 пръста. Другите са еднакви.
Жалко, за което. Пък може в G6 plus да го има, нали е плюс :-)
Цитирай
#35

Вариант е да провериш в магазина на Виваком.
Драсни после тук дали го има в някой от моделите.

Lenovo 536
Цитирай
#36

Днес разгледах една G6plus в Технополис.
Има това, за което питах, всъщност има всичко в мото екшъните, което го има и в G5s + нещата, които показваш, че ги има и в G6play. Идеално.
Корпусът е страхотно оформен, гърбът е стъклен и мн.красив и приятен. Само да не го изтърваш.
Много памет, бърз процесор. Андро 8, по традиция чиста, само мото екшъните, екран и кий са добавили.
Камерата е 12 мрх, но в режим 4:3, кой ли още го ползва? В 16:9 е малко по-малка, но пак е добре, като за телефон. То и малко ме интересува, де, аз снимам с Никон с няколко обектива и никоя телефонна камера не може да ме впечатли. Иначе прави видео на 4К, но е без стабилизация. Стабилизация има при HD видео.
И в момента е на промоция в Технополис, 400 лв., с 80 надолу. :-)
Ако сегашният ми G5s не беше в идеално състояние, вече да съм си купил 6 plus.Но пък може сегашния да го оставя за навигация в колата и да взема 6 plus. Струва си парите. Но ми се иска да видя Moto One power, когато го пуснат у нас. Ако го пуснат, че не от вчера е по пазарите.
Цитирай
#37

Надали ще пуснат Power версията у нас.
Иначе освен батерията, не е ли същия като Moto One?
Moto G6 Plus в този клас и за тази цена е супер.
Аз бих го предпочел пред Moto One
Цитирай
#38

Stern в това което копирах по-горе ли е:

"Получаване на достъп до уеб сайтове, приложение и устройства с Вашия пръстов отпечатък"

Аз съм доста доволен от моята Motorola g6 play Последно зареждане преди 1 ден 5 часа и 24минути , а в момента е на 41% .
Вчера доста снимки, клипове, Вайбър, сайтове. Днес скайп, сайтове.
Единствено отстъпва на звука на стария ми Леново К6. И жалко, че няма вдигане на позвъняване с едно докосване

Lenovo 536
Цитирай
#39

Някой знае ли как да си разменят софт бутоните
Дори и с програма да е не е проблем
Аз си намерих такава само за скриването им

Благодаря предварително!!!!

Sony Ericsson Xperia™ X8 black | Bootloader Unlocked | > OC 787 MHz DUALtouch
------>> HTC DESIRE 500 STOCK ------->> LG NEXUS 4 > S-OFF > Bootloader Unlocked > Rooted Android L ----> LG G2 ------->> LG G PRO 2....
Цитирай
#40

(2019-01-13, 15:56:18)solo5 написа:  Надали ще пуснат Power версията у нас.
Иначе освен батерията, не е ли същия като Moto One?
Moto G6 Plus в този клас и за тази цена е супер.
Аз бих го предпочел пред Moto One

One ----- Power
1520х720 ----- 2246х1080 резолюция (сериозна разлика)
Snapdragon 625 ---- Snapdragon 636 чипсет
Cortex-A53 ---- Kryo 260 процесор (убийствена разлика)
Adreno 506 --- Adreno 509 видео
Цитирай
#41

Някой знае ли къде се произвеждат в момента телефоните Моторола?
На кутията пише, made in China, но ...
Задавам въпроса защото актуализациите на приложенията ми идват вечер, а на предишните 2 телефона Леново винаги сутрин към 8-9ч
Преди малко ми дойдоха актуализациите.
В Пекин е 2:30 през нощта, а в Лос Анджелис 10:30.
Сещате се защо ви питам нали?

Lenovo 536
Цитирай
#42

В Китай, където и останалата продукция на Lenovo.

 
Цитирай
#43

В Китай, естествено, както и почти всяка марка телефон :-) А ъпдейт получаваш за андроида, не за хардуера ;-)
Засега дизайна и разработките се правят в щатите, както и андроида, но както почнаха да се карат щатите и Китай, това може и да се промени.
Цитирай
#44

Значи затова ми идват обновления на приложенията вечер Wink
Сега е 13:05ч в Илинойс, а в Пекин е 3:05 през ноща.

Lenovo 536
Цитирай
#45

Днес за първи път реших да се събудя с будилника от телефона...
Е не звънна... Телефона задължително го изключвам през ноща. Просто се събудих малко преди будилника. Реших да го изчакам, но ... 5 минути след зададения час включих телефона и будилника тръгна да звъни.
Проверих няколко пъти всички настройки за звуци, включвай ги и ги изключвах. Настройвах будилника и пробвах. Никаква промяна. В момент в който включа телефона тогава звъни будилника.
Пуснах режим " Не ме безпокойте" , тогава будилника звънни в зададения час. Но при изключен телефон не звънни.
Някакви идеи какво да правя?

Lenovo 536
Цитирай
#46

Още по темата за Мото Екшъните - оказа се, че трипръстовия скрийншот не е нещо ново за G6, а за ОС.
Днес ъпдейтнах моя G5s до Андро 8.1 и тази функция ми се появи :-)
Дори има и още една, свързана със скрийншота - при активирне, веднага дава възможност да се редактира, шерне, запише или изтрие скрийншота.
Добави ли са и функция за контрол на мултимедията - при угаснал екран може да се минава на следваща/предишна песен с дълго натискане на бутона за звука, без да се събужда екрана.
Но най ме изкефи новата добавка в Мото екрана - при активиране ти запомня муцуната и после, когато се работи с телефона и гледаш в екрана, не го угася след зададеното време, а чак, когато го оставиш или погледнеш настрани.
Цитирай
#47

Здравйте , някой знаели дали ще имаме щастието и ние като бразилците да получим андроид 9 ???

Sony Ericsson Xperia™ X8 black | Bootloader Unlocked | > OC 787 MHz DUALtouch
------>> HTC DESIRE 500 STOCK ------->> LG NEXUS 4 > S-OFF > Bootloader Unlocked > Rooted Android L ----> LG G2 ------->> LG G PRO 2....
Цитирай
#48

(2019-03-09, 18:21:53)a.d.v.7777 написа:  Здравйте , някой знаели дали ще имаме щастието и ние като бразилците да получим андроид 9 ???

Че аз вече го получих преди няколко дена на моя G6 plus.
Не виждам причина да няма и за play.
Питай ги с мейл тук

Впрочем е нормално първо да ъпгрейдват в Бразилия. Все пак там е завода за G-сериите.
Цитирай
#49

И какво ще спечелим от този Андроид 9?
Като се сетя как чакахме за Леново К6 да дойде Андроид 7... Е дойде и.... Батерията ми почна да държи по- малко и никакъв друг ефект....
Иначе да, оказа се, че G сериите на Моторола се произвеждат в Бразилия. Даже филм гледах някъде колко високо технологичен е завода..

Lenovo 536
Цитирай
#50

Е преди малко дойде Андроид 9.
Чудя се да го инсталирам ли....

Lenovo 536
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)