Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

(2019-03-10, 22:24:58)petyr1970 написа:  Единственото,което осъзнавам е,че явно си адски комплексиран тип.Смартфонът е джаджа,която всеки купува според нуждите си.Споко,купувал съм и аз втора ръка,и читави и не дотам,имам смарт часовник и гривна от китайски безимени марки,бачкат безпроблемно вече 2години и струваха по 10-15долара.Ама с това предпазване....смешна работа,всеки като си купи дадена марка почва да ръси акъли и плюе,то и един Мерцедес навремето е струвал сто бона,ама наш Ганчо го взел втора ръка за пет и се хвали каква кола кара.Пич,сестра ми преди две години и повече си взе П9 та,имам чудесни впечатления от телефона,не е лошо устройство,съгласен,ама айде сега като си купил флагмана на Хуавей от 2017не ни изкарвай нас простосмъртните идиоти,че сме си взели нов телефон,на приличба цена
Знаех си ,че това ти е проблема. Но не те обидих както ти се опитваш. Не съм те изкарал какъвто и да е. Ти трябва да си сляп да не видиш кой изобщо поддържа раздела за Мейзу и от кого са повечето теми в този раздел. Тоест би трябвало да си сляп ,за да не разбереш ,че съм един от най-големите фенове на Мейзу и щом съм против този модел има защо. Има ,защо и да не избера Мейзу сега,а да взема П9 ,но ти явно си мислиш,че се будя с идеята как да те обидя,вместо да осъзнаеш и вникнеш в написаното относно Мейзу 15 Лайт и Мейзу по-принцип. Харесвах Мейзу до като не започнаха да лъжат,че някой телефони работели нестабилно с флейми 7,а не беше вярно. Те обаче дадоха бъгав флейми 7 на доста стари модели и спряха да го поддържат барабар с бъговете. В глобалните версии. Спряха да ъпдейтват флейми Глобал,а да сменят версията на андроид,не ги търси. Само китайските версии ъпдейтват,те пък имат проблеми с Гугъл сървиси и така. Няма как да ме убедиш,че за нов телефон от 2018г си дал пари,а не са ти сложили дори андроид 8 и това за теб е нормално. Ако пък е,за мен не е, защото не обновяват и пачовете за сигурност. Аз вече играх тази игра на смени на ромове и други глупости,за да получа андроид 7 за Мейзу Макс,а за Глобал нямаше,но за Китай имаше,а уж бил бъгав,напротив летеше,а а имах проблеми с Гугъл сървисите. Та дано ти светна,защо никой не иска Мейзу на днешно време и са пред фалит. А и купиш ли Мейзу ,забрави да успееш да го продадеш някога за що годе нормална цена,защото никой не ги търси.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
Аксесоари
#27

Слабо ме интересува на кого си дчфен и от кого си разочарован.Аз купувам нов телефон средно на няколко месеца,старите продавам или подарявам.Причината да си купя точно този беше съвсем прозаична,омръзнаха ми големите лопати,исках нещо компактно в ръката и джоба.Не смятам,че телефонът заслужава подобно внимание,нито че трябва да му робувам.Точно този взех,харесах го,ще го ползвам докато ми омръзне и ще взема друг.Засега не забелязах някакви грижи предвид стария пач за сигурност или остарелия андроид,работи гладко и безпроблемно.Не знам кой от двама ни не е наред,но нещо се вживяваш и правиш опити да ми даваш акъл за неща,които хич не ме вълнуват.Пича поиска мнение,дадох му,ти ме метна едва ли не съм някакъв лаик,а ти,човека ,който поддържа целя раздел на Мейзу си единствения осведомен.Пак ти казвам,за тези пари,ново и чудесно изглеждащо телефонче с гаранция официална си струва,след време ще го подаря на сина си,а съм се загледал в Meizu16thПредполагам,че и него ще оплюеш,жалко.че тази компания не те познава,ако те бяха наели нямаше да фалират.И не са фалирали,спокойно,чети малко повечко инфо.И не ми отговаряй повече,безмислен спор е това,не отбираш каква е идеята,а си се вманиачил ,изживяващ се като някво гуро на мобилните технологии

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
[-] 1 потребител изказва благодарност на petyr1970 за това мнение:
  • mayaiv
Цитирай
#28

(2019-03-10, 22:55:52)petyr1970 написа:  Слабо ме интересува на кого си дчфен и от кого си разочарован.Аз купувам нов телефон средно на няколко месеца,старите продавам или подарявам.Причината да си купя точно този беше съвсем прозаична,омръзнаха ми големите лопати,исках нещо компактно в ръката и джоба.Не смятам,че телефонът заслужава подобно внимание,нито че трябва да му робувам.Точно този взех,харесах го,ще го ползвам докато ми омръзне и ще взема друг.Засега не забелязах някакви грижи предвид стария пач за сигурност или остарелия андроид,работи гладко и безпроблемно.Не знам кой от двама ни не е наред,но нещо се вживяваш и правиш опити да ми даваш акъл за неща,които хич не ме вълнуват.Пича поиска мнение,дадох му,ти ме метна едва ли не съм някакъв лаик,а ти,човека ,който поддържа целя раздел на Мейзу си единствения осведомен.Пак ти казвам,за тези пари,ново и чудесно изглеждащо телефонче с гаранция официална си струва,след време ще го подаря на сина си,а съм се загледал в Meizu16thПредполагам,че и него ще оплюеш,жалко.че тази компания не те познава,ако те бяха наели нямаше да фалират.И не са фалирали,спокойно,чети малко повечко инфо.И не ми отговаряй повече,безмислен спор е това,не отбираш каква е идеята,а си се вманиачил ,изживяващ се като някво гуро на мобилните технологии
О,ще ти отговоря няма да имаш последната дума. Когато ти направиш нещо за всички нас потребителите на раздела Мейзу и си дадеш от личното време ,за да преведеш и направиш разбираема дадена информация за всички имаш право да ми държиш сметка какъв съм или не съм. Но докато ти само ползваш,без да си дал,не се опитвай да ме коментираш. Купи каквото искаш,и си го ползвай,слабо ме интересува твоето мнение. Аз не започнах разговор с теб,а ти сам се набута в разговора. Затова и не се прави на голям разбирач. И не няма да оплюя друг Мейзу ,а и не съм,освен 15 Лайт. Докато аз ти написах моите доводи,ти само лаеш и се заяждаш. Безмислено е да се обяснява на стената,но може би стената ще е по-разбрана от теб.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#29

Има хапченца,пий ги.Да,форумите са за това,да си помагаме и споделяме,съгласен.Но не аз съм се натресъл,аз споделих ЛИЧНО мнение,от първа ръка,не гледайки ревпта в тубата,а ползвайки лично вече месец....предполагам това не те интересува,нали...Всеки,които иска може да.намери инфо за каквото и да е,пак ти казвам не си единствения ,който чете,гледа,споделя,но ти отказваш да ме разбереш.Ти си като кон с капаци,просто споделих личния си опит,а ме нападна за камерата на телефона и какво ли още не.Между другото,в темата за.Мейзу Макс си написал,че камерата не те вълнува,щото снимаш с фотоапарат,сега с П9та явно си захвърлил фотоапарата,Хуавея го удря в земята,хахаххаах.Айди,стига се пъни,че ще вземе накрая да се изпокараме съвсем за глупости.Последно,описаните от теб проблеми на Мейзу за мен не са проблеми,бачка си перфе и не ми дреме,че не е 9андроид и мартенския пач

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#30

(2019-03-10, 23:15:54)petyr1970 написа:  Има хапченца,пий ги.Да,форумите са за това,да си помагаме и споделяме,съгласен.Но не аз съм се натресъл,аз споделих ЛИЧНО мнение,от първа ръка,не гледайки ревпта в тубата,а ползвайки лично вече месец....предполагам това не те интересува,нали...Всеки,които иска може да.намери инфо за каквото и да е,пак ти казвам не си единствения ,който чете,гледа,споделя,но ти отказваш да ме разбереш.Ти си като кон с капаци,просто споделих личния си опит,а ме нападна за камерата на телефона и какво ли още не.Между другото,в темата за.Мейзу Макс си написал,че камерата не те вълнува,щото снимаш с фотоапарат,сега с П9та явно си захвърлил фотоапарата,Хуавея го удря в земята,хахаххаах.Айди,стига се пъни,че ще вземе накрая да се изпокараме съвсем за глупости.Последно,описаните от теб проблеми на Мейзу за мен не са проблеми,бачка си перфе и не ми дреме,че не е 9андроид и мартенския пач
Да ,няма смисъл да се караме. И не фотоапарата си снима чудно,просто е тежък и не го нося непрекъснато. Smile Днес все още е ден за прошка,та да заровим томахавките и да си простим!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#31

Телефон като телефон,нищо особено,прав си,оптвам се това да ти обясня,че в крайна сметка не той е важния,а ние самите.Споко,няма какво да си прощаваме,спор като спор,дума дупка не прави.Извинявай,ако съм те убидил,не това е целта

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#32

Аз пък обмислям покупка на Мейзу 16-ти, но нещо ме спира факта, че на глобалката подръжката е 0. И разбира се, че няма продаване след това. Иначе ми изглежда уникален...
Цитирай
#33

И аз го заглеждам....уникатно изглежда,постигнали са добър дизаин,че и хардуер си е супер,а и за хубави пари е в алито

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#34

(2019-03-10, 23:44:46)petyr1970 написа:  И аз го заглеждам....уникатно изглежда,постигнали са добър дизаин,че и хардуер си е супер,а и за хубави пари е в алитo
Точно този модел за мен е върха,но нямам пари за такъв. Но бие галакси с9 в игри и производителност. а дизайна е супер уникален.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#35

Ами да 600лв е и имаш Снап 845, 6/64 памет, даже за 100лв отгоре е 8/128 версията, хубав Амолед екран, който няма ноч? хубави камери с OIS и 3х лослес зуум, стерео колонки, бърз фингър в екрана, супер удобен и интуитивен мБек бутон. И разбира се дизайна кърти. Реално минусите са му само сравнително малката батерия и това, че е Мейзу и най-вече глобална версия.
Цитирай
#36

Добро Утро на всички !На момчетата с Хухавелите,ще ги помоля ако имат да избиват комплекси да го правят в темата за Хухавел.Не,че нещо но тук достатъчно се осра.Та сега по темата.Със старото ми Мейзу,като набирах някой първо изписваше "набиране",след това "позвъняване" и когато отсреща има отговор "разговор.Сега има само "набиране" и "позвъняване'.Има ли някъде отметка из менюто за това да се вижда,кога отсрещния телефон звъни.
Цитирай
#37

(2019-03-11, 07:37:38)cosera написа:  Добро Утро на всички !На момчетата с Хухавелите,ще ги помоля ако имат да избиват комплекси да го правят в темата за Хухавел.Не,че нещо но тук достатъчно се осра.Та сега по темата.Със старото ми Мейзу,като набирах някой първо изписваше "набиране",след това "позвъняване" и когато отсреща има отговор "разговор.Сега има само "набиране" и "позвъняване'.Има ли някъде отметка из менюто за това да се вижда,кога отсрещния телефон звъни.
Има,но нали сме с комплекси,та си го намери сам. Ще ти кажа къде е само след извинение към мен!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#38

Прошки беше вчера,но ако има за какво,се извинявам не само на теб,а на всички във форума.И съгласи се,че темата се превърна в излишно заяждане,а не за това да си помагаме и споделяме.А това дали,ще помагаш  или не,си е лично твой избор.Лек ден на всички !
Цитирай
#39

(2019-03-11, 07:50:00)cosera написа:  Прошки беше вчера,но ако има за какво,се извинявам не само на теб,а на всички във форума.И съгласи се,че темата се превърна в излишно заяждане,а не за това да си помагаме и споделяме.А това дали,ще помагаш  или не,си е лично твой избор.Лек ден на всички !
Слушалка/настройки/вибриране при вдигане. Това е пътя. И когато отсрещния вдигне ти вибрира в ръката и говориш. Няма друга настройка. Включи и да затваряш с бутона за изключване,мега удобно е.
Успех и успешен ден!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#40

Това съм го направил.Въпросът ми беше за изписването на "позвъняване",когато отсрещния телефон започне да звъни.Сега изписва само "набиране" и когато отсреща има отговор се усеща почукването на вибрацията.
Цитирай
#41

(2019-03-11, 08:04:49)cosera написа:  Това съм го направил.Въпросът ми беше за изписването на "позвъняване",когато отсрещния телефон започне да звъни.Сега изписва само "набиране" и когато отсреща има отговор се усеща почукването на вибрацията.
Няма друго,ама наистина. На времето нот 2 нямаше вибрация при вдигане,а новите имат,затова единствения начин е този.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#42

(2019-03-11, 08:06:47)sunmaster написа:  Няма друго,ама наистина. На времето нот 2 нямаше вибрация при вдигане,а новите имат,затова единствения начин е този.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Ок,Благодаря.Явно колкото повече обновяват флайм,толкова по орязан става.И някой успял ли е да рутне Meizu 15 lite.Гледах един руснак,как го прави,но при мен греда.Ето видеото.
при руснака излиза моят флайм
[img][Изображение: 25716625_m.jpg][/img]

При мен това липсва 

[img][Изображение: 25716646_m.jpg][/img]
Цитирай
#43

(2019-03-11, 08:28:00)cosera написа:  Ок,Благодаря.Явно колкото повече обновяват флайм,толкова по орязан става.И някой успял ли е да рутне Meizu 15 lite.Гледах един руснак,как го прави,но при мен греда.Ето видеото.
при руснака излиза моят флайм
[img][Изображение: 25716625_m.jpg][/img]

При мен това липсва 

[img][Изображение: 25716646_m.jpg][/img]
Има как да го рутнеш и ще се поразтърся как. Ще направя тема довечера.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#44

Преди да почнеш процедурата,мини на английски.
[-] 1 потребител изказва благодарност на JuliusCaesar за това мнение:
  • cosera
Цитирай
#45

(2019-03-11, 14:07:35)JuliusCaesar написа:  Преди да почнеш процедурата,мини на английски.

Благодаря ти.Това нямаше да се сетя Bu .Така стана за секунда. Big Grin
Цитирай
#46

Аз се блъсках половин година да руутна седмицата.На шестицата ставаше и на бг.Съвсем скоро (2-3 седмици) се събудих с идеята да мина на английски и да пробвам.И взе че стана.Иначе къде ли не рових,прочетох всичко де що пише за мейзу,ама това никуде го нямаше.
Цитирай
#47

Рутнах го,но се колебая дали да почиствам приложенията.Телефончето работи бързо,няма и намек от забавяне.А за Мейзу съм чел,че липсват къстъм ромове и това донякъде ме спира да ексериментирам.Някой случайно да знае здали за нашия телефон има такива? И коя програма да ползвам за изрриване на приложенията ?

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#48

(2019-03-11, 20:17:50)petyr1970 написа:  Рутнах го,но се колебая дали да почиствам приложенията.Телефончето работи бързо,няма и намек от забавяне.А за Мейзу съм чел,че липсват къстъм ромове и това донякъде ме спира да ексериментирам.Някой случайно да знае здали за нашия телефон има такива? И коя програма да ползвам за изрриване на приложенията ?
Не почиствай,а замрази. И, ако някога правиш хард ресет,по-добре преинсталирай.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#49

(2019-03-11, 20:17:50)petyr1970 написа:   И коя програма да ползвам за изрриване на приложенията ?

Аз използвам Root Uninstaller ,но внимавай какво махаш.Да не се стигне до нов ром.
Цитирай
#50

(2019-03-11, 20:53:49)cosera написа:  Аз използвам Root Uninstaller ,но внимавай какво махаш.Да не се стигне до нов ром.
Само и единствено link2sd

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)