Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

(2019-03-11, 21:07:02)sunmaster написа:  Само и единствено link2sd

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Тази съм я ползвал преди десетина година на "Sony Ericsson Xperia X10" предимно за премества на приложения на SD card.Тогава мисля,че нямаше функция за деинстал.Sony Ericsson Xperia X10Sony Ericsson Xperia X10
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-03-12, 07:38:34)cosera написа:  Тази съм я ползвал преди десетина година на "Sony Ericsson Xperia X10" предимно за премества на приложения на SD card.Тогава мисля,че нямаше функция за деинстал.Sony Ericsson Xperia X10Sony Ericsson Xperia X10
Сега е единствената препоръчана от руснаците. И аз я ползвах в Мейзу Макс, уникална програма. Има всичко.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#53

(2019-03-12, 07:48:04)sunmaster написа:  Сега е единствената препоръчана от руснаците. И аз я ползвах в Мейзу Макс, уникална програма. Има всичко.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Явно,ще се пробва.Руснаците куци програми не ползват. Storstark
Цитирай
#54

(2019-03-12, 08:03:15)cosera написа:  Явно,ще се пробва.Руснаците куци програми не ползват. Storstark
Ще останеш доволен. Само се чудя за какво ти е да премахваш програми,като нямаш излишни?
И съвет от мен,качи си през телефона от сайта на Мейзу,последния ром за твоя телефон и си го дръж в телефона. Ако омажеш нещо ,влизаш в рекавъри и инсталираш. А и никога не прави връщане в начални настройки на Мейзу,бъгав и лагав става. Просто преинсталирай на чисто.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
[-] 1 потребител изказва благодарност на sunmaster за това мнение:
  • росен2
Цитирай
#55

Точно така,много си прав.Още от Meizu MX4 винаги преинсталирам с чист ром от сайта и  задължително изтриване на 
на паметта .И вярвай ми ,винаги има какво да се изчисти от техните вградени приложения.
Цитирай
#56

Приложения за махане-бол.Я си вижте калкулаторите дали смятат правилно с % .Моя смяташе по-зле от първолак.Затова и него разкарах и сложих гугълския.
Цитирай
#57

Търсих и не намерих ром с андроид 8 или 9, някой случайно да е срещал?

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#58

(2019-03-12, 19:37:09)petyr1970 написа:  Търсих и не намерих ром с андроид 8 или 9, някой случайно да е срещал?
Няма читави,а няма и да има

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#59

И на мен така ми се струва

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#60

(2019-03-12, 23:05:01)petyr1970 написа:  И на мен така ми се струва
Просто не може да бъде разблокиран биоса .

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#61

Здраве да е, така също ми харесва, просто ми се искаше да пробвам нещо различно

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#62

(2019-03-10, 23:34:57)nowhere написа:  Аз пък обмислям покупка на Мейзу 16-ти, но нещо ме спира факта, че на глобалката подръжката е 0. И разбира се, че няма продаване след това. Иначе ми изглежда уникален...
Чак пък да е 0 поддръжката не бих казала. Първо за глобалната на 16th излезе Flyme 7.3.
Но вече в Алито върви предпродажба на 16Xs. Изчаквам да падне с 20-30 долара и го вземам. Чак 16th не ми трябва. Лично аз не се нуждая от върхов процесор. Гледам другите неща повече. Та този е по-евтин и ме устройва идеално. Smile

(2019-03-12, 09:05:13)JuliusCaesar написа:  Приложения за махане-бол.Я си вижте калкулаторите дали смятат правилно с % .Моя смяташе по-зле от първолак.Затова и него разкарах и сложих гугълския.
Моят Мейзу 15 смята нормално с %. Не виждам проблем.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#63

Ти си с 15,аж с 6 ноут на година и половина.Разлика в класа има голяма.И грешка наистина имаше,и то в суми около 1000 лв,допускаше грешка от порядъка на 120-130 лв,Ако числото е по-голямо и грешката беше по-голяма.
Цитирай
#64

Здравейте !
От няколко дни не мога да ползвам приложението за онлайн банкиране на Булбанк,защото телефона ми е рутнат.След многократни предупрежнения при отваряне на приложението,които игнорирах,сега вече не ми дава и да го отворя.Иска потвърждение на регистрацията,но усеща,че телефона е рутнат и до там.Сигурно няма начин да се излъже приложението на Булбанк,че телефона не е рутнат и затова остава UNroot.Ще съм много благорен ако някой подскаже за най безболезнения и бърз ънрут.По възможност без преинсталация на flyme и загуба на данни.
Благодаря !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)