Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto One - Лични впечатления и коментари
#1

[Изображение: picpath-3-44166.jpg]

Motorola Moto One предлага 5.9" HD+ 19:9 дисплей, чипсет Snapdragon 625, 4GB RAM, двойна основна 13MР камера и 8МР камера за селфита. Добавена е и технологията за бързо зареждане TurboPower, която за 20 минути осигурява енергия за 6 часа работа.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

От няколко дни съм вече с телефона и първите впечатления са добри,няма лагове,забиване и бавене.Реагира веднага на всяка команда.Батерията се държи добре,когато го купувах беше на 60% и доста настройки ,ровене в нета и т.н.ме изкара през нощта и на другия ден преди обяд го заредих.Работя на места със слаб сигнал и забелязах,че държи добър сигнал и се влиза в нета без проблем.Камерата я пробвах но условията бяха лоши.Мъгла,влажо и неможах да видя много от снимките.Иначе ми се сториха добри.За пръв път съм с Моторола,нямам впечатления ит марката досега.Знам,че Леново ги купиха и ще видим как ще се държи по нататък.

Изпратено от моят Lenovo A5500-H с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на choko77 за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#3

Насочил съм се към въпросния телефон, но доколкото разбрах телефона няма лед нотификация за съобщения пропуснати обаждания и други. Чета из нета за някаква функция мото дисплей, но не ми се изясни постоянно ли има известие на екрана или само когато го докоснеш. Нека който е запознат повече да сподели.


Цитирай
#4

Няма лед нотификация но наистина има мото дисплей и е много удобно.Когато го докоснеш,или само леко да побутнеш и веднага светва и показва дата,час,известия,пропуснати обаждания и т.н.и е много хубаво направено.

Изпратено от моят Lenovo A5500-H с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Лед нотификация имаше само на Мото G първата генерация.
Цитирай
#6

И Мото Е4 има лед-нотификация, но освен това си е доста постен и слабичък.
Цитирай
#7

Поразгледах Мото уан за евентуална замяна на сегашния ми G5s, но определено G6 plus е по-добър.
Резолюцията на дисплея е 1080 x 2246 срещу 720 x 1520 на единицата.
Чипсетът и графичният процесор на 6+ са по-нови от тези на 1-цата; процесорът е по-бърз.
Камерите са еднакви, но светкавиците на 6+ са повече.
Батерията е по-мощна. Има магнитен датчик, а 1-цате не.
Датчикът за пръстов отпечатък на 6+ е отпред, а на 1 е отзад. За мен това е важно, защото сега съм свикнал с него и жестове да замествам 3-те бутона и съм ги скрил.
Повечето от тези предимства на 6+ са налични при Moto One Power, но нз дали вече го предлагат у нас, а и той си е фаблет с 6,2" екран.
Цитирай
#8

Moto One май само на визия са го докарали
Разгледах снимки от камерата в нета и ми се струва посредствена
Цитирай
#9

Е за тия пари каква да е. Това е бюджетен смартфон.

Изпратено от моят PH-1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Вие какво искате от телефон със стартова цена 399лв.?На мен ми изглежда добре за 400 лв.Moto G6 plus беше със сравнително по-висока цена при старта си,даже и сега е с по-висока.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#11

От седмица го ползвам, след като години бях на Huawei и Honor. Харесва ми как работи плавно и без замисляне, нещо с което хонора ми не може да се похвали, а камерата също е добра като за телефон с такава цена. Единствено ми липсва UI къстомизацията, защото предпочитам тъмните теми и фонове.
Цитирай
#12

(2018-11-16, 09:38:38)vesoisthebest написа:  Moto G6 plus беше със сравнително по-висока цена при старта си,даже и сега е с по-висока.

Moto G6 Plus е по-добър телефон, макар и с по-слаб процесор
Цитирай
#13

Може и да не е тук мястото, но за един въпрос, който може и да си остане единствен тема не е нужна. Та въпроса ми е за Мotorola One Power, някой срещал ли я е по нашия пазар, изобщо ще дойде ли тук. Разгледах параметрите и ми се стори доста добре, най много батерията, процесора не е лош, рам достатъчно, камерата на параметри го докарва ама...
Цитирай
#14

Още не съм виждал да го продават, но и според мен е по-интересен телефон
Цитирай
#15

https://www.youtube.com/watch?v=sZUTBNNSZ7k

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#16

Тази сутрин дойде ъпдейта за Android 9 Pie. Навбара е слайдер и е малко играчка докато свикне човек, интерфейса е леко променен, включително и quick settings панела е вече с кръгли икони. Има и авто-оптимизация на батерията, както и Dark mode, който е пълен та*ак. Засега промяна в работата на телефона няма, работи си безупречно.
Цитирай
#17

От къде си го взимал, защото аз на моя все още нямам Android 9 Pie ?
Цитирай
#18

Tелефона за тези пари е повече от страхотен . 4 ГБ РАМ чист андроид , 64 гб памет , голям дисплей , бързи ъпдейти . Само дето проца му е леко стар , но с тези параметри и за тези пари няма друго такова устройство . Вчера го предлагаха на черния петък за 360 лв . от 399

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#19

(2018-11-24, 12:09:02)fuckinggood написа:  но с тези параметри и за тези пари няма друго такова устройство

Всъщност има, но това е друга тема
Цитирай
#20

(2018-11-24, 00:06:16)pandorum написа:  От къде си го взимал, защото аз на моя все още нямам Android 9 Pie ?

От Теленор.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gotman68 за това мнение:
  • pandorum
Цитирай
#21

И при мен вече дойде Android 9.0 но нещо не съм очарован.Тъкмо свикнах с телефона сега Google търсачката е долу ниско,промяната нещо не ме кефи.Другото колегата е описал.Телефона ми е от Технополис.

Изпратено от моят Lenovo A5500-H с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

Здравейте,
Моля, ако е възможно, някой притежател на въпросния телефон, да сподели има ли компас този модел? В сайта на леново пише, че има, обаче разни хора казват, че нямало.
Благодаря Smile
Цитирай
#23

(2018-11-28, 12:03:59)vmd70 написа:  Здравейте,
Моля, ако е възможно, някой притежател на въпросния телефон, да сподели има ли компас този модел? В сайта на леново пише, че има, обаче разни хора казват, че нямало.
Благодаря Smile

Здрасти! Не, няма компас, или поне моят екземпляр няма.  Smile
Цитирай
#24

Помощ! Спря да звъни. При входящи обаждания само бибипка. Дайлърът не се появява на затворения екран. На другите месенджери звъни. С Пай съм.

Moto G XT1032 GPe Android 5.1, Moto G 5 Android 8.1.1, Moto One Android Pie
Цитирай
#25

Ако нямаш нещо ценно-(снимки, клипчета,музика) хард ресет. И си готов.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)