Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android P за нашите телефони!

(2019-04-06, 11:38:17)milenorcev написа:  При мен си свети.

С последният ли си 9.3.28
Цитирай
Аксесоари

Да с него съм.
Цитирай

Кога долу-горе се очаква стабъл да излезе?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

След около месец може би.
Цитирай

А как мога да си го сложа ъпдейта? Тъй като искам да го пробвам

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Сега с какъв ром си ?
Цитирай

(2019-04-06, 14:11:54)milenorcev написа:  Сега с какъв ром си ?
Вчера се опитах да отключа блуутлоадера, но ми изписа да изчакам 360 часа. След 2 седмици ще го отключа, ще му сложа twrp и сложа къстъм ром. Това ще повлияе ли по някакъв начин ако мина сега на девелопер [Изображение: 564e5da18480ea7702a6fb32446a70cf.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не, няма значение с какъв си сега, за слагането на TWRP и къстъм ром. Можеш да сложиш девелопера директно от телефона, но имай предвид, че ще има формат преди това на устройството.
Цитирай

(2019-04-06, 16:00:50)milenorcev написа:  Не, няма значение с какъв си сега, за слагането на TWRP и къстъм ром. Можеш да сложиш девелопера директно от телефона, но имай предвид, че ще има формат преди това на устройството.
Няма проблем за това, ще си направя бекъп. Просто няма да имам проблем с отключването и слагането на twrp и къстум ром. Ако реша например пак да си мина на miui, трябва да сложа същия ъпдейт. Така ли?


Едит: И как точно да ъпдейтна? Нямам функцията, която да избирам пакет..
Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 02697e3874f97df385bd80dbfce3d5b2.jpg]
Цитирай

(2019-04-06, 16:03:15)Pacogamer написа:  Няма проблем за това, ще си направя бекъп. Просто няма да имам проблем с отключването и слагането на twrp и къстум ром. Ако реша например пак да си мина на miui, трябва да сложа същия ъпдейт. Така ли?


Едит: И как точно да ъпдейтна? Нямам функцията, която да избирам пакет..
Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 02697e3874f97df385bd80dbfce3d5b2.jpg]

С ми флаш през фастбоот можеш
Цитирай

(2019-04-06, 17:30:35)plamen_k написа:  С ми флаш през фастбоот можеш
А дали ще стане, тъй като съм на miui 10.2.2.0
А ако реша да се върна на стабъл, как става процедурата?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Тапни 10 пъти върху десятката и ще ти се появи възможност за избор на файл

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-04-06, 17:33:41)sokkoban написа:  Тапни 10 пъти върху десятката и ще ти се появи възможност за избор на файл

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Да стана, но явно тря с ми флаш в фастбуут режим, но проблема е ,че не знам как става флашването.. ( с заключен блуутлоадер съм )

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[Изображение: f5883058e8205b33a7d7f1c7b4937a58.jpg]
Цитирай

С ми ънлок не го ли отключи
Цитирай

(2019-04-06, 17:41:35)plamen_k написа:  С ми ънлок не го ли отключи
360 часа трябва да чакам... Вчера се опитах, това проблем ли е ?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пробвай първо да минеш на девелопърския версия 9.3.14 след което на 9 ката

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-04-06, 17:56:41)sokkoban написа:  Пробвай първо да минеш на девелопърския версия 9.3.14 след което на 9 ката

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
През телефона или fastboot?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Фастбуут флашването става САМО с откл буутлоудър.
Цитирай

Имате ли отзиви и да кажете как се инсталира. Излезе ми през ъпдеитъра, мога ли директно да го сложа от там с 9.1.24 съм.

CHANGELOG 9.4.11

System
Optimize - Optimize speaker stereo effects

Lock screen, status bar, notification bar
Optimize - Optimize status bar GPS icon display
Optimize - Optimize the UI and experience of fingerprint renaming pages
Optimize - Optimize the prompt copy of the "require password once every 72 hours" function
Fix - Fixed the ability to modify and set the lock screen password when using a transparent wallpaper
Fix - After the "Off Finger Display Fingerprint" setting item is turned off, the fingerprint is still displayed in a few cases.
Fix - When you unlock and enter the horizontal screen, the screen will flash for a moment.
Fix - Fix the problem that the third-party lock screen interface can not display the wired charging animation
Fix - Fix the problem that the lock screen password will be displayed horizontally in some cases.
Fix - Fix the problem of lock screen pictorial when the split space is not set
Fix - Fix the problem that the lock screen interface is not updated in time
Fix - Fix the lock screen drop-down notification bar, the charging ball does not disappear
Fix - Fix no minor notifications, but shows an issue with the "Not Important Notifications" entry
Fix - Fix the problem that the 24-hour dynamic video screen style does not display the background image
Fix - Fixing the bottom of the lock screen when applying a third-party theme shows a messy problem

Clock
New - Added the ability to freely select a black or white background in the clock settings
Optimize - The background color of the clock after this update is white

Album
Optimize - Optimize album deletion slow
Optimize - Optimize the slow loading of album pages
Optimize - Optimize album thumbnail loading slow problem

Setting
Optimize - Optimize the display of the accessibility display list
Optimize - Optimize the display of the home page grouping
Fix - Fix the problem of turning off the eye protection mode and adjusting the eye protection screen effect is not grayed out
Fix - Fix multi-language, WiFi page shows confusion

Network assistant
Fix - Fix the problem that the operation saves invalid after setting the quota in the package

Game acceleration
Optimize - Added game acceleration desktop shortcut function
Optimize - Optimize how to turn on the game acceleration mode
Fix - Fix the game to answer the speakerphone, the call duration shows the wrong question
Fix - Fixing the fast travel network to speed up the entrance click is not sensitive
Optimize - The new version of the game accelerates the homepage, and the interface style is completely new.
Optimize - Game toolbox is fully upgraded, support for information screen hang-up, one-click switch network card and other functions

Security center
Optimize - Optimize the style of the red envelope assistant prompt window under the horizontal screen
Fix - Repairing the risk copy during the virus scanning process will restart the scanning

Other optimizations and adjustments
Fix - Fix the UI problem of the button height at the bottom of the boot guide interface is not uniform
Цитирай

Щом ти излиза през ъпдейтъра, би трябвало да можеш да го инсталираш от там. Странно е, че на мен още не ми излиза този ъпдейт. Стоя си на 9.3.28.
Цитирай

Освен root губи ли се нещо, рековърито?
Цитирай

(2019-04-13, 08:20:20)tsvetanm написа:  Щом ти излиза през ъпдейтъра, би трябвало да можеш да го инсталираш от там. Странно е, че на мен още не ми излиза този ъпдейт. Стоя си на 9.3.28.
Хич да не ти е странно, че то и на мен нищо не ми излиза Smile

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

То май само на колегата му е излязъл този ъпдейт. Като чета в официалния форум никой не го е получил все още.
Цитирай

Това ми излeзе от вчера, та как се слага, ще се омаже ли нещо ако е от ъпдеитъра?
   
Цитирай

Натискаш големия зелен бутон Download най-долу. Като завърши свалянето ще поиска да се рестартира телефона и да инсталира ъпдейта. По принцип не би трябвало да се омаже нищо. Но имай предвид, че това е бета версия и е възможно да има някои бъгове.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)