Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch
#51

Не, нещо друго са бъзикнали явно. Нямаше обновяване на приложението.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
Аксесоари
#52

А лично мнения между чистия и Active версията? От няколко седмици само се чудя дали да вземам и евентуално кой. Нося си един Protrek на Casio и май повече не ми се сваля. Та се чудя дали ще се залюбим Smile
Със сигурност ще ми влезе в употреба всички нотификации да са ми на ръката.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#53

По спомен Касиото е обемен часовник, така че 46 мм версия на Galaxy Watch би трябвало да ти допадне и също така има задоволителен живот на батерията между 4 и 6 дни.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#54

От няколко месеца съм с Galaxy Watch и съм супер доволен. Този часовник не може да ми омръзне. [Изображение: 3dd0f83e6a3d44296bf6a9a9c530cf39.jpg][Изображение: 4ee7ad14335d85db8daf4f2c84981e3f.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

So bad, so good!
Цитирай
#55

Казваш тези, които го мислим да спрем Smile

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#56

Нищо ново не казва колегата. Действително е най-доброто носимо смарт устройство което ми е попаднало. Освен тези които съм ползвал лично наскоро имах възможност да го сравня пряко и с много възхваляваните в раздела на Xiaomi Amazfit Pace2 и Verge и просто нямаше за мен две мнения че Самсунга ги превъзхожда. За кратко бях и на косъм да залитна към доста по-скъпия Apple Watch серия 4, но набързо ме отказа мизерния му живот на батерията сравнен с над пет дневния такъв при мен и наблюдавах один руский человек как се мъчеше да проведе разговор през него във фитнеса та чак ми дожаля за него.

Само да споделя че на скоро за кратко имах проблем с живота на батерията и при мен от 5 дни рязко падна на 2. За щастие открих причината watch faces ми даваше че е ползвало 56% от батерията и открих че един платен циферблат прави проблема. Отделно часовника започна много трудно да ми се синхронизира с S health и да ми показва някакви странни резултати. Примерно в неделя на Великден физическата ми активност протече между леглото, масата и дивана пред телевизора а часовника ми отчете изкачени 11 етажа. След като деинсталирах въпросния watch face всичко се оправи и батерията и отчитанията.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#57

Значи няма смисъл от Wear OS? Имам предвид от алтернатива с Wear OS.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#58

Не че няма смисъл, но бях разочарован от мижавия живот на батерията най-вече при WearOS в лицето на Huawei Watch 2. Беше ми писнало всяка вечер да го зареждам. Явно не е случайно че Хуауей се насочиха към собствена OS при Huawei watch GT, която за сега е малко постна от към възможност за инсталиране на приложения, но от друга страна се справя перфектно със заводските си такива и часовника е рекордьор по време между две зареждания.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#59

[като изключа драмата с логването в Галакси магазина, която беше неприятен епизод] Часовникът е мноооого добър. Последно проведох разговор, докато бях натоварен като магаре и щеше да отнеме бая време да спирам, да оставям багаж и да вадя телефона. Мислех, че тaя екстра няма да я ползвам, обаче и тя се оказа много полезна.

Качил съм всички приложения, характерни за така мечтаните едно време електронни часовници с калкулатор. Big Grin

Уочфейсовете не спират да ме изненадват приятно.

Дано в следващи версии запазят въртящият се безел, това е едно от най-големите удобства!

Много съм доволен от машинката!

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#60

Ще си позволя да ви поканя в страницата https://www.facebook.com/SamsungWatchBulgaria/ и https://www.facebook.com/groups/741797529548721/ в която да споделяте вашите Watch Faces. Ако поста ми е в разрез с правилата моля нека да бъде изтрит.

So bad, so good!
Цитирай
#61

@tonus,  чак пък толкова ли е зле Apple Watch 4.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#62

Аз лично съм имал и смея да кажа, че е едно безполезно Тамагочи.

So bad, so good!
Цитирай
#63

Това с Андроид или iPhone ?

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#64

С iPhone

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

So bad, so good!
Цитирай
#65

Странно. Повечето мои познати са доволни. Винаги зависи, за какво ти трябва.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#66

(2019-05-01, 08:52:59)hazART написа:  @tonus,  чак пък толкова ли е зле Apple Watch 4.

 Не че е толкова зле, но е по-скоро за престиж с цената си около 1000лв и така като го гледам като функционалност  и батерия може би ще трябва да се сравнява с Galaxy Watch Active, който от своя страна е два пъти по-евтин и работи и с двете операционни системи андроид и ios.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#67

Очаква се нов ъпдейт за Galaxy Watch, Gear S3 и Gear Sport, с който часовниците ще получат One UI + още няколко нови функционалности.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#68

Тази настройка само при мен ли е така?[Изображение: bde3985f70e6d43068122976e8fe29b5.jpg]

Изпратено от моят S10

So bad, so good!
Цитирай
#69

(2019-05-20, 20:45:00)kayovas написа:  Очаква се нов ъпдейт за Galaxy Watch, Gear S3 и Gear Sport, с който часовниците ще получат One UI + още няколко нови функционалности.

В нормалните държави вече са го получили, а ние като последна дупка ще трябва да почакаме.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#70

Всъщност, на не много места е получен. Разпространява се постепенно. Ще го получим, няма къде да иде.

За мен радостната новина е, че ъпдейтват доста стари устройства назад. Можем да се надяваме на дълга поддръжка.



Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#71

Аз току що го получавам. Така че вече е наличен и за БГ....

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#72

И аз сутринта получих ъпдейта. Часовника постоянно се развързва от телефона след ъпдейта.

So bad, so good!
Цитирай
#73

Опа и при мен пристигна.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#74

От сутринта е изхабил 2% батерия.С новия ъпдейт спрях меренето на пулса и следенето на съня, тъй като не спя с часовника и за момента не ползвам часовника при спорт. Та откъм батерия ми се вижда много добре. Още откакто го купих съм му спрял AOD и GPS. Мисля, че сега ще направи рекорд по работа с едно зареждане. Smile

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#75

(2019-05-28, 17:40:42)GPower написа:  И аз сутринта получих ъпдейта. Часовника постоянно се развързва от телефона след ъпдейта.

С какъв телефон си че се развързва постоянно, защото аз нямам такъв проблем  след ъпдейт. Удари един хард ресет на часовника и го свържи наново с телефона.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)