Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 20 Pro - Лични впечатления и коментари

S8 даже съм забравил, че съм го имал

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Тва ти пише на устройства... Той е същия като S10, така че все тая. Big Grin
Цитирай

То пише и от какво съм изпратил мнението, ама кой да гледа... Както и да е, мнението ми беше конкретно за P30 Pro.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-04-24, 19:48:09)djkitactk написа:  А видеото? Определено там са се изложили доста....
А и телефона не е само една камера и край! Големи фотографи станахте, вземете си направо един фотоапарат с опция за провеждане на разговори
Каквито и качества да има телефона, това не променя факта, че изглежда евтин на допир в сравнение с S10 и XS. За цена от 1749лв трябва да изглежда като бижу, а  P30Pro е много далеч от това. А за P30 няма смисъл и да коментирам!

П.С. То голяма разлика в теста... цели 3 точки А предната камера? Ами видеото

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Мен пък точно самсунгите ми евтинеят в ръката. Особено сега с полираната рамка. Но дизайна е доста субективно нещо. Хуавей дават същото усещане. Аз също не съм очарован от дизайна. Последните около 2 години нищо не ме грабва в този аспект. Всички са 95% еднакви заради дисплея. Усещане за лукс има само в Айфоните вече. Но дизайна не е обективен критерии за сравнение. И все пак квадрата с камерите ми допада повече от чертичката на Самсунг и P30. Точно затова и не съм с P30.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Вече може да записвате разговорите си на EMUI 9. Помня че при излизането му доста хора се оплакваха, че липсва тази функция. 

Просто инсталирате този апп и рестартирате. 
https://www.dropbox.com/s/dedf283cbrsypo...r.apk?dl=0

След това в настройките може да избирате автоматично да се активира за определни номера, или да си го пускате ръчно при обаждане. Тествах го и работи.

   

Повече четете в XDA.
[-] 3 потребители изказват благодарност на yankoa за това мнение:
  • Bavarche, Mondiso, venko1407
Цитирай

(2019-05-02, 20:20:06)yankoa написа:  Вече може да записвате разговорите си на EMUI 9. Помня че при излизането му доста хора се оплакваха, че липсва тази функция. 

Просто инсталирате този апп и рестартирате. 
https://www.dropbox.com/s/dedf283cbrsypo...r.apk?dl=0

След това в настройките може да избирате автоматично да се активира за определни номера, или да си го пускате ръчно при обаждане. Тествах го и работи.



Повече четете в XDA.
Направих го, стана. Не намирам настройките от шота.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

самсунг с4 , лг г3
Цитирай

Dialer > Settings > Auto record calls

Също излизат и като потърсиш records в общите настройки на телефона.
Цитирай

(2019-05-02, 22:58:05)yankoa написа:  Dialer > Settings > Auto record calls

Също излизат и като потърсиш records в общите настройки на телефона.
Благодаря.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

самсунг с4 , лг г3
Цитирай

(2019-05-02, 20:20:06)yankoa написа:  Вече може да записвате разговорите си на EMUI 9. Помня че при излизането му доста хора се оплакваха, че липсва тази функция. 

Просто инсталирате този апп и рестартирате. 
https://www.dropbox.com/s/dedf283cbrsypo...r.apk?dl=0

След това в настройките може да избирате автоматично да се активира за определни номера, или да си го пускате ръчно при обаждане. Тествах го и работи.



Повече четете в XDA.


Много по-удобно от ACR и други подобни приложения. Харесва ми, че можеш да го активираш по желание по време на разговор, а не да ти записва всеки и след това да те пита да го запазва или не. Както и да си записваш автоматично разговори с определени номера - с тъщата например Smile


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Чудесно е това със записа ,ACR се чува глухо и изобщо не беше оферта . За жалост при Самсунг НЕ съществува възможност за запис..
По темата - не ме впечатлява модела . Както беше казано по-горе , всичко стана една и съща боза .
Цитирай

Сложиха ми вчера някакъв силиконов протектор с цяло лепило . Малко се опита да се отлепи но му помогнах с нагряване . За сега става .

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги, попаднах на APK файл, който добавя рекордер за запис на разговорите към екрана при набиране. Изглежда ето така и работи перфектно с всички модели на Huawei. Ако някой има интерес и не е против правилата на сайта ще дам линк за инсталиране

HUAWEI Mate 20 Pro Midnight blue
HUAWEI P 30 PRO
HUAWEI MATE 20 LITE
HUAWEI P10 
Цитирай

Някой има ли представа как и от къде може да се активира функцията за безжично зареждане на телефона? Купих QI зарядно, но явно има нужда от някаква допълнителна настройка  за да сработи безжичното зареждане

HUAWEI Mate 20 Pro Midnight blue
HUAWEI P 30 PRO
HUAWEI MATE 20 LITE
HUAWEI P10 
Цитирай

Просто поставяш телефона и зареждането започва автоматично. Пробвай без кейс - тъй като понякога те блокират зареждането.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • askomar
Цитирай

(2019-05-06, 16:02:32)askomar написа:  Някой има ли представа как и от къде може да се активира функцията за безжично зареждане на телефона? Купих QI зарядно, но явно има нужда от някаква допълнителна настройка  за да сработи безжичното зареждане
Бива и да си пуснеш Nfc

Изпратено от моят Mate 20 Pro Twilight

Offtopic
[-] 1 потребител изказва благодарност на jeffreyy за това мнение:
  • askomar
Цитирай

(2019-05-06, 19:02:51)jeffreyy написа:  Бива и да си пуснеш Nfc

Изпратено от моят  Mate 20 Pro Twilight
Бива и го пуснах ,обаче се оказа, че NFC-то няма отношение към безжичното зареждане . Проблема се оказа в зарядното, но го открих и оправих.За всички, които се замислят за подобна покупка мога да кажа, че е бавна и тегава работа и по-скоро не си заслужава инвестицията.Благодаря на колегите, опитали да помогнат!

HUAWEI Mate 20 Pro Midnight blue
HUAWEI P 30 PRO
HUAWEI MATE 20 LITE
HUAWEI P10 
Цитирай

Смекчете тона, знаете се, кои сте!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Здравейте,

Обмислям покупка на HUAWEI Mate 20 Pro. Доста четох за него, но ме интерисува дали при свързан bluetooth handsfree прехвърля тона на звънене в слушалката и дали записва разговора с нея.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

(2019-05-25, 23:13:11)liya123 написа:  дали при свързан bluetooth handsfree прехвърля тона на звънене в слушалката и дали записва разговора с нея.

Да

Изпратено от моят Mate 20 Pro Twilight

Offtopic
Цитирай

Как е на тъмно лицевото разпознаване , работи ли коректно или се налага да се ползва в повечето случаи пръстовия отпечатък ?
Цитирай

(2019-05-27, 13:34:26)hitman написа:  Как е на тъмно лицевото разпознаване , работи ли коректно или се налага да се ползва в повечето случаи пръстовия отпечатък ?
Лицевото работи без проблем в пълна тъмнина. Много рядко ми се налага да използвам пръстовия, понякога когато съм със слънчеви очила не ме разпознава лицевото.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Благодаря ти за бързия отговор. Питам тъй като бях "наплашен" от колега с Р30Pro ,че лицевото на тъмно е тотален леш. Но явно при Мате20Про не е така.
Цитирай

При мейта е съвсем различна технологията... P30 с една камерка няма как да не е леш в тъмното.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • hitman
Цитирай

Предположих, че така. Благодаря
Аз съм с iPhone X но и там е имало случаи да не ме разпознае на тъмно.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Цитирай

(2019-05-27, 14:40:06)hitman написа:  Предположих, че така. Благодаря
Аз съм с iPhone X но и там е имало случаи да не ме разпознае на тъмно.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
При мейта на тъмно разпознава най-добре. При ярка слънчева светлина когато си с гръб към слънцето най-бавно рязпознава.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
[-] 1 потребител изказва благодарност на azcv за това мнение:
  • hitman
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)