Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси свързани с Nokia 7.1
#1

[Изображение: download.png]

    Коментирайте тук софтуерните проблеми свързани с Nokia 7.1.
 

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте!

Купих телефона и го ъпдейтнах веднага до 9 Pie. Имам проблем със събуждането му с глас! Всичко е включено, но при загасен екран не реагира на ОК Гугъл! Има ли друг подобен проблем?

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#3

(2019-04-23, 16:41:30)mitakvd написа:  Здравейте!

Купих телефона и го ъпдейтнах веднага до 9 Pie. Имам проблем със събуждането му с глас! Всичко е включено, но при загасен екран не реагира на ОК Гугъл! Има ли друг подобен проблем?
ъъ...че това някога работело ли е ? Не съм сигурен че тая Нокия има въобще такава опция при слиипнат телефон да можеш да го събудиш с Assistance-а
Цитирай
#4

Работеше, но четох че от Гугъл спират ползването при изключен екран. Трябва ти да го отключиш с каквото там секюрити ползваш и чак тогава

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#5

(2019-05-03, 09:40:26)damtrx написа:  ъъ...че това някога работело ли е ? Не съм сигурен че тая Нокия има въобще такава опция при слиипнат телефон да можеш да го събудиш с Assistance-а

На Нокия не знам дали е работило въобще, затова попитах!

(2019-05-05, 20:14:36)GodPetar написа:  Работеше, но четох че от Гугъл спират ползването при изключен екран. Трябва ти да го отключиш с каквото там секюрити ползваш и чак тогава

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Да, те го промениха наскоро. Моят въпрос е дали въобще светва екрана? После е ясно - пишеш си паролата или фигурата и влизаш. При мен не иска да светне дори.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#6

Ако пишете и в другите теми, скоро ще има раздел.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

Имам проблем с Нокиа 7.1 Андроид уан!След актуализация се рестартира и не се включи повече!Остана на началния екран и пише download mode! Моля помагайте!Sad
Цитирай
#8

При мен продължава проблема с неволно натискане на бутони по време на разговор. Опитам ли да поместя апарата, след като веднъж съм го сложил до ухото си, екранът светва и става активен.
Цитирай
#9

Пробвай в следната последователност и ако след всяка стъпка няма ефект продължавай към следващата:

1.Рестартирай телефона
2.Hard Reset
3.Сервиз
4.OLX.bg
5.Силен удар с чук

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#10

Кефиш, щи звънна
Цитирай
#11

Здравейте, купих телефона преди един месец след една седмица го ъпдейтнах до 9pie след което спря да се разделя екрана, някой да знае нещо по въпроса?
Цитирай
#12

Не помня как беше на 8 цата, Но на деветката е като бутнеш средния бутон нагоре и натиснеш на иконата на приложението.
https://youtu.be/v_IbvWOhSnM
Ти как се опитваш да го разделиш?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#13

Със oreo задържах квадратния бутон и се делеше.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)