Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Антена на lg g5
#1

Здравейте! Някой да знае къде се намира антената за сигнала на телефона че 2g сигнал нямам изобщо а отделно на 4g ми е бавен нета. Главно ме интересува дали има общо с рамката на дисплея че е сменян и сега пак е за смяна и ако е от нея направо да я сменя заедно с дисплея.

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Колеги, никой ли не знае? Трябва да разбера дали е от рамката че иначе няма да сменям дисплея ако не е от нея. Дъно не мога да открия.

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Не съм много сигурен но антената май е в модула отдолу. Пробвай с камера модула ако има подобрение е там.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#4

(2019-05-08, 13:42:50)nedkoff написа:  Не съм много сигурен но антената май е в модула отдолу. Пробвай с камера модула ако има подобрение е там.
ок благодаря ще пробвам

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Не е там проблема колега пак си е същото

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

аз сменях долен панел щото ми беше изгорял микрофона.. да кажа няма разлика с обхвата явно не е от там..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#6

[Изображение: 26476977_m.png]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

(2019-05-09, 19:24:24)vargala81 написа:  [Изображение: 26476977_m.png]
да видях но антените си изглеждат наред а и пробвах с другия модул пак си е същото как да разбера дали е от дъното ако някой знае да каже

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Преди време гледах едно клипче, дето оплюваха G5, че е метален, ама е с някаква боя отгоре. Та идеята на LG била, самите антени да не се виждат. Те са по корпуса, а конектори ги свързват по някакъв начин с корпуса. Та не знам дали ше има оправия за твоя случай.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#9

(2019-05-09, 19:26:49)methtical написа:  Преди време гледах едно клипче, дето оплюваха G5, че е метален, ама е с някаква боя отгоре. Та идеята на LG била, самите антени да не се виждат. Те са по корпуса, а конектори ги свързват по някакъв начин с корпуса. Та не знам дали ше има оправия за твоя случай.
това е ясно аз искам да разбера от какво е ако не е от дъното ще му сменя корпусите и готово ама ако е от дъното няма да се занимавам

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10



Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#11

(2019-05-09, 19:37:38)vargala81 написа:  
ебаа го тва как ще го запоя не св и вижда а и какъв е тоя кондензатор не разбрах смисъл какъв тип

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

То не е толкова до самата антена къде е, а самите пластини, които контактуват с платката. Едно време отказа power бутона на Optimus Black, и то не че отказа, а започна да иска по-силно натискане и включваше с 300 зора. Носих го в сервиз и ония ми вика, че трябвало да поръча целия модул с бутона и ремонта щял да ми излезне 50-60 лв. Прибрах се вкъщи, отворих го, видях кое краче контактува с платката на модула с power бутона, изрязах г.д същата големина квадратче от блистер от хапчета, залепих го на вътрешния капак там където контактуваше пластината и се оправи.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

някой да има работеща платка за продан?

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Или ако някой знае откъде мога да си купя работеща.

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Явно им е заложено на тия телефони да с слаб обхват


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#15

(2019-05-15, 20:05:02)HeAdSho7eR написа:  Явно им е заложено на тия телефони да с слаб обхват


Sent from my iPhone using Tapatalk
не е моят имаше супер обхват преди да ми сменят дисплея

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)