Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Honor 8x
#76

Някъде по новините прочетох,че обновяването до андроид 9 щяло да бъде поетапно и ще продължи до 11 април
И при мен още няма.Телефона е от теленор
Цитирай
Аксесоари
#77

Хора, след обновяването до 9-ката някой правил ли е фабрични настройки. Аз не съм, защото телефона си работи по същия плавен начин. Обаче забелязах, че батерията ми пада по-бързо от обикновеното. Потреблението ми е същото всеки ден. Батерията ме държеше 2 дни, и изкарвах 6 или 7 часа екран, а сега ми държи по ден и половина? Някой да е забелязал тези дни след обновяването как се държи неговия?
Цитирай
#78

(2019-04-04, 14:11:58)vakata_1919 написа:  Хора, след обновяването до 9-ката някой правил ли е фабрични настройки. Аз не съм, защото телефона си работи по същия плавен начин. Обаче забелязах, че батерията ми пада по-бързо от обикновеното. Потреблението ми е същото всеки ден. Батерията ме държеше 2 дни, и изкарвах 6 или 7 часа екран, а сега ми държи по ден и половина? Някой да е забелязал тези дни след обновяването как се държи неговия?
Аз още нямам, та не може да кажа.
Цитирай
#79

преди малко проверих и имам ъпдейт (от Технополис) ,но ще го инсталирам в събота и ще споделя как се държи софтуера
Иначе знам че отнема до седмица операционната система да се нагоди и батерията пада по бързо
Цитирай
#80

От вчера на единия телефон дойде ъпдейта. Видимо се е променило малко приложението за Времето и Мейл клиента. Иначе излиза да сложа настройка за използване телефона на екран и да го управлявам, което много не ми трябва. За батерията ще кажа тия дни.
Цитирай
#81

И аз го сложих вече не виждам промяна в работата имаше съвсем леко насичане първите 5 мин но от тогава си върви плавно
Батерията си държи както си беше за сега.
Не съм правил зануляване


Някой знае ли как да спра вибрацията на навигиращия бутон ?
Цитирай
#82

А вярно ли е че при 9.0 не работи ACR. и не може да се прави запис на разговор.
Цитирай
#83

Ами при мен работи.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
[-] 1 потребител изказва благодарност на vi4444o за това мнение:
  • georgi1968
Цитирай
#84

Може би въпросът ми не е за тази категороя и се извинявам. Скоро минах към андроид 9 и ми се иска да си направя фабрични настройки на телефона. Та въпрпса ми е, ако направя фабрипни настройки после, ако искам дали ще мога да се върна към андроид 8. Защото сега като свържа телефона с лаптопа и пусна на лаптопа приложението hi suite там на опцията възстановяване ми се предлага да се върна към 8ца.Но си мисля, че тези файлове се пазятжв телефона и ако направя хард ресет, ще се изтрият файловете на 8цата.Как милсите Вие?
Цитирай
#85

Здравейте преди време ми излезе че имам ъпдейт за 9 но не ъпдейтнах..
Преди седмица върнах фабрични настройки, днес викам да ъпдейтна и няма...
Показва ми 136 за последнен и алтуален, не ми излиза че имам нова версия и на старата 8 ми изписва, че  е актуална и няма друга...
Какво да правя? Коя е последната актуална и как да я сложа?


Прикачени файлове Миниатюри
   

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#86

(2019-04-13, 15:04:57)vakata_1919 написа:  Може би въпросът ми не е за тази категороя и се извинявам. Скоро минах към андроид 9 и ми се иска да си направя фабрични настройки на телефона. Та въпрпса ми е, ако направя фабрипни настройки после, ако искам дали ще мога да се върна към андроид 8. Защото сега като свържа телефона с лаптопа и пусна на лаптопа приложението  hi suite там на опцията възстановяване ми се предлага да се върна към 8ца.Но си мисля, че тези файлове се пазятжв телефона и ако направя хард ресет, ще се изтрият файловете на 8цата.Как милсите Вие?

Рестарт на телефона и ще излезе.
Цитирай
#87

Дори имаме нов ъпдейт на 9-ката.[Изображение: 807412533b82863749fc2296a0f9d440.jpg]

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#88

(2019-05-02, 20:29:42)DeCkard написа:  Здравейте преди време ми излезе че имам ъпдейт за 9 но не ъпдейтнах..
Преди седмица върнах фабрични настройки, днес викам да ъпдейтна и няма...
Показва ми 136 за последнен и алтуален, не ми излиза че имам нова версия и на старата 8 ми изписва, че  е актуална и няма друга...
Какво да правя? Коя е последната актуална и как да я сложа?

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#89

Здравейте!

От няколко дни очаквам ъпдейт на телефона, но така и не идва.
Купуван е от виваком преди 2 седмици
Цитирай
#90

Търпение

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#91

Новата версия 9

Изпратих email до Huawei Bulgaria, но нямам отговор защо се бави актуализацията.
Цитирай
#92

Пробвай да ъпдейтнеш през Hicare. Ето едно клипче за ориентация. https://youtu.be/YuLH-qCe7EQ
Цитирай
#93

(2019-05-15, 11:43:46)Gonsaless написа:  Пробвай да ъпдейтнеш през Hicare. Ето едно клипче за ориентация. https://youtu.be/YuLH-qCe7EQ

Аз се пробвах,просто от любопитство,но съвсем не мога да стигна до тези икони.Отварям  Hi Care и от там на сетне ми е мъгла.Някой,който го е правил да направи клип и да покаже.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#94

(2019-05-15, 12:35:39)buci59 написа:  Аз се пробвах,просто от любопитство,но съвсем не мога да стигна до тези икони.Отварям  Hi Care и от там на сетне ми е мъгла.Някой,който го е правил да направи клип и да покаже.

Не сте пропуснали много като нямате ъпдейт. Почти нищо интересно.
Цитирай
#95

Не, не! Имам ъпдейт до 158,но реших да пробвам да достигна чрез Hi Cafe до иконата с ъпдейта, но не успях, просто не ми е ясно как. Това от клипа не ми помага.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#96

Това клипче няма нищо общо с моето приложение
Цитирай
#97

Ето това пише на сайта на huaweicentral относно ръчно обновяване до android 9 pie https://www.huaweicentral.com/how-to-dow...-emui-9-1/. Дано да е полезно и да помогне.

Пробвай и това: Настройки > Приложения > Актуализация > Съхранение > Изтриване на данни.
После пак се проверява за актуализации от настройките. Препоръчват го от huawei ако ъпдейта все още не е дошъл.
Цитирай
#98

(2019-05-16, 12:13:48)Gonsaless написа:  Ето това пише на сайта на huaweicentral относно ръчно обновяване до android 9 pie https://www.huaweicentral.com/how-to-dow...-emui-9-1/. Дано да е полезно и да помогне.

Пробвай и това: Настройки > Приложения > Актуализация > Съхранение > Изтриване на данни.
После пак се проверява за актуализации от настройките. Препоръчват го от huawei ако ъпдейта все още не е дошъл.

При мен няма ефект!
Никъде няма информация на какво се дължи забавянето.
Цитирай
#99

Забавянето се дължи на това, че си купил телефона от Виваком. Винаги тези апарати, купени от мобилен оператор, получават късно ъпдейтите. От време оно, както казват старите хора.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
[-] 1 потребител изказва благодарност на abv86 за това мнение:
  • Miraculix
Цитирай

(2019-05-16, 20:34:47)abv86 написа:  Забавянето се дължи на това, че си купил телефона от Виваком. Винаги тези апарати, купени от мобилен оператор, получават късно ъпдейтите. От време оно, както казват старите хора.

Не съм съгласен с това.На жена ми Honor 8x е купен от Виваком а моят/също 8х/ е от Теленор.Всички актуализации при нея идват поне седмица преди да дойдат при мен.Зависи от оператора.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)