Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НТС U19е - Лични впечатления и коментари
#1

[Изображение: 66c1da41fd56bb5695628d969efc2387-full.png]

HTC U19 е оборудван с 6-инчов OLED дисплей, който поддържа Full HD+ резолюция от 2160х1080 пиксела. Съотношението на екрана е 18:9. Бързата скорост на работа на устройството се гарантира от чипсет Snapdragon 710, който е допълнен от 6GB RAM и вградена памет от 128GB. В задната част има двойна камера, която съчетава 12-мегапикселов обектив с f/1.8 aпертура и още един телефото сензор с 20МР резолюция и f/2.6. Oтпред е позиционирана 24-мегапикселова камера за селфита, заедно с 2МР скенер за ириса на очите, който предлага опция за отключване с лицево разпознаване. Батерията е със заряд от 3930mAh.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Amilo
Цитирай
Аксесоари
#2

Много интересно устройство от марка, на която много се радвах. Цената му обаче е висока на фона на конкурентните устройства. Има много плюсове, но тези 400+ евро го дърпат силно назад. Като че ли сами се саботират.

Засега ще е наличен само в Тайван, не сe споменава нищо за наличности и цени в Европа.

Има доста плюсове - голяма батерия, рам, флаш памет, 3.5мм жак, достатъчно мощен процесор, стъкло и метал, би трябвало да снима добре. Проблемите му са, че конкуренцията предлага същите плюсове на значително по-ниска цена. Отделно софтуерната им поддръжка не е най-добрата в последно време. Флагманът им за 2018 г. още е на Oreo и не е ъпдейтван от септември.
Цитирай
#3

(2019-06-13, 09:44:37)totto написа:  Много интересно устройство от марка, на която много се радвах. Цената му обаче е висока на фона на конкурентните устройства. Има много плюсове, но тези 400+ евро го дърпат силно назад. Като че ли сами се саботират.

Засега ще е наличен само в Тайван, не сe споменава нищо за наличности и цени в Европа.

Има доста плюсове - голяма батерия, рам, флаш памет, 3.5мм жак, достатъчно мощен процесор, стъкло и метал, би трябвало да снима добре. Проблемите му са, че конкуренцията предлага същите плюсове на значително по-ниска цена. Отделно софтуерната им поддръжка не е най-добрата в последно време. Флагманът им за 2018 г. още е на Oreo и не е ъпдейтван от септември.

ПП. Поправка към първия пост - дисплея е OLED, не IPS.

Съпостави го с P30 lite който стартира на 750 лв в техно веригите, а всъщност предлага половината от това HTC. Ако дойде на цена 850 лв без план, според мен си заслужава.
Цитирай
#4

(2019-06-13, 10:22:39)Vi70 написа:  Съпостави го с P30 lite който стартира на 750 лв в техно веригите, а всъщност предлага половината от това HTC. Ако дойде на цена 850 лв без план, според мен си заслужава.

P30 Lite започва от 700 в техно веригите и e под 700 по другите магазини. Разликата не е на половина. Хуавея отстъпва по батерия и (за мен) в дисплея OLED>IPS, но е достатъчно по-евтин, за да компенсира. HTC-то като пристигне в Европа с 20% ДДС вероятно ще е по-близо до 1000, отколкото обявената цена. В момента между 600 и 850 лв. има много телефони, които си заслужават пред този. Дори U12+ e под 700 в момента. 

Като сбор от характеристики и дизайн е много добър апарат, допада ми много, но не бих го купил на тази цена.
Цитирай
#5

Когато излезе P30 lite, струваше 750 лв. в технополис. Да, разликата не е на половина, но: по-бърз модем, дисплей, процесор,edit повече РАМ, батерия(което не е показател, че ще държи повече), BoomSound, ирис скенер. Това са все неща, които според мен си заслужават тези 100 лв. отгоре(разбира се, ако стартира на 840 лв. и в нашите магазини) Това е сравнение с телефон от среден клас телефони на една от масово продаваните марки на пазара - това дали ти или аз сме склонни да дадем тези пари, не е от значение. Идеята е, че въпреки ниската си популярност в момента, HTC представиха интересен апарат в средния клас.
Къде го има U12+ за под 700 лв. да си купя още един, жената ще се израдва много.
Цитирай
#6

И аз търся втори U12+ на такава цена.

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#7

HTC U12 Plus - 698.99 лв.

Предлаган и с доставка от тях, не от гаражните търговци. Не им правя реклама, просто цената ми се стори необичайна и затова я споменах в предния пост.
Цитирай
#8

Точно защото е необичайна е малко съмнителна, поне за мен. Другата оферта е за 1250 лв., а тяхната е за 690 лв. хмм...
Нищо де, благодаря все пак за информацията.
Цитирай
#9

Само черният е 1250, синият и червеният са на ниската цена. Възможно е и да е грешка, но така седят от вчера, все някой би трябвало да забележи Smile Именно защото е ниска и съмнителна споменах, че не е от гаражните търговци, които се подвизават в сайта им. Щом се доставя и продава от тях не би трябвало да има проблем с цената, гаранцията или евентуално връщане. От личен опит с гаранционно обслужване и връщане на покупка не съм имал проблем с тях.
[-] 1 потребител изказва благодарност на totto за това мнение:
  • ilkahilka
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)